Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Üsye
  • Boğaz Enfeksiyonu
  • Yutak Apsesi
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

12 hasta yorumu

Genel skor

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Septoplasti(Nazal Hava Yolu Cerrahisi)

Burdaki yorumlar üzerine Ankara Yenimahalle Devlet Hastanesi'nde Sibel hanıma randevu aldım. Gittiğimde ise gerçekten yorumlardaki gibi olduğunu gördüm. Kendisi çok güleryüzlü, canayakın, anne şefkati ile yaklaşan,işinde uzman ve güven veren bir doktor. Burnumda kemik eğriliği vardı ve ameliyatımı kendisi yaptı. Ameliyattan sonra herhangi bir şişlik,morluk veya ağrı hissetmedim. Tedbiren bir gece hastanede yatırdı ama git dese ameliyattan çıkar çıkmaz direk eve gidebilirdim o derece sağlamdım. Kendisinden çok memnun kaldım sayesinde daha rahat nefes alabiliyorum. Kesinlikle pişman olmazsınız.


G
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

3 yaşındaki oğlum ve ben bugün kendisine muayene olduk.îlgili,güleryüzlü,sevecen,işini titizlikle yapan kıymetli bir hekim Sibel Hanım.Devlet hastanelerinde böyle insana değer veren, insanı değerleri yüksek hekimleri görmek çok mutluluk verici.


R
Doğrulanmış kullanıcı

Buradaki yorumları okuyarak bende Sibel hanıma gittim.Benimlde sinüslerde mantar doku değişiklikleri polip gibi birtakım problemler vardı.Son derece ilgili güleryüzlü ve özelliklede işine verdiği önem ve dikkati bana güven verdi.Bronşektazi ve amfizem hastası olmam nedeniylede ayrıca korkularım vardı 3 saate yakın süren bir ameliyat neticesinde odama geldiğimde hiç ameliyat olmamış gibiydim.Ağrı kesici dahi almadım.Yüzümde de ne morluk ne şişlik hiç birşey olmadı.Kendisine çok teşekkürler ediyorum ve benim gibi problemleri olan herkese şiddetle tavsiye ediyorum.


M

Bende ameliyat oldum bademcik cok tatli sekermi seker ilgili anlayışlı bir doktor kendimi cok guvende hissettim


H

iyi günler ben bu site sayesinde sibel hanımın yorumlarını okudum fazla bir yorum yoktu fakat çekine çekine gidip kendisinden randevu aldım muanemi oldum ve ameliyayım gayet iyi geçti ne göz morarması ne aşırı burun şişliği nede şiddetli ağrılar hiçbiri gerçekleşmedi işini okadar iyi yapıyokii korkulcak hiçbişey olmadığını ameliyattan sonra bir kez daha anlıyosunuz ben sibel hanımı canı gönülden tavsiye ediyorum taktir size kalmışş teşekkğrler sibel hanım teşekürler en iyi hekim ailesi...


G

o kadar ilgiliki insan onun elinde güvende olduğunu hissediyor çok şey borçluyum sibel hanıma Allah ondan razı olsun güleryüzlü ,iyi kalpli doktorumuz bizim.


Y

kaza sonucu orta kulakta sıvı oluşmuştu. Tarafından yapılan muayene ve operasyon sonucu sağlığıma kavuştum. Bir hastası olarak kendisine teşekkürü bir borç biliyorum. Nazik, kibar, güler yüzlü ve hekimlik mesleğinin ehli bir hanım efendi. Kendisine saygılarımı arz ediyorum. Bence Yenimahalle Devlet Hastanesi için böyle bir uzman doktor hele ki biz hastalar için bir kazanımdır. Sayın Başhekimin dikkatine takdir ve tensiplerine arz ederim.


S
Doğrulanmış kullanıcı

Hastalarına ilgisi anlayışı tedavisi insanları hem güleryüzuyle piskolojik hem bedenen tedavi eden doktorum hastasıyla konuşmaya tenezzül eden doktorum sen bitanesin bu meslekte hastaları korkmadan gelen içeri girince tamamM artk btti düzelcem dedtren hocam siz mükemmel bicerrah örnek insansınız


F

ilgi ve alakası beni tatmin etti tedavi için sonç bekliyoruz tavsiye ederim işini en iyi şek,lde yapmak isteyen dr kendisine başarılar diliyorum. fazlı alparslan


Y

Çok iyi bir doktordu.Çocuklarımı hep ona götürüyordum.Ayrılmasına çok üzüldüm.Mümkünse burada ki hastaneye geri dönsün.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Üsye
  • Boğaz Enfeksiyonu
  • Yutak Apsesi
Tümünü göster

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar