Doç.Dr.

Sevil Kamalı

Romatoloji

16 görüş +ekle

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Adresler

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Fedakarlığı, Sonsuz azmi, ilgisi ve bilgisi ile Sevil Hocama sonsuz teşekürlerimi sunmayı borç bilirim. Sağlıklı bir ömür dilerim

 • memnunum

  Cok basarili bir hoca anlamadigi sey yok.Meslek hayatinda basarilarinin devamini dilerim.saygilar...

 • çok memnunum

  Bende sevil hanımın hastasıyım ama daha iki ay oldu ve uyguladığı tedavi ile bana çok yardımcı oldu. HastaninDrsevmesi çok önemlidir tedavi için ona çok güveniyorum .Rabbim iyiki sevil hanımı karşıma çıkardı.

 • çok memnunum

  mükemmel bir doktor.fibromiyalji hastasıyım sağolsun ilgi ve alakasına hayran kaldım.SAYGILAR SEVİL KAMALI...

 • çok memnunum

  DR. SEVİL HANIM HAKİKATEN ALANINDA UZMAN OLDUĞUNU İLMİYLE VE TEVAZUSUYLA İSPATLAMIŞ BİR HEKİMDİR.ALMANYA'DA AYLARCA SÜREN TETKİKLERDEN SONRA TEŞHİSİNİ KOYABİLDİKLERİ ANCAK TEDAVİ EDEMEDİKLERİ HASTALIĞIN TEŞHİS VE TEDAVİSİNİ DOKTORUMUZ ÇOK KISA DENEBİLECEK BİR ZAMANDA SONUÇLANDIRMAKLA KALMADI O SÜREÇTE NE OLDUĞUNU BİLMEDİĞİ HASTALIĞINDAN DOLAYI HAYATINDAN ENDİŞE EDEN BABAMIN VE TABİİ BİZLERİN MORALIYLE DE YAKINDAN ALAKALANMIŞTIR.EŞİ ZOR BULUNUR NADİR HEKİMLERİMİZDEN BİRİ...TEŞEKKÜRLER SEVİL KAMALI...ANA- BABANIZ İNSAN YETİŞTİRMİŞ.ONLAR DA SİZ DE İKİ CİHANDA AZİZ OLUN...

 • çok memnunum

  tek kelimeyle harika bir doktordur kendisi kesinlikle tavsiye ederim. sevil hanıma muayene olmadan önce bir yıl boyunca isimini vermek istemediğim bir doktor tarafından yanlış tanı ve yanlış ilaç kullandım taki sevil hocamı tanıyana kadar. bana verilen bütün ilaçlarımı değiştirdi ve şuan Allah ma çok şükür gayet iyiyim. tekrar tekrar çok teşekkürler hocam.

 • çok memnunum

  Annemin rahatsızlına (Romatoid Artrid) Allah'ın izniyle çözüm bulan doktor. Hem iyi doktor hemde ilgili doktor bu zamanda bulmak zor. Çok teşekkür ederim. Allah sizden razı olsun.

 • çok memnunum

  Sayın hocam mrb.ben erdal uğur hastalık durumum ankilazon, sizden yeni randevu aldım, cok yogun olmanız, agustost tun 23 ne randevu verdiler.daha erken görüşürüz diye umut ediyorum.saygılarimla.

 • çok memnunum

  beni türk hekimlerine emanet edin sözü çok doğru sevil hoca gibi doktarlar gelmez bida ha 4 yıldır sevil hnm'in hastasıyım ve onun gibi mükemmel bir doktor ile karşılaştığım için şükrediyorum.

 • çok memnunum

  Birçok hastaneye gitmeme rağmen ağrılarım dinmedi. En sonunda bir akrabam Sevil hanımı tavsiye etti. Verdiği ilaç-iğne ve rutin kontrollerle eskisine göre %90 iyileşme sağladı. Kendisine buradan çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  EŞİME CERRAHPAŞA'DA ANKİLOZAN SPONDİLİT TANISI KONULMUŞTU İLAÇLARIN YALNIŞ VERİLMESİ SONUCUNDA AYAKLARDA LENFÖDEM OLUŞMUŞ BUNU ANLAMADILAR EV 3 AY BOYUNCA ADAM AKILLI İLGİLENİLMEDİ BAŞKA BİR DAHİLİYE DOKTORUMUZ SAYESİNDE SEVİL HOCAYI BULDUK VE BİZİMLE ÇOK İYİ İLGİLENDİ EŞİMİ GÖRÜR GÖRMEZ ÇAPA TIP FAKÜLTESİNE YATIRDI VE TEDAVİSİNE BAŞLADI TEDAVİ ÇOK KISA SÜREDE SONUÇ VERDİ VE EŞİMLE ÇOK İYİ İLGİLENİLDİ SEVİL HOCAMA YAPTIKLARINDAN VE İLGİSİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM VE BANA BU KONUDA BİLGİ SORAN BÜTÜN TANIDIKLARIMA ONU ÖNERİYORUM.

 • çok memnunum

  süper bir doktor,oğlumun 4 yaşından beri doktoru,oğlum Ozan şimdi 11 yaşında,j.r.a.teşhisini Sevil hanım koydu ve o zamandan beri tedavisini yapıyor.Bizler Sevil hanımın tedavisinden çok memnunuz.ayrıca kendisinide çok seviyoruz.

 • çok memnunum

  hastalığım hakkında hiç bir hekımden iyi yorum almamıştım taki sevil hanımla tanışana dek. Allah razı olsun o kadar iyi karşıladı ve o kadar motive etti ki kendime özgüvenim geldi. eğer onunla tanışmamış olsaydım 24 yaşında ciddi by-PAS amelıyatı geçirmiş olucaktım .HERŞEY TŞKLER dr hanım..

 • çok memnunum

  sevil hocayı allah başımızdan eksik etmesin coook iyi bir dr cok dr gitmeme rahmen hastalımı bulamadılar sevil hocaya daha ilk gitihimde hastalımı buldu 3 yıldırda tedavi göriyorum allah ondan razı olsun

 • çok memnunum

  8 yıl önce annem 2 ay boyunca yatalak kalmıştı. 1 ay hastanede yatmasına rağmen bir çözüm bulunamadı. fakat iki ay felçli gibi kalmasının ardından dr.Sevil hanımı bulduk. ve ilginç olan ertesi gün ayağa kalktı. Allah razı olsun. Gerçekten çok iyi bir doktor...

 • çok memnunum

  Sevil Hanımın yanına gidene kadar internetten çok olumlu görüşler okumuştum. Hem hastalık hakkındaki bilgisi hem de tedavi önerisi bizi gerçekten çok rahatlattı.