Adresler (2)

Davutpaşa Cad.Esenler Çrş.No:7/3, İstanbul
Erdal Adal Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş
Tem Avrupa Otoyolu Göztepe Çıkışı No: 1, Bağcılar
İstanbul Medipol Mega Hastaneler Kompleksi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
12 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Konum: Erdal Adal Muayenehanesi Tiroid Kan Testleri

ben berkay efe fırat'ın babasıyım oglum daha dünyaya gözlerini açmamış iken hipotiroidi ile tanıştı bizim için çok zorlu bir süreçti uzayan sarılık dönemi anne sütünü reddetme vs.neyseki zamanında erdal hocam ile tanıştık ve hala oğlumun bütün takiplerini ince bir titizlik ile yapıyor allah razı olsun erdal hocamdan gerçekten alanında mükemmel bir hekim herkese tavsiye ederim gönül rahatlığı ile erdal hocama gidebilirsiniz gerisini o halleder zaten herkese şifa sağlıklı uzun ömürler diliyorum.


B
Konum: Erdal Adal Muayenehanesi Hipotiroidi

Erdal hocamı oğluma 23 günlükken hipotiroidi teşhisi konuldugunda tanıdık..11 senedir düzenli olarak kontrollere devam ediyoruz...Kendisi çok mükemmel bir insan ve isindede son derece iyi bir doktordur...Allah ondan razı olsun.


R

benim ve 2 kardeşimin çocukluk doktoru.. umarım bebeğiminde doktoru olacak.. çok çok başarılı bir doktor


Y

Ahmed Said in velisiyim şu an tedavisi devam ediyor oğlumuzun çok memnunuz. doğuştan hipotiroidi olan ogluma çok ilgi gösteriyor hocamız sağolsun. Onu istediğimiz zaman arayıp danışabiliyoruz. Hastalıgın geçici olabileceğini söyledi, çok sevindik . Ümid ediyorum ki bu hastalıgı erkenden atlatır oglumuz. Allah acil şifalar versin minik yavrularımıza.


N

Ben 5 yaşında Tip 1 diyabet hastası Ecrin nin Annesiyim. Çocuğumun ve bizim bu hastalıkla yüzleşmemiz ve mücadelemiz 22 şubat 2014 te başladı. Bu vesile ile de Erdal hocamızla tanışmış olduk.Çocuğumun hastalığını öğrendiğimiz gün eşim ve benim için sanki dünyanın sonu gelmişti, biricik evladımız diyabet hastasıydı. Biz bu hastalığı biliyoduk evet çevremizde bu hastalığı yaşayanlar vardı ama detaylarını bilmiyorduk. Bizim Ecrinimiz küçüktü...Yaşam durmuştu. Kızımı ilk götürdüğümüz doktor Erdal beydi ve Allah'ın sevgili kuluymuşuz ki bizi Erdal hocamla tanıştırdı. Bu hasatalıkla nasıl mücadele edceğimizi, neler yapacağımızı herşeyi bize anlattı. Kızım Erdal hocamız sayesin de şuan çok iyi. Hocamızın dediklerine uyarak bu hastalıkla yaşamayı öğrendik. Hastanede tedavi sürecimiz bitip eve geleceğimiz zaman panik olmuştum, ne yapacağım nasıl olacak diye. Fakat anladım ki Hastaneden çıkınca yalnız değilmişim. Çünkü Erdal hocamız 24 saat ne zaman olursa olsunonu arayabileceğimizi, onu bilgilendirmemizi söylemişti. Hastaneden çıktığımız günden bu güne kadar her gün Erdal hocamızı arayıp danışıyorum, bilgi veriyorum. Ne zaman ararsam arayayım hocam benle görüşür, bilgilendirir,moral verir desteğini hiç bir zaman esirgemez. Erdal Hocam sizinle tanıştığımız için, Allah ıma şükürler olsun.Bize ve Bizim gibi bir çok insana yaptığınız yardımlarınız, hoşgörünüz için size binlerce kez teşekkür etsek azdır. Erdal hocam iyiki varsınız, Sizde her zaman mutlu olun. Çok Teşekkürler Erdal hocam....


M

erdal hocam ben berfinin annesiyim üşüyen kız vardı ya onun annesiyim size her zaman dua ediyorum yanınıza uğramayı çok istedim bir türlü olmadı hayatımıza geri dönmenin mutluluğunu yaşarken hiç zamanımız olmadı hatta uzun zamandır hasan hocamıda görmüyoruz hocam önce allaha sonra sizlere şükür iyiki varsınız sizin sayenizde berfin hayatına geri döndü ve mutlu sağlıklı yaşamaya devam merhametli işini en iyi şekilde yapan doktorlar olduğu sürece ediyor hasan önal ve sizin gibi bilgili korkmuyorum


M

oğlum berat 1 yaşında diyabetle tanıştı .doktoru Erdal bey idi.oğlum 10 yaşında allaha şükür sağlığında ters giden bir şey yok . hala takipli hastayız. Erdal beyin ayrılğına üzüldüm. keşke her doktor Erdal bey gibi olsa. mükemmel, işinin ehli ,mütevazı ,saygıdeğer bir insan.her şey gönlünce olsun güzel İNSAN.


M

tavsiye edildi edidigi kadar yakın bir akrabamın büyümesinde son derce yardımcı oldu çok teşşekürler


B

DOÇ.DR.S.ERDAL ADAL HOCA BEN ALİ EREN' BABASIYIM KENDİ ALANINDA ÇOK ÇOK İYİ BİR HEKİMDİR.İKİ COCUĞUMUN GELİŞİMİNE KENDİSİ BAKIYOR. BU DA BİZİM MEMUNİYETİMİZİ GÖSTERİYOR.HERKESE TAVSİYE EDİYORUM.


Y

BEN HAYRUNNİSA YILDIRIM IN BABASIYIM KIZIMIZIN TAKİBİNİ BELİRLİ BİR ZAMAN ERDAL HOCAMIZ YAPMIŞTI KENDİSİNE NİNNETTARIM BİZE ÇOK İYİ YOL GÖSTERDİ ÇOK İYİ BİR HEKİM YARDIMLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDER SAYGILAR SUNARIM


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet