Uzm. Dr.

Sibel Karkaç

verifiedCreated with Sketch.

Çocuk sağlığı ve hastalıkları

7 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor Son 30 gün içerisinde 150 profil ziyareti var

Uzm.Dr. Sibel Karkaç, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olup, bir süre Özel Su Hospital'da görev yaptıktan sonra şaun Medical Park İzmir Hastanesi'nde hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
7 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • E

  Rastgele araştırarak gittik güler yüzlü çok yardım sever ve hiç bir sıkıntı yaşamadık istediğimiz zaman ulaşabiliyoruz, her konuda yardımcı oluyor. Yeni doğan olduğundan her ay düzenli olarak kontrolere gidiyoruz memnunuz kendisinden ihtiyacı olanlara tavsiye ederim.

 • D

  Benim oğlum 3.5 yaşında bebekliğinden beri rütin olarak Sibel Hanım'a gidiyoruz, çok ilgili çok memnunuz çok seviyoruz benim oğlumun doktor fobisi vardı dokundurmuyordu doktorlara kendisini Sibel Hanım sayesinde bu fobisini yendi, artık her doktora muayene ettiriyor acil olarak gittiğimiz doktorlarla çok güler yüzlü çok seviyoruz özellike oğlum çok seviyor kendisini.

 • B

  Kızımı onun kucağına verdiğimde onun sevgisinden ilgisinden şüphem olmadan bırakabildim, tüm dedikleri de oldu her zaman inandım güvendim ondan başka doktora gidemedim bağımlılık yapıyor Sibel Hanım o bizim canımız doktorumuz. Biz rutin kontrollerimiz için 1.5 yaşına kadar sürekli gittik, gerekli teşhisi ilgisi bilgisi her şeyi tam on numara bir insan.

 • A

  Sibel Hanım'dan çok memnunum. Çok ilgili hem güler yüzlü hem de anlayışlı annelere moral veriyor benim bebeğim biraz minyon doğdu anne sütü için çok destekledi benimle birlikte diğer insanlarla savaştı anne sütü vermek için anne sütü vermem için diğer yakınlarımın mama ver bebek aç kalır demesine rağmen kendisi beni destekleyip anne sütünü vermemi sağladı. Oğlumun tüm kontrolleri ve muyenelerini kendileriyle gerçekleştirdik oğlum 4.5 aylıkken başını tam tutamıyor gibi bir durum söz konusuydu bununla ilgili bir sorun yok ama yine de biz çocuk nöroloğuna tedbir amaçlı yönlendirdi. Nöroloğa gittik hem fizik tedavi hem de farklı pedegoglara görüldü tüm testleri yapıldı bir sıkıntı olmadı ve yine Sibel Hanım'ın dedikleri doğru çıktı oğlumun sağlığı yerinde şimdi oğlum 6 aylık ve Sibel Hanım'la çok mutlu.

 • D

  Biz doktorumuzla çok küçükken rastgeldik çok çok memnunuz, branşında bir numara. Doğum yaptığım hastanede çalışıyordu benim oğlum prematüreydi küvezde kaldı 10 gün daha sonra kontrol altında olması gerekiyordu Sibel Hanım şefkatli cana yakın ve çok ilgili bir doktor ve gerçekten ebeveynleri çok rahatlatan bir doktor her konuda çok donanımlı bir doktor.

 • M

  Çok seviyoruz kendisini mukemmel bir doktor, sempatik sıcak kanlı güler yüzlü kendimizi onun yanında iyi hissediyoruz çocuğumuzu güvende hissediyoruz, benim çocuğum 35 gün küvezde kaldı Sibel Hanım'ın hastasıydı bir fiil kendisi ilgilendi. İlgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim kendilerine. Kendisini çok seviyoruz hala daha görüşüyoruz. Çocuğum şu an 3 yaşında oldu.

 • ozel ızmır hastanesınden su hospıtalın yenıdogan bolumune gelen kızımın doktoru sıbel hanıma tesekkur etmek ıstedım.cocugumun durumuyla yakından ılgılenen ve bıze gun be gun bılgı veren sıbel hanıma tesekkurler.Insallah en kısa surede hastaneden cıkartmak umıdıyle.

Hakkımda

Hakkımda

 • Uzm.Dr. Sibel Karkaç, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olup, bir süre Özel Su Hospital'da görev yaptıktan sonra şaun Medical Park İzmir Hastanesi'nde hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi

Deneyimler

 • Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar