Serkan Altınova, Üroloji Ankara

Prof. Dr. Serkan Altınova

Üroloji

26 görüş

Kaydet

Son 30 gün içerisinde 338 profil ziyareti var

Adres

Cinnah caddesi no 55/16 Çankaya, Ankara
Özel Muayenehane


Sigortasız hastalar


Nakit
0850 333..... Numarayı göster

Üroloji Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

robotik cerrahi
laparoskopik cerrahi
üroonkoloji
rekontrüktif üroloji
penil protez
kadınlarda idrar kaçırma


Tedavi edilen hastalıklar

 • Prostat Kanseri
 • İyi Huylu Prostat Büyümesi
 • Mesane Kanseri
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp, 1990 - 1997


Bilinen Diller

İngilizce

Hizmetler

Üroloji Randevusu


Cinnah caddesi no 55/16 Çankaya, Ankara

Ücretler Hakkında

Özel Muayenehane

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
26 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
F
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Muayenehane Üroloji Randevusu

Serkan Hocam böbreğimde tespit edilen kitlenin yorumlanması, ameliyat kararını almamda kesin, kendinden emin ve rahatlatıcı tavrıyla yönlendirmesi, başarılı bir robotik cerrahi sonucu erken evrede kanser tümörünün çıkarılarak takip sürecindeki olumlu ve güven verici açıklamalarıyla hekimlik sanatında yetkin bir hekim olarak gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir değerdir. Hocama içten teşekkürlermi sunuyorum.


B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Prof. Dr Serkan is a professional Doctor, As a foreigner it was easy to communicate with him, he is fluent in English, very calm , he provided us professional support, my son was having second surgery on hypospadias repair . The operation was successful, Me and my wife had a big SMILE on our faces :). We can't thank him enough. I strongly recommend to anyone looking for his professional advises and/or treatment on his specialization.


M
Konum: Liv Hospital Ankara Robotik Cerrahi

Serkan Hocamla ilk buluşmamız Atatürk Hastanesinde başlangıç tedavileri ile olmuştur.Haliyle kendisi beni hatırlamasa da ben kendisinin ilgi ve alakasını takip eder olmuştum.Bu vesileyle Liv Hospital a transferi ve robotik cerrahideki üstün başarıları prostat ameliyatına karar vermemde önemli bir etken olmuştur.Liv deki buluşmamızla başlayan süreç net teşhis ve pozitif yaklaşımı, HOLEP tekniği ile ameliyat olmamla sonuçlanmıştır.Hastaneye yatış ile başlayan ilgi kendisi gibi ekibinin de karakteri olmuş, ameliyat sonrasına ve hastane çıkışına kadar artarak devam etmiştir.Prof.Dr.Serkan Altınova ve kıymetli ekibine çok teşekkür ediyorum.Mübalasız 3 gün sonunda idrarım normale dönmüştür.Hararetle üroloji sorunları konusunda tavsiye ederim.Saygıç sevgi ve minnettarlığımı sunarım.


M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer azoospermi

saygıdeğer serkan hocama azoospermi ile i besin takviyeleri sordum Allah razı olsun dönüş yaptı ...mevlam kalbine göre versin


V
Doğrulanmış kullanıcı

Kendisine tesadüfen muayene olduğum Sayın Prof. Dr. Serkan ALTINOVA tarafından yapılan muayenem ve büyük bir titizlikle takip edilen tetkiklerim sonucunda konulan teşhis ve tedavi alternatifleriyle ilgili olarak bulunulan detaylı açıklamalardan sonra gerçekleştirilen başarılı ameliyat ve ameliyat sonrası gerek serviste kaldığım süre zarfında ve gerekse hastaneden çıktıktan sonra mesai saatleri dışında da gösterilen özen tarafımdan son derece TAKDİR ve TEŞEKKÜRLE karşılanmıştır. V.ŞahinKendisine tesadüfen muayene olduğum Sayın Prof. Dr. Serkan ALTINOVA tarafından yapılan muayenem ve büyük bir titizlikle takip edilen tetkiklerim sonucunda konulan teşhis ve tedavi alternatifleriyle ilgili olarak bulunulan detaylı açıklamalardan sonra gerçekleştirilen başarılı ameliyat ve ameliyat sonrası gerek serviste kaldığım süre zarfında ve gerekse hastaneden çıktıktan sonra mesai saatleri dışında da gösterilen özen tarafımdan son derece TAKDİR ve TEŞEKKÜRLE karşılanmıştır. V.Şahin


C
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Prostat Kanserinde Laparoskopik (Kapalı) Ameliyat

2016 yılında bana prostat kanseri tanısı konuldu 40 yaşındaydım birkaç tane hastanede Üroloji doktorları ile görüştüm yaşımın genç olması sebebiyle kapalı robotik ameliyat olmam gerektiğini söylediler bunun içinde bu amilyatı Serkan Altınova hocam yapabileceğini söylediler tavsiye üzerine Serkan Altınova hocama gittim hocam beni ameliyat etti şuan sonuçların gayet iyi önce Allah'a sonra Serkan Altınova hocama ve ekibine Çok teşekkür ederim hocamın hastasına karşı ilgi ve alakasını söylememe kelime bulamıyorum hastasıyla gayet iyi ilgileniyor iki yıl geçmesine rağmen hala ilk günkü kadar iyi bir şekilde hastasıyla ilgileniyor İyi ki Serkan hocamla tanışmışm Üroloji üzerine tavsiye edebileceğim bir hocadır hocama doktorluk kariyerinde ve hayatında başarılar dilerim CEVDET TIRIN


Z
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Liv Hospital Ankara Rcc

Aralık 2017 tarinde kıymetli hocam serkan bey tarafından sol böbreğimdeki kitle Robotik cerrahi ile alındı.Şu an kendimi çok iyi hissediyorum bunda en büyük payı olan güleryüzlü,anlayışlı ve bilgi birikimiyle hastasına güven veren Serkan ALTINOVA hocama sonsuz teşekkürler ederim.

Prof. Dr. Serkan Altınova

Geçmiş olsun. Herşeyin daha iyi olması dileğiyle...


U
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Liv Hospital Ankara Böbrek Kanseri Laparoskopik (Kapalı) Ameliyatları

Böbrek kanseri tanısıyla ameliyatımız gerçekleşti. Hocama teşekkürleri bir borç bilirim, başarılı bir operasyon gerçekleştirerek kanserli durumdan çok şükür kurtulduk. İnsana yaklaşımı, size verdiği güven ve bilgisiyle 1-0 önde başlıyorsunuz. Hocam iyi ki varsınız.
Ümit

Prof. Dr. Serkan Altınova

Geçmiş olsun. Güzel görüşleriniz için teşekkür ederim. Herşeyin daha iyi olması dileğiyle...


Y
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Liv Hospital Ankara Normal randevu

Prostatit nedeniyle duyumlarım üzerine Serkan hoca gittim. Gercektende denildiği kadar varmiş son derece ilgili muayene yi sizi sıkmadan yapıyor. Tetkiklerin sonucundan en uygun tedavi yöntemini sizinle paylaşıyor. Sizi dinliyor ve size rahatsızlığınız ile ilgili detaylı bilgi veriyor. Üşenme yok. Kibar. Kesinlikle Tavsiye ederim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

robotik cerrahi
laparoskopik cerrahi
üroonkoloji
rekontrüktif üroloji
penil protez
kadınlarda idrar kaçırma


Tedavi edilen hastalıklar

 • Prostat Kanseri
 • İyi Huylu Prostat Büyümesi
 • Mesane Kanseri
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp, 1990 - 1997

Deneyimler

 • Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Öğretim Üyesi,


Bilinen Diller

İngilizce

Diğer içerikler

Röportaj

İlgili aramalar