Op. Dr.

Serpil Bilgin Akyağcı

verifiedCreated with Sketch.

6 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Op. Dr. Serpil Bilgin Akyağcı, Özel Doruk Yıldırım Hastanesi'nde hizmet vermektedir. daha fazla

Adresler

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
7 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Y

  Ben doktoruma tavsiye üzerine gittim ameliyat esnasında ve ameliyat sonrasında herhangi bir problem yaşamadım. İşinin ehli işiyle ilgili genelde herkese tavsiye edebileceğim bir doktor. Safra kesesi ameliyatı oldum doktor gerçekten çok ilgili ne ameliyat öncesi ne de ameliyat sonrası herhangi bir problem yaşamadım iyi ki Serpil Hanım'ı bulmuşum. Doktoruma teşekkür ederim bundan sonraki iş hayatında başarılar hep onunla olsun.

 • F

  Biz çok memnunuz annemin durumu gayet iyi arkadaşımız vasıtasıyla gittik. Her bakımdan kendisinden memnun kaldım. Annem basur ameliyatı oldu şu an durumu iyi.

 • Ö

  İşinde çok başarılı yaptığı operasyondan ve hastasıyla ilgilenmesiyle çok memnun kaldım. Hocamıza daha önce de ameliyat oldum memnun kaldım tekrardan tercih ettim. Safra kesesi ameliyatı oldum.

 • B

  Ben çok memnunum, tüp mide ameliyatı oldum çok ilgili ben çok memnun kaldım hala daha kontrollerime giderim güler yüzüyle beni çok mutlu ediyor bir sıkıntım yok. Doktoruma çok teşekkür ederim ve şu an onun sayesinde çok mutluyum.

 • F

  Safra kesesi ameliyatımı yaptı. Ameliyat süresince ve nekahat döneminde en ufak bir ağrı sızı ya da kötü bir anıya sahip değilim. Muhteşem bir insan ve işinin ehli.

 • N

  Dünya tatlısı insan,mükemmel cerrah,kendisi 2 çocuk annesive obezite cerrahı tek kadın ,meziyetlerini saymakla bitmez benim ve oğlumun hayatını değiştirdi Allah razı olsun ömrüm boyunca dua edip ,minnettar kalacagım yegane insan teşekkürle hocam

 • A

  ilgisi ve işinde uzmanlığıyla hastalara olan güler yüzlülüğü ve sabrı için kendisini tebrik eder başarılarının devamını dilerim.Bütün hastalara sonuc almak istiyorsalar serpil hanımı tercih etmelerini dilerim.

Hakkımda

Hakkımda

 • Op. Dr. Serpil Bilgin Akyağcı, Özel Doruk Yıldırım Hastanesi'nde hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbulÜniversitesi CerrahpaşaTıp Fakültesi
 • Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

İnsanlar için gerçekten bir şey yapabildiğime inandığım branş olduğu için

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Acil durumlarda hastayı hayatta tutmak için saniyeler içinde karar verip müdahale etmek zorundasınız. Hastaların yandaş hastalıkları sebebiyle en basit cerrahi işlem bile hayati riskler taşıyabilir. İnsanlar hata yaparlar ama bizlerin hata yapma şansı yoktur. Çocuğunuz, eşinizhatta kendiniz hasta olsanız bile önceliğiniz hastalarınız oluyor. Mesai kavramı hiç bir zaman olmuyor.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

Silah ile yaralanmış tansiyonları alınamayan, ölmek üzere olan bir hastayı ameliyat edip hayatta tutup sevdiklerine kavuşturmak.
Kanserli hastanın ameliyat ve tedavisini yaptıktan sonra kanserden kurtulan hastanın yaşattığı gurur
Obezite hastasının kilo verdikten sonra hissettiği özgüven ve mutluluk

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

22 yaşında silah ile vurulmuş, tansiyonu alınamayan, hastayı acil ameliyata alıp gece 7 saat ameliyatta kalıp, iki kez göğüs kafesi, iki kez karın bölgesi açılıp ameliyat ettiğimiz, akciğer, karaciğer ve vena cava dediğimiz ana toplar damar yaralanması olan, toplam 11ü kan verdiğimiz hastanın hiç bir şey olmamış gibi 10 gün sonra hastaneden taburcu olması.