Süleyman Korkmaz, Psikiyatri Samsun

Uzm. Dr. Süleyman Korkmaz

Kaydet

Psikiyatri

9 görüş

Kaydet


Adres

Doktor Muayenehanesi
Samsun

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Psikiyatri Randevusu


Özgeçmiş

İlgi alanları

Tümünü göster

Hizmetler


Samsun

Doktor Muayenehanesi

9 hasta/danışan görüşü

Genel skor

A
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Doktor suleyman beyin tedavisinde uzun yıllar psikiyatrik tedavi gördüm beni bana kazandırdı tıbbi tecrübesi yanında hayattaki duruşu insanı tavrıyla tedavim sürecinde örnek aldığım ender insanlardan biridir sevgiyle kalın suleyman bey saygılar.

N
Doğrulanmış
Konum: Medicana İnternational Samsun Psikiyatri Randevusu

herseyi detaylı anlatıyor size geldikten sonra düşüncelerim değişti gercekten olayalara bakış açım düzeldi teşekkür ederim

B
Doğrulanmış
Konum: Medicana İnternational Samsun Randevu

Çevremden etkilenme ve birtakım olumsuzluklar yüzünden iştahsızlık problemi sikayetiyle başvurdum.Kendisi iyi bir doktordan öte iyi bir dinleyici.Sakinlikle sizi dinliyor.Tavsiye ediyorum.

D

süleyman bey çok doğal bir insan ençok şu yönünü seviyorum diğer psikiyastrlar gibi dert dinler gibi bir yüz ifadesiye değil de arkadaşını dinleuyen biri gibi dinliyor çok doğal bir insan yapmacıksız sade

A

Merhaba Süleyman bey ben eski hastalarınızdan Ayşegül Tıp bayramınızı kutlar daha nice seneler hastalarınıza yararlı olabilmeniz dileğiyle hoşçakalın.

A

Süleyman bey 12 yıl doktorluğumu yaptı tedavim bitti.Tedavi sürecinde bana çok yardımcı oldu.Hastalığım sürecinde böyle bir doktor ve insanın karşıma çıkması büyük bir şanstı.Mesleki hayatınızda size başarılar Süleyman Bey en güzel günlerin sizinle birlikte olması dileğiyle saygılar.

A

Dr.Süleyman KORKMAZ beyle yaklaşık 3 yıl önce,ortak bir akademisyen dostumuzun önerisi üzerie tanıştım.Verdiği ilaçlar ve telkinlerle kısa sürede normale döndüm.Hale kendisini kontrol amaçlı ziyaret etmekteyim...

A

süleyman beyi 12 yıldır tanıyorum hayatımda yeni ufuklar açtı hayata karşı umutsuzluğum olduğu anlarda iyi insanlarda var diğebileceğim örnek bir insan .

A

MESLEKİ AÇIDAN DENEYİMLİ VE İYİ BİR DOKTOR İNSAN OLARAKTA ÇOK İYİ BÖYLE BİR İNSANI TANIDIĞIM İÇİN ÇOK MUTLUYUM.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgi alanları

Tümünü göster

İlgili aramalar