Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Güzelyurt Mahallesi 5766 Sk No:7/2, Yunusemre, Manisa
Sabriye Özkaya Kafesçiler Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, en az 15 yaşındaki çocuklar
Nakit, Kredi kartı, Banka Havalesi
0850 333..... Numarayı göster

Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları Randevusu

Randevu

Hirsutizm (kadında tüylenme fazlalığı ve polikistik over sendromundaki metabolik bozukluklar)


Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm. Dr. Sabriye Özkaya Kafesçiler,Endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları, İç hastalıkları alanında hizmet vermektedir.


İlgi alanları

 • Osteoporoz
 • Diyabet (Şeker Hastalığı)
 • Hipofiz Adenomu
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi (İzmir,1998)
 • Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları (Manisa,2004)
 • Celal Bayar Üniversitesi T.F.Enddokrinoloji ve Met.Hast.(Manisa,2009)
Tümünü göster

Fotoğraflar


Bilinen Diller

 • İngilizce

Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Güzelyurt Mahallesi 5766 Sk No:7/2, Manisa

Sabriye Özkaya Kafesçiler MuayenehanesiGüzelyurt Mahallesi 5766 Sk No:7/2, Manisa

Sabriye Özkaya Kafesçiler Muayenehanesi

Diğer Hizmetler


Güzelyurt Mahallesi 5766 Sk No:7/2, Manisa

Sabriye Özkaya Kafesçiler Muayenehanesi

83 hasta yorumu

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
O

Ben şeker hastasıyım diyabet için gidiyorum Sabriye Hanım'la görüştük ozon tedavisine karar verdik kendisi uyguluyor ozon tedavisini şekerim şu an dengede ilerliyor. Güler yüzlü konuşkan iyi bir doktor kendisi.


N

Çok memnunum benim hayatımı düzene soktu sağ olsun. Karaciğerde yağlanma obezite sorunum vardı hepsini halletti insülin direncim yüksekti şeker ilacı kullanıyordum onu az miktara indirmeyi Sabriye Hanım'la başardık hastalara öneriyorum. Her zaman arkadaş kardeş gibi yaklaşıyor.


M

Ben haşimato hastasıyım nasıl hayata geçirmem gerektiğini ne yapamam gerektiğini Sabriye Hanım takibimi yapıyor. Eşim de şekerden kurtuluyor kilosunu veriyor. Oğlumun da parotiroid rahatsızlığını takip ediyor. Çok sevdiğimiz bir doktor. Çok güzler yüzlü çok ilgili her şeyi not alır, ben psikiyatri tedavisi de alıyorum bütün ilaçlarımı bilir. Hastanede çalışırken de ilgiliydi şimdi de çok ilgili muhteşem mesleğini seven bir insan.


H

Yorgunluk unutkanlık bir dönem kilo problemim olmuştu onları halletmiştik Sabriye her zaman danıştığımız bir doktorumuz. Hastayla ilişkisi çok güzel çok ilgili her anlamda çok iyi aşırı derecede bilgilendiriyor. Mesajlarımıza hemen geri dönüşler yapıyor.


F

Haşimatom vardı benim daha önce endokrin uzmanlarına gidiyordum ilaçlarımı düzenliyorlardı çok fazla açıklama yapmıyorlardı ultrasona bakılıp tahlil sonuçlarıma bakılıyordu ilaç dozlarımı söylüyorlardı. Çok sevdiğim bir arkadaşım Sabriye Hanım'ı şiddetle tavsiye etti. Beni sevdiğinden emin olduğum bir insan olduğu için Sabriye Hanım'a geldim. Eşim de hiç doktora gitmez ilk randevuyu 10 ay sonrasına randevu verildi Sabriye Hanım ultrasonla baktığında eşime kalpte bir sorun olduğundan şüphelendi kan yoğunluğu fazla dedi kan vermesini önerdi kalp doktoruna gittik dijital anjio çekildi yan kalp damarların %70 ve 80 tıkanıklık ortaya çıktı apar topar gerçek anjioya alındı. 2 yıldır yüksek tansiyon kolestrol varmış biz fark etmemişiz. Anjioyu atlattık şimdi sadece tansiyon kolestrol ilaçlarıyla devam ediyor. Kalp krizi olmadan büyük şans oldu bizim için Sabriye Hanım. Bende rahimde miyomlarım çoktu menopoza girmiştim kadın doğumcum takip ediyordu hormonlu spiral vardı geçen yıl çıkarılmıştı doktorum 1 yıl gözlemlemek istedi. Menopoza girmiştim rahim ve yumurtalıklarımı aldırmamı önerdi Sabriye Hanım doktora yönlendirdi. Sabriye Hanım bizim hayatımızın dönüm noktası oldu. Ben eşime dostuma herkese kendisini öneriyorum. Bugüne kadar gittiğim kadar doktorların aydınlatmadığı kadar vücudumun fonksiyonları göz önünde bulundurup bütüncül bir tedavi uyguluyor. Vücuda etkisi olan özel ilaçlar da sunuyor.


L

Ben iki ay arayla iki kere gittim kendisi gayet ilgili bir doktor detaylı olarak inceliyor hastasını. Ben obezite olduğum için kalp damar tıkanması riski olabilir dedi onunla ilgili iki tane ilaç verdi anjio olmamı önerdi anjio oldum kardiyoloji doktorum da Sabriye Hanım'ın verdiği ilaçları verdi konusunda uzman bir doktor. Çok sempatik samimi hastasına uzak durmayan yakın davranan bir insan.


H

Kendisine tiroid rahatsızlığım olma ihtimalinden dolayı gitmiştim sayfasında regl düzensizliği bir hastanın tedavisini görünce bizim de çocuğum olmuyordu 9 yıllık evliydik daha önce de tüp bebek denemelerimiz olmuştu evraklarımız alıp Sabriye Hanım'a geldik hormonal sıkıntı olduğunu bunun hallolma ihtimalinin olduğunu söyledi başladık tedaviye 3 ay sonra sonra eşimde güzel sonuçlar almaya başladık daha güzel sonuç şu an embriyolarımız var transfer sürecini bekliyoruz. Tepeden tırnağa her ayrıntısıyla dinleyip muayene etmesi her şeyi harfiyen anlatması çok güzeldi naif bir şekilde iletişime geçiyor çok insancıl yardım etme amaçlı ne diyeceğimizi bilemeyeceğim durum olmadı istediğimiz her şeyi sorabiliyorduk istediğim zaman yaşadığım herhangi sıkıntıyı whatsapp üzerinden kendisine ulaşıyorduk. Önceki tedavilerimizde asla çocuğunuz olmaz diyorlar ama şu an Sabriye Hanım'la embriyolarımız var.


E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Sabriye Özkaya Kafesçiler Muayenehanesi Diğer

Doktorluk mesleğini yıllardır hakkıyla yerine getirdiğine inanıyorum.takip hastasıyız en son randevumuzda annemin şah damarindaki üfürüm konusunda bizi uyardi ve kardiyolog ile görüşmemizi tavsiye etti yapilan tetkikler sonucunda karotis ameliyati yapildi.Allahin lutfuyla bizi yönlendiren Sevgili dokturumuz Sabriye hanım ....yolu bahtı açık olur inşallah


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Sabriye Özkaya Kafesçiler Muayenehanesi

Diyabet için sürekli kontrole gidiyorum. Her zaman olduğu gibi ilgisini ve mesleki bilgisini eksik etmedi. Teşekkürler...


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Sabriye Özkaya Kafesçiler Muayenehanesi Muayene

Kendisine teşekkürlerimizi iletiyorum. Bu şekilde ayrıntılı muayene olduğumu hatırlamıyorum. Ayrıca annemi yıllardır çeşitli hekimlere götürdüm ilk defa bu kadar içime sinen ve güven duyduğum bir hekim tarafından muayene oldu. Kendisini şifa vermeye adamış bir hekim olarak görüyorum. Ben de bir sağlık çalışanı olarak bu özverili kişiliğini haddim olmadan takdir etmeden geçemeyeceğim. Çok SAĞOLUN.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm. Dr. Sabriye Özkaya Kafesçiler,Endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları, İç hastalıkları alanında hizmet vermektedir.


İlgi alanları

 • Osteoporoz
 • Diyabet (Şeker Hastalığı)
 • Hipofiz Adenomu
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi (İzmir,1998)
 • Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları (Manisa,2004)
 • Celal Bayar Üniversitesi T.F.Enddokrinoloji ve Met.Hast.(Manisa,2009)
Tümünü göster

Deneyimler

 • CELAL BAYAR ÜN.TIP FAK.İÇ HASTALIKLARI
 • ARTVİN ŞAVŞAT DEVLET HASTANESİ (İç Hast.Uzm.)
 • C.B.Ü. SAĞLIK MESLEK YÜKSEK OKULU (Yrd.Doç.Dr.)
Tümünü göster

Fotoğraflar


Bilinen Diller

 • İngilizce