Adres

Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul
Esenler Ensar Hastanesi Avicenna (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Randevu takvimini isteyin

Preoperatif Değerlendirme

Latarjet Ameliyatı

Kalça Protezi +131 daha fazla

Diskogram

Eklem Cerrahisi

Artroskopik Tenisçi Dirseği Cerrahisi

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

Ege Üniversitesi tıp fakültesinden 1991 yılında mezun oldum ve aynı fakültede ortopedi ihtisası yaparak 1996' da operatör doktor ünvanına hak kazandım...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Tırnak Batmaları
 • Tetik Parmak
 • Karpal Tünel Sendromu
Tümünü göster

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
126 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
M
Konum: Esenler Ensar Hastanesi Avicenna Batık Tırnak Tedavisi

Şahin bey Gerçek bir hekim.tırnak batığım vardı 2 taraflı daha muayenede sizi iyilestirebileceginin güvenini veriyor.Gitmedigim doktor kalmamıştı.sahin beni bu dertten kurtardı.böyle gerçek hekimleri bulmak zor.


K
Konum: Esenler Ensar Hastanesi Avicenna Batık Tırnak Tedavisi

Bu yorumu çok memnun kaldığım için yapıyorum.Çok araştırarak Şahin Beyi bularak yorumlara bakarak gittim iki ayak parmağımdaki iltihaplı,şişmiş batığıda on dakikada aldı uyuşturma sırasında asla ağrı hissetmedim sinek ısırığı kadar bir histi okadar.Hangi ara çekti dikiş attı anlamadım korkarak girdim gülerek çıktım evde 2gün 3gün dinlendim ilk gün 2 ağrı kesici aldım emziren anneyim emzirmeme engel bir durumda yaşamadım Şahin bey güven kokuyor,insanı rahatlatıyor ordan bir daha batık çıkmıycak garanti veriyorum dedi gerçekten 9.günüm ve normale döndüm 1.haftada kapalı ayakkabı giyebildim bugun topuklu dahi giydim.Ayakkabılarla barıştım.Doktoruma çok teşekkür ediyorum İyiki sizi bulmuşum.


A
Konum: Esenler Ensar Hastanesi Avicenna Tırnak çekimi

Az önce hastaneden çıkmış biri olarak yorum yapıyorum böyle bir doktor yok arkadaşlar
Daha önce ayakkabının ayağımı vurması nedeniyle tırnağımı çektirmek zorunda kaldım çektirirken tırnağımın dibine vurmuş olduğu iğne hayatımın en acısıydı ama Şahin beyin insanların bu acıyı yaşamaması adına parmağın yumuşak dokusuna vurmuş olduğu iğne sinek ısırığı gibiydi zaten ondan sonra vermiş oldukları garanti gibi 0 acı ve hissediyorsunuz
Hocam bu işte bir numarasınız Türkiyede birçok başarıya ilk kez imza atan Türk Doktorusunuz ????????
Hastalarınıza vermiş olduğunuz ilgi alaka sizin bu işte 1 numara olduğunuzu gösteriyor
Eğer bir sıkıntınız varsa sakın aksatmayın Şahin hocama gidin
Hocam ellerinize emeğine sağlık


Konum: Esenler Ensar Hastanesi Avicenna Batık Tırnak Tedavisi

Şahin bey alanında bir numara olduğuna yürekten inandığım bir uzman. Ben de kendilerini internet ortamında ki yorumlardan buldum. Eşim Dilek Ateş'in tırnağında olan batma problemini inanılmaz bir maharet ile son derece başarılı bir operasyonla sonlandırdı. Aylardır eşimi Şahin beye görünmeye razı etmeye çalışıyordum fakat tırnak olayının çok hassas olması ve çok ağrı vermesinden dolayı yaşanan korku son haddeye kadar beklememize sebep oldu. En sonunda korka korka gittik ama hem doktorumuzun güven veren ruh hali hem de çok açık davranışlı olması ilk anda emin ellerde olduğumuza inandırdı bizi. Tırnak dibine herhangi bir iğne batırılması falan soz konusu asla değil. Bu konuda kimsenin korkusu olmasın. Çok daha tolore edilebilir bir yerden, parmağın üst kısmından uyuşturma yapıyor ve sadece iğnenin bir kaç yere batma hissi (o da neredeyse çok çok az bir sızı) dışında bir daha ne ağrı, ne sızı ne de korku. Her şey 10 dk içinde olup bitiyor ve ayaklarınız üzerinde yürüyerek gidiyorsunuz. Hepsi inanın bu. 1 hafta oldu operasyondan sonra. 2 kez pansumana ve sonunda bu gün dikiş (tek dikiş oldu operasyonda) almaya gittik ve bu süreçlerin hiç birinde inanın bir sızı hissedilmedi. Şahin beyden Allah razı olsun bizi aylardır süren rahatsız uykulardan ve sızı ile geçen günlerden kurtardı. Bu yorumu yazmamın sebebi doktorumuza teşekkür etmek değil (o zaten duamızı aldı) daha çok tırnak ağrıları ile günlerini geçirip korkudan doktora gidemeyen (aynı biz gibi) insanlara Allah rızası için yol göstermek ve yardımcı olmaktı. İnşallah birilerine cesaret verip sağlıklarında ve yaşamlarında bir nebze olsun iyileşmeye sebep olabilmek dileğiyle.
Bora Ateş
Dilek&Bora'da gümüş ustası


Konum: Esenler Ensar Hastanesi Avicenna Batık Tırnak Tedavisi

Hocama çok teşekkür ediyorum gerçekten 0 acı hiç bir acı hissetmedim bir çok yerde tedavi ettirdim ama fayda yok şahin hocam alanında bir numara allah razı olsun


A
Konum: Esenler Ensar Hastanesi Avicenna Batık Tırnak Tedavisi

Doğumdan sonra tırnak batmasıyla günü zehir olanlardanım.Devlet hastanesinde ameliyat olarak çektiğim acıyla kaldım sadece . Lohusalık ve yaz ayında ayakkabı giyemeyip dışarı çıkamamak ne kötü günlerdi. Nami hocamdan Allah razı olsun sıfır agrı sıfır acı gülerek yollayacagım dedi ve öyle oldu. İkinci operasyonumu oldum çok memnun kaldım. Herkese şiddetle tavsiye ederim..


I
Konum: Esenler Ensar Hastanesi Avicenna Batık Tırnak Tedavisi

11 senedir kendi başıma çıkartıp pedikür yaparak ağrını acımı azaltmaya çalıştığım, dünya kadar ter döktüğüm her güne yazık. Şahin Hoca’yı geçmiş TAMAMİYLE geçmiş tramvatik operasyonlarımdan ötürü biraz zorladım doğrusu ama daha kendi odasına girer girmez ağlamaya başlamamdan sanırım o benim nasıl bir hasta olduğumu çook iyi tahlil etti lokal anestezi iğnelerini bile normalde asistanına yaptırırken sadece kendisine çok güvendiğimi hissettiğinden olsa gerek iğnelerimi bile kendisi yaptı. Ricam üzerine her iğneden önce soğutucu sprey sıktı. İğnelerin hiç birini size haber vermeden parmağınıza değdirmiyor, nefes almanızı söyleyip öyle yapıyor ve inanın benim gibi birisi sadece ve sadece geçmiş deneyimlerimden kaynaklı sürekli kendimi kastım acımamasına rağmen acıyor gibi reaksiyonlar veriyordum otomatik. 4 iğnenin toplam acısı 1 kez kola açılan damaryolunun acısı kadar en fazla acımıştır. Tüm iğneler yapıldıktan sonra 5 dakika kadar beklendi. Parmağım tamamen uyuştu. Şahin Hoca da ben de “batığın olduğu yere” dokunduğumuzda hiç bir şey hissetmediğimi söyleyince hoca işleme başladı. Benimle sohbet halindeyken işlem bitti sarıyorum, mahcup oldum 5 dakika sürer dedim ama 4 dakika sürdü idare et artık dedi :) bu arada sargı bezleri yarına yapışır mı yarama diye sorduğumda yağlı bir yapıya sahip olan kendi ürettikleri bir bez sayesinde yapışmayacağını yarın da yanına gelmemi söyledi :) ilk pansumanımı hoca çok stresli bir hasta olduğum için kendisiyle olursam daha iyi olabileceğini düşündü.. Zaten kendisi dünya tatlısı bir baba enerjisiyle karşıladı beni dünyam başıma yıkılmış gibiydi hastaneye girmiştim, kahkahalarla çıktım. Şimdi evdeyim yatıyorum, 11:30 gibi operasyon geçirdim 3-4 saate anestezi etkisi geçer sen hassassın ağrı kesicini al ağlama sonra dedi :))) saat 14:30 1 adet ağrı kesiciyi yarım saat evvel aldım henüz kötü bir hissiyatım yok açıkcası. Yarın tekrar hocanın yanına gideceğim ama hissiyatlarımda bir değişiklik olacağını düşünmüyorum. Verdiği güven ile işlemi yarılıyorsunuz zaten koşarak gidin :) bin kere teşekkür ederim.

Ekleme: dün operasyon sonrası hiç ama hiç ağrım olmadı. şuan ilk gün pansumanından çıktım 1 dakika kadar en fazla sürdü, hiç acı duymadım. Gazlı bezler yapışmamıştı gayet güzelce ağrısız sızısız değişim yaptılar. işlem bitiminde biraz kanama olabilir bekleyelim diyip 5 dakika kadar odada tuttular, sargı dışına çok az taşan bir kanamam oldu Oğuzhan Bey hafifçe sargımın üzerinden geçti şimdi evimdeyim :) bu derdi çekenler 1 dakika düşünmeden Ensar Hastanesi’nde Şahin Hoca’nın yanında almalılar soluğu.
(Unutmayın ki bunu sadece çorabımı çıkarıp parmağıma bakmak istediğinde bile ağlayan ben söylüyorum ne saçma sapan her şeye ağlama haliymiş o öyle :)


F
Konum: Esenler Ensar Hastanesi Avicenna Batık Tırnak Tedavisi

Uzun süren tırnak batığı problemim sonrası ( bir sürü operasyon, antibiyotik kremler, kesmeler çıkartmalar) Şahin Nami Hocamı internetten buldum. Aslında çok yakınımdaymış ben bulamamışım. İki parmağımdan ameliyat oldum. 2018 Mayıs ayında. Ne ameliyatta acı hissettim ne de sonrasında. Evet uyuşturmak için vurulan iğneler hafif acıtsa da çektiğim batık acısının yanında ve önceki anestezisiz operasyonların yanında hiçbir şey değil. Ameliyat sonrası ne acı, ne ağrı, ne farklı bir reaksiyon. Şimdi istediğim ayakkabıyı giyebiliyorum. Başka yerde çareler aramaya kalkmayın. Kimse Hocam Dr. Şahin Nami gibi tek çözüm değil maalesef. Allah size uzun ömürler versin. Versin ki çok kişiye daha şifa olun. Emeğinize bilginize sağlık sayın hocam.


Konum: Esenler Ensar Hastanesi Avicenna

Bu gün tırnak batmasından ameliyat oldum doktor ŞAHİN NAMİ beye çok memnunum işinde uzman mütevazi insancıl .baş ayak parmağı tırnak batmasından devlet hastanelerinde 4 defa ameliyat oldum tırnağın batık tarafı çıkartıyorlar 3,4 ay sonra tırnak yine genişleyip çıkıyordu sonuç hep hüsran ağrılı artık yeter dedim kesin çözüm özel esenler ENSAR hastanesinde işin uzmanı şahin nami doktorumuza gittim ve ağrısız kansız 5 dakika gibi kısa sürede ameliyat bitti iç acısız arkadaşlar böyle bir sıkıntısı olanlar iç korkmaya gerek yok düşünmeden güvenle doktor ŞAHİN NAMİ ye ameliyatınızı yaptırın kurtulun ellerinize sağlık ALLAH razı olsun sizden


E
Konum: Esenler Ensar Hastanesi Avicenna Tırnak batması

Oğlumun iki ayak başparmağında tam 3 yıl geçmeyen iltihap şişlik ağrı şikayeti vardı üniversiteye hazırlanma sürecinde bize büyük sıkıntı yarattı.Alanya'dan gelip Şahin hocaya aynı anda iki ayaktanda ameliyat oldu.Oğlum normalde ağrıyı çok şiddetli hissetmesine rağmen ilk gece hafif ağrısı oldu bir hafta 10 günde tamamen iyileşti 3 senedir en ufak bir sıkıntısı yok.Şahin Hocanın elleri dert görmesin


Hizmetler

Preoperatif Değerlendirme


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Latarjet Ameliyatı


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Kalça Protezi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Diskogram


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Eklem Cerrahisi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Artroskopik Tenisçi Dirseği Cerrahisi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Kifoplasti


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Dirsek Cerrahisi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Diz Protezleri


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


El Cerrahisi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Bebek Kalça Ultrasonu


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Ayak Parmağı Ampütasyonu


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Apse Insizyonu Ve Drenajı


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Ağrı Pompası


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Fibröz Tümörün Cerrahi Olarak Çıkarılması


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Sinir İletim Çalışmaları


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Fana(Antinükleer Antikor)


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Ayak Ve Ayak Bileği Artrodezi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Manipülasyon


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Artrosentez (Eklem İçi Sıvı Aspirasyonu)


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Lomber Spinal Füzyon


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Östrojen Replasman Tedavisi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Diz Artroskopisi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Ayak Ve Ayak Bileği Cerrahisi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Kırık Ve Burkulmalarda Sabitleme Ve Alçıya Alma


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Diz Altı Ampütasyonu


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Kortizon Enjeksiyonu


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Eklem Enjeksiyonu(Kortizon Enjeksiyonu)


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Kemik İliği Transplantasyonu(Periferik Hematopoiet


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Kemik Yoğunluğu Ölçümü(Kemik Taraması)


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Artroskopik Akromioplasti


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Spinal Artrodez


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Ccp(Siklik Sitrülinlenmiş Peptit Antikoru)


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Alt Ekstremitelerde Venografi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Biseps Tenodezi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Romatoid Faktörü Testi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Laparoskopik Fıtık Tedavisi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Elde Eklem Replasmanı


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Dual X-Ray Absorbsiyometri (Dxa)


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Kapalı Manipülasyon


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Artroskopik Slap Onarımı


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Diyabetik Ayak Tedavileri


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Diz Ampütasyonu


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Eklemiçi Ve Yumuşak Doku Enjeksiyonları(Kortizon Enjeksiyonu)


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Kinesiotape(Kinezyoteyp)


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Stereotaktik Radyocerrahi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Hrt(Hormon Replasman Tedavisi)


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Ayak Bileği Artroskopisi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Ampütasyon


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Lp(Lomber Ponksiyon)


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Eklem Enjeksiyonu


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Kırık Cerrahisi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Total Uyluk Protezi Ameliyatı


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Laparoskopi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Robotik Cerrahi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Bel Cerrahisi(Minimal Invaziv Lomber Spinal Füzyon)


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Eklem Aspirasyonu


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Rotator Kılıf (Cuff) Onarımı


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Şiroterapi(Sinir Dondurma)


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Halluks Amputasyonu


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Anti-Ccp(Sitrülin Antikoru)


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Ön Çapraz Bağ Bağların Ameliyatı


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Pediatrik Ortopedi Cerrahisi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Yeni Doğan Kalça Ultrasonu


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Mikrodiskektomi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Artroskopi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Laminektomi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Menisektomi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Diskografi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Fizik Tedavi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Tekal Ponksiyon(Lomber Ponksiyon)


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Fıtık Ameliyatı


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Total Kalça Replasmanı


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Lomber Füzyon


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Artritte Steroid Tedavisi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Myelografi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Esd (Sedimantasyon)


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Tendon Onarımı


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Laminotomi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Lokal Anestezi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Herniorafi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Laserasyon Onarımı


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Açık Redüksiyon Internal Fiksasyon(Orif)


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Spinal Ve Epidural Anestezi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Artroskopik Bankart Onarımı


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Artroskopik Kalsifik Tendinit Cerrahisi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Brakiterapi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Artroplasti


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Dexa(Kemik Yoğunluğu Ölçümü)


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Diz Artroplastisi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Ama(Anti-Mitokondrial Antikor)


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Spinal Füzyon


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Spinal Anestezi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Fiberoptik Eklem Muayenesi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Fizik Tedavi Ve Artrit Için Mesleki Terapi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Et(Hormon Replasman Tedavisi)


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Aortoiliak Ve Aortofemoral Bypass Grafisi Ve Cerrahisi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Mikrocerrahi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Minimal Invaziv Cerrahi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Ana(Antinükleer Antikor)


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Hormonal Replasman Terapisi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf)


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Hemaferez


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Vertebroplasti


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Total Diz Replasmanı


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Batık Tırnak Tedavisi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Venografi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Halluks Valgus Onarımı


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Hormanal Terapi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Dirsek Artroskopisi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Nonkoroner Damarın Cerrahi Olmayan Revaskülarizasyon


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Menisküs Alımı


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Artroskopik Cerrahi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Radyoterapi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Lumbar Punktur


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Eklem Protezleri


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Inflamasyonlarda Debridman


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Yüzeyel Elektromiyografi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Morton Nöroma Çıkarılması


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Jackson Pratt Dren


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Total Diz Ameliyatı


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Mikrovasküler Oklüzyon


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Omuz Ameliyatı


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Ayak Ve Ayak Bileği Laparoskopik Artrodezi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Robot Destekli Cerrahi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Ayak Amputasyonu


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Laminoplasti


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Kemik Iliği Biyopsisi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Kemik Uzatma Cerrahisi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Da Vinci Robotik Cerrahi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Kapalı Eklem Aspirasyonu


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Omuz Artroskopisi


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna


Karpal Tünel Ve Sinir Basısı Onarımı


Birlik Mah. Atışalanı Cad.835 Sok.No:2, İstanbul

Esenler Ensar Hastanesi Avicenna

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
126 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
M
Konum: Esenler Ensar Hastanesi Avicenna Batık Tırnak Tedavisi

Şahin bey Gerçek bir hekim.tırnak batığım vardı 2 taraflı daha muayenede sizi iyilestirebileceginin güvenini veriyor.Gitmedigim doktor kalmamıştı.sahin beni bu dertten kurtardı.böyle gerçek hekimleri bulmak zor.


K
Konum: Esenler Ensar Hastanesi Avicenna Batık Tırnak Tedavisi

Bu yorumu çok memnun kaldığım için yapıyorum.Çok araştırarak Şahin Beyi bularak yorumlara bakarak gittim iki ayak parmağımdaki iltihaplı,şişmiş batığıda on dakikada aldı uyuşturma sırasında asla ağrı hissetmedim sinek ısırığı kadar bir histi okadar.Hangi ara çekti dikiş attı anlamadım korkarak girdim gülerek çıktım evde 2gün 3gün dinlendim ilk gün 2 ağrı kesici aldım emziren anneyim emzirmeme engel bir durumda yaşamadım Şahin bey güven kokuyor,insanı rahatlatıyor ordan bir daha batık çıkmıycak garanti veriyorum dedi gerçekten 9.günüm ve normale döndüm 1.haftada kapalı ayakkabı giyebildim bugun topuklu dahi giydim.Ayakkabılarla barıştım.Doktoruma çok teşekkür ediyorum İyiki sizi bulmuşum.


A
Konum: Esenler Ensar Hastanesi Avicenna Tırnak çekimi

Az önce hastaneden çıkmış biri olarak yorum yapıyorum böyle bir doktor yok arkadaşlar
Daha önce ayakkabının ayağımı vurması nedeniyle tırnağımı çektirmek zorunda kaldım çektirirken tırnağımın dibine vurmuş olduğu iğne hayatımın en acısıydı ama Şahin beyin insanların bu acıyı yaşamaması adına parmağın yumuşak dokusuna vurmuş olduğu iğne sinek ısırığı gibiydi zaten ondan sonra vermiş oldukları garanti gibi 0 acı ve hissediyorsunuz
Hocam bu işte bir numarasınız Türkiyede birçok başarıya ilk kez imza atan Türk Doktorusunuz ????????
Hastalarınıza vermiş olduğunuz ilgi alaka sizin bu işte 1 numara olduğunuzu gösteriyor
Eğer bir sıkıntınız varsa sakın aksatmayın Şahin hocama gidin
Hocam ellerinize emeğine sağlık


Konum: Esenler Ensar Hastanesi Avicenna Batık Tırnak Tedavisi

Şahin bey alanında bir numara olduğuna yürekten inandığım bir uzman. Ben de kendilerini internet ortamında ki yorumlardan buldum. Eşim Dilek Ateş'in tırnağında olan batma problemini inanılmaz bir maharet ile son derece başarılı bir operasyonla sonlandırdı. Aylardır eşimi Şahin beye görünmeye razı etmeye çalışıyordum fakat tırnak olayının çok hassas olması ve çok ağrı vermesinden dolayı yaşanan korku son haddeye kadar beklememize sebep oldu. En sonunda korka korka gittik ama hem doktorumuzun güven veren ruh hali hem de çok açık davranışlı olması ilk anda emin ellerde olduğumuza inandırdı bizi. Tırnak dibine herhangi bir iğne batırılması falan soz konusu asla değil. Bu konuda kimsenin korkusu olmasın. Çok daha tolore edilebilir bir yerden, parmağın üst kısmından uyuşturma yapıyor ve sadece iğnenin bir kaç yere batma hissi (o da neredeyse çok çok az bir sızı) dışında bir daha ne ağrı, ne sızı ne de korku. Her şey 10 dk içinde olup bitiyor ve ayaklarınız üzerinde yürüyerek gidiyorsunuz. Hepsi inanın bu. 1 hafta oldu operasyondan sonra. 2 kez pansumana ve sonunda bu gün dikiş (tek dikiş oldu operasyonda) almaya gittik ve bu süreçlerin hiç birinde inanın bir sızı hissedilmedi. Şahin beyden Allah razı olsun bizi aylardır süren rahatsız uykulardan ve sızı ile geçen günlerden kurtardı. Bu yorumu yazmamın sebebi doktorumuza teşekkür etmek değil (o zaten duamızı aldı) daha çok tırnak ağrıları ile günlerini geçirip korkudan doktora gidemeyen (aynı biz gibi) insanlara Allah rızası için yol göstermek ve yardımcı olmaktı. İnşallah birilerine cesaret verip sağlıklarında ve yaşamlarında bir nebze olsun iyileşmeye sebep olabilmek dileğiyle.
Bora Ateş
Dilek&Bora'da gümüş ustası


Konum: Esenler Ensar Hastanesi Avicenna Batık Tırnak Tedavisi

Hocama çok teşekkür ediyorum gerçekten 0 acı hiç bir acı hissetmedim bir çok yerde tedavi ettirdim ama fayda yok şahin hocam alanında bir numara allah razı olsun


A
Konum: Esenler Ensar Hastanesi Avicenna Batık Tırnak Tedavisi

Doğumdan sonra tırnak batmasıyla günü zehir olanlardanım.Devlet hastanesinde ameliyat olarak çektiğim acıyla kaldım sadece . Lohusalık ve yaz ayında ayakkabı giyemeyip dışarı çıkamamak ne kötü günlerdi. Nami hocamdan Allah razı olsun sıfır agrı sıfır acı gülerek yollayacagım dedi ve öyle oldu. İkinci operasyonumu oldum çok memnun kaldım. Herkese şiddetle tavsiye ederim..


I
Konum: Esenler Ensar Hastanesi Avicenna Batık Tırnak Tedavisi

11 senedir kendi başıma çıkartıp pedikür yaparak ağrını acımı azaltmaya çalıştığım, dünya kadar ter döktüğüm her güne yazık. Şahin Hoca’yı geçmiş TAMAMİYLE geçmiş tramvatik operasyonlarımdan ötürü biraz zorladım doğrusu ama daha kendi odasına girer girmez ağlamaya başlamamdan sanırım o benim nasıl bir hasta olduğumu çook iyi tahlil etti lokal anestezi iğnelerini bile normalde asistanına yaptırırken sadece kendisine çok güvendiğimi hissettiğinden olsa gerek iğnelerimi bile kendisi yaptı. Ricam üzerine her iğneden önce soğutucu sprey sıktı. İğnelerin hiç birini size haber vermeden parmağınıza değdirmiyor, nefes almanızı söyleyip öyle yapıyor ve inanın benim gibi birisi sadece ve sadece geçmiş deneyimlerimden kaynaklı sürekli kendimi kastım acımamasına rağmen acıyor gibi reaksiyonlar veriyordum otomatik. 4 iğnenin toplam acısı 1 kez kola açılan damaryolunun acısı kadar en fazla acımıştır. Tüm iğneler yapıldıktan sonra 5 dakika kadar beklendi. Parmağım tamamen uyuştu. Şahin Hoca da ben de “batığın olduğu yere” dokunduğumuzda hiç bir şey hissetmediğimi söyleyince hoca işleme başladı. Benimle sohbet halindeyken işlem bitti sarıyorum, mahcup oldum 5 dakika sürer dedim ama 4 dakika sürdü idare et artık dedi :) bu arada sargı bezleri yarına yapışır mı yarama diye sorduğumda yağlı bir yapıya sahip olan kendi ürettikleri bir bez sayesinde yapışmayacağını yarın da yanına gelmemi söyledi :) ilk pansumanımı hoca çok stresli bir hasta olduğum için kendisiyle olursam daha iyi olabileceğini düşündü.. Zaten kendisi dünya tatlısı bir baba enerjisiyle karşıladı beni dünyam başıma yıkılmış gibiydi hastaneye girmiştim, kahkahalarla çıktım. Şimdi evdeyim yatıyorum, 11:30 gibi operasyon geçirdim 3-4 saate anestezi etkisi geçer sen hassassın ağrı kesicini al ağlama sonra dedi :))) saat 14:30 1 adet ağrı kesiciyi yarım saat evvel aldım henüz kötü bir hissiyatım yok açıkcası. Yarın tekrar hocanın yanına gideceğim ama hissiyatlarımda bir değişiklik olacağını düşünmüyorum. Verdiği güven ile işlemi yarılıyorsunuz zaten koşarak gidin :) bin kere teşekkür ederim.

Ekleme: dün operasyon sonrası hiç ama hiç ağrım olmadı. şuan ilk gün pansumanından çıktım 1 dakika kadar en fazla sürdü, hiç acı duymadım. Gazlı bezler yapışmamıştı gayet güzelce ağrısız sızısız değişim yaptılar. işlem bitiminde biraz kanama olabilir bekleyelim diyip 5 dakika kadar odada tuttular, sargı dışına çok az taşan bir kanamam oldu Oğuzhan Bey hafifçe sargımın üzerinden geçti şimdi evimdeyim :) bu derdi çekenler 1 dakika düşünmeden Ensar Hastanesi’nde Şahin Hoca’nın yanında almalılar soluğu.
(Unutmayın ki bunu sadece çorabımı çıkarıp parmağıma bakmak istediğinde bile ağlayan ben söylüyorum ne saçma sapan her şeye ağlama haliymiş o öyle :)


F
Konum: Esenler Ensar Hastanesi Avicenna Batık Tırnak Tedavisi

Uzun süren tırnak batığı problemim sonrası ( bir sürü operasyon, antibiyotik kremler, kesmeler çıkartmalar) Şahin Nami Hocamı internetten buldum. Aslında çok yakınımdaymış ben bulamamışım. İki parmağımdan ameliyat oldum. 2018 Mayıs ayında. Ne ameliyatta acı hissettim ne de sonrasında. Evet uyuşturmak için vurulan iğneler hafif acıtsa da çektiğim batık acısının yanında ve önceki anestezisiz operasyonların yanında hiçbir şey değil. Ameliyat sonrası ne acı, ne ağrı, ne farklı bir reaksiyon. Şimdi istediğim ayakkabıyı giyebiliyorum. Başka yerde çareler aramaya kalkmayın. Kimse Hocam Dr. Şahin Nami gibi tek çözüm değil maalesef. Allah size uzun ömürler versin. Versin ki çok kişiye daha şifa olun. Emeğinize bilginize sağlık sayın hocam.


Konum: Esenler Ensar Hastanesi Avicenna

Bu gün tırnak batmasından ameliyat oldum doktor ŞAHİN NAMİ beye çok memnunum işinde uzman mütevazi insancıl .baş ayak parmağı tırnak batmasından devlet hastanelerinde 4 defa ameliyat oldum tırnağın batık tarafı çıkartıyorlar 3,4 ay sonra tırnak yine genişleyip çıkıyordu sonuç hep hüsran ağrılı artık yeter dedim kesin çözüm özel esenler ENSAR hastanesinde işin uzmanı şahin nami doktorumuza gittim ve ağrısız kansız 5 dakika gibi kısa sürede ameliyat bitti iç acısız arkadaşlar böyle bir sıkıntısı olanlar iç korkmaya gerek yok düşünmeden güvenle doktor ŞAHİN NAMİ ye ameliyatınızı yaptırın kurtulun ellerinize sağlık ALLAH razı olsun sizden


E
Konum: Esenler Ensar Hastanesi Avicenna Tırnak batması

Oğlumun iki ayak başparmağında tam 3 yıl geçmeyen iltihap şişlik ağrı şikayeti vardı üniversiteye hazırlanma sürecinde bize büyük sıkıntı yarattı.Alanya'dan gelip Şahin hocaya aynı anda iki ayaktanda ameliyat oldu.Oğlum normalde ağrıyı çok şiddetli hissetmesine rağmen ilk gece hafif ağrısı oldu bir hafta 10 günde tamamen iyileşti 3 senedir en ufak bir sıkıntısı yok.Şahin Hocanın elleri dert görmesin


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Ege Üniversitesi tıp fakültesinden 1991 yılında mezun oldum ve aynı fakültede ortopedi ihtisası yaparak 1996' da operatör doktor ünvanına hak kazandım...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Tırnak Batmaları
 • Tetik Parmak
 • Karpal Tünel Sendromu
Tümünü göster