Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
3 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Metin Ersu
    Prof.Dr.Sadık Perek hayatımda gördüğüm,tanıdığım işinin ehli son derece teknik,kabiliyetli,insancıl ve ne yaptığını çok iyi bilen müstesna bir kişi.Ben emekli bir öğretmenim.Prof.Dr.Sadık Perek benim hayatımı kurtaran bir melektir. Sayın Hasta,eğer Prof.Dr. Sadık Perek' i tanıma şansına sahip olduysanız hiç korkmayın.Kendinizi ona emanet ediniz.O sizi yeniden hayata döndürecektir.

  • Prof. Dr. Sadık perek hocam mükemmel bir insan kendisini tanıdığın için kendimi çok şanslı hissediyorum.bu yorumu okuyacak tüm insanlara sesleniyorum Çevrenizde granulomatoz mastit hastası varsa muhakkak hocayla görüşün bu hastalıkta yanlış tedavi yaptırmayın bunu sizi 2 yıl bu hastalığı çekmiş ve hastalığa yenik düşmüş biri olarak yazıyorum fakat hocam yüzümü güldürdü. Rabbim tüm hastalara şifa versin. Allah sizden razi olsun hocam.

  • prf dr sadık hocam çok ama çok değerli bir hocadır ben onun kadar beyfendi kibar hastasına saygılı bir hoca görmedim .Hastasına panik yaptırmayan sakin sakin sorunlarını dinleyen , hastasına güven veren yapılacakların en iyisini titizlikle yapan bir doktor.Hocamın değerini anlatacak kelimeler bulamıyorum.Kısacası kendinizi değerli hocamın ellerine hiçbir tereddütünüz olmadan emanet edebilirsiniz .Profesörlük unvanını layıkıyla taşıyan bir bilim adamı, allah başımızdan eksik etmesin , Hocam siz ve değerli eşiniz Prf Dr Asiye hocama ailecek minnetarız , sizi çooook seviyoruz takdir ediyoruz

Bu doktor musunuz?

93

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın