Adres

Gzt.Hasan Tahsin Cad.Basın Sitesi 253 Sok.No 43 Yeşilyurt, Konak
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
5 görüş

Konum: İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Göz Kapağı Estetiği

Şeyda hanım 14.01.2019 da annem Ayşe Çamlıbel'in göz kapağı düşüklüğünden kurtardı.Allah ondan razı olsun.Eli öpülesi bir insan.Ameliyat sorunsuz ve başarılı geçti.Dr.Şeyda Uğurlu ya tim ekibine ve İzmir Katip Çelebi Hastanesi Göz servisine güler yüzlerinden ve ilgilerinden dolayı sonsuz teşekkürler.


Konum: İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Katarakt Ameliyatı

Annem Tülay Babir in göz tansiyonu rahatsızlığı olup aynı zamanda çok kalın mercekli ve problemli bir katarakt yapısı vardi.Ameliyat olması gerekiyordu Sayin Profesor Dr.Seyda Uğurlu Karadeniz annemi duygusal olarak ameliyata hazırlayıp çokta başarılı bir operasyon uygulayarak sagligina kavusturdu.Kendisine sevgilerimizle cok teşekkür ederiz.Sagolun varolun.


U

3 subat 2011 yılında trafık kazası gecirdim. kazada sol gözümü kaybettim. sağ gözümde de buyuk sorun vardı. şeyda hocam sayesınde bugun dünyayı hala görüyorum. butun doktorlarımıza saygılarımı sunuyorum.
gözüm diyorsanız seyda hanım ı bulun derim.


M

tavsiyeler üzerine 4 ay bekledim.ellerinden öpülesi bir doktor.beni göz kapağı düşüklüğünden kurtardı.


S

SAYIN DOKTORUM sizi çok çok sevdim beni üzen beni rahatsız eden göz kapagı düşüklügünden kurtardınız İstanbulda,İzmirde araştırdım Her doktor iyidir ALLAH eksik etmesin ama siz ilk görüşte muayenenizle konuşmalarınızla kibar narin tavrınızla bana cesaret ve güven verdiniz hiç hayacanlamadan acı duymadan konuşarak ameliyat oldum..ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.MELEGİM BENİM.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgili aramalar