Adres

Konya
Doktor Muayenehanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Polikistik Over Sendromu
  • menstrüel bozukluklar
  • Jinekolojik Kanserler
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
83 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
H
Konum: başka bir yer Hamilelik

İlk hamileğim sebebiyle gittim ben Şükran hanıma. Evet biraz sert bir yapısı var, bazı durumlarda ters cevap verebiliyor. Ama buna rağmen gayet ilgili, ve güler yüzlü, sorduğunuz bütün sorulara ikna edici cevaplar veriyor.
Ama alanında başarılı bir uzman, takiplerimi ve kontrollerimi titizlikle yaptı. Doğumumu Şukran hanım yapmadı, yurtdışında doğum yaptım. Birdaha hamile kalırsam veya kadınsal bir hastalığım olursa, gideceğim doktor belli.


Konum: Doktor Muayenehanesi Hamilelik

Bilgisine çok güvendiğim bi doktor tek istediği şey hastasının sağlıklı olması bunun için elinden geleni yapıyor. Bir doğum gerçekleştirdik. Bir daha hamile kalsam hiç tereddüt etmeden tekrar şükran hanıma giderim iyiki böyle doktorlar varr....


Konum: Özel Medova Hastanesi Gebe Takibi

Hiç beklemediğimiz bir gebelik oldu yaşımın ilerlemiş olması kilolu olmam çocuk düşünmemem bu piskolojiyle gittiğim bi doktor şükran doğru. Biraz sert bir yapıya sahip olduğunu duymuştum giderken biraz tedirgindim açıkçası. Ama ilk gittiğim günden beri güler yüzü sorulara verdiği rahatlatıcı cevaplar işine hakim oluşu beni çok rahatlattı. Şu an bebeğim 21 haftalık çok şükür hiç bir sıkıntı yaşamıyorum kendisiyle tanıştığım için çok mutluyum. Kendisine çok teşekkür ediyorum benim gibi sıkıntılı bir hastayı bu aşamaya kadar getirdiği için


M
Konum: Özel Medova Hastanesi Normal Doğum

Bilgisi,tecrübesini ilk gördüğünüz anda size hissettiriyor.Açık ve öz,çok net konuşur.Bu da insana güven veriyor.Aylık rutin kontrollerim ve doğumum sırasında hep çok anaç davrandı.O kadar güven verdi ki o olmasa doğumumu bu şekilde gerçekleştiremezdim.Doğum sonrası odaya kendim gidecek kadar iyiydim.Hamileliğim boyunca kontrollerde çok özenle inceledi,tüm ihtimalleri açıkça anlattı ve bazı durumlarda sabırla destek oldu.
Bazı insanlar iyi doktor tanımını sürekli msj atıp aramayla ölçüyorlar ancak gecenin bir vakti msj atabiliyor olmanın tercih sebebi olmasını anlamıyorum.Doktorunuza istediğiniz an gerektiğinde hastane aracılığı ile zaten 7/24 ulaşabilirsiniz. Doktor -hasta ilişkisi böyle olmalı.
Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum,bebeğimi vaktinde sağlıkla kucağıma almamda emeği ve özeni çok.Ekibindeki ebeler( özellikle Hatice ebe) çok pozitif ve işlerinde çok başarılılar.Bir çocuğum daha olursa, Şükran Hanımdan başka bir doktora gitmeyi hiç düşünmem.


B
Konum: Özel Medova Hastanesi

Gebeliğimin her aşamasında son derece ilgiyle yaklaşan ve beni gerekli şekilde bilgilendiren Dr .Şükran Doğru ya çoook teşekkür ederim. Onun sayesinde bazı korkularımdan ve tedirginlikten kurtuldum diyebilirim. Ve bu zamana kadar niçin doktor hanıma rastlamadım diye üzülenlerdenim. işini layıkıyla yapan son derece donanımlı bir hekim. İyi ki sizi tanımışım sevgili hocam. Yolunuz daima açık olsun.


D
Konum: Özel Medova Hastanesi

İlk kontrolümden itibaren Şükran Hanıma gittim. Şükran Hanım sorduğumuz her soruya ters ve sert bir tepkiyle cevap aldığım ve zamansız bir kanama yaşadığımda da çözüm aramak yerine çözümsüzlükle karşı karşıya bırakılıp o moralle gönderdiği için hiç memnun kalmadığım bir doktor.


Konum: başka bir yer Gebelik ve doğum

Eşimin gebelik takibi ve doğumunu Şükran hocam yaptı. O zaman başka bir hastanedeydi. Hocam nerde biz orda...


9 ay boyunca surekli sukran hanima gittim. Cok guler yuzlu ve isinde cok tecrubeli bir doktor. Isinin hakkini %100 veriyor. Gece evinden gelip benim dogumumu yaptirdi. Uzaktan geldigim icin telefonla aradi ilgilendi. Kesinlikle cooookkk memnun kaldim. Herkese siddetle tavsiye ediyorum.


F

benım için 1 numaralı kadın dogum uzmanı kendısını cok sevıyoruz herkesede tavsıye edıyorum 3.gebelıgım 18 haftalık hamıleyım ve sükran hanımın kontrolundeyım nasıp olursa yıne dogumumu şükran hanımla yapacagım allah her zaman yolunu acık etsın bol kazançlar versın başımızdan eksik etmesın.


A

Ben doktora tavsiye üzerine gittim ama hiç memnun kalmadım sancım başladı diye gittim inanmadı.NST ye bağladı öyle inandı.Eeken doğum yüzünden hastanede yatış verdi.Sancımı durdurmaya çalıştı.Durduramayınya senin psikolojin bozuldu diye eve gönderecekti ve yarım saat sonra doğum yaptım.Hastasına güler yüzlü davranmıyor. Ben hiç memnun kalmadım tavsiyede etmem


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Polikistik Over Sendromu
  • menstrüel bozukluklar
  • Jinekolojik Kanserler
Tümünü göster