Adres

Abide-İ Hürriyet Cad. No: 166, Şişli
İstanbul Florence Nightingale Hastanesi

Bu adres online randevuya açık değil


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
3 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
G
Konum: İstanbul Florence Nightingale Hastanesi

Kolonoskopi ve endoskopik inceleme yaptırmış olanların,anlattıkları nedeniyle çok korkuyor ve yaptırmaktan kaçınıyordum.Sayın Dr,Süleyman Ural beyin,Mahir ellerinde hiçbir şey hissetmeden ,hiçbir sıkıntı duymadan bu tetkikimi yaptığı için kendine müteşekkirim,inceleme sonucunuzda ayrıntılı olarak açıkladığı,çok şükür ters bir durumum olmadığı içinde mutluyum.Böyle bir doktorum olduğu için mutluyum.Bu memnuniyetim nedeniyle yeğenimde geçen çarşamba günü o da Sayın doktora tetkiklerini yaptırdı o da çok memnun kaldı.Doktor beye tekrar tekrar sonsuz teşekkürler.


" Dogru Teshis Ve Tedavi"

Kronik bagirsak sikayetleri ile gittigim Suleyman Hoca ya daha sonraki zamanda Reflu icin de gittim, iki seferde de bilgisi ve dogru teshisleri koydugunu tedavi sonrasi anladim. Verdigi ilaclar ve dogal ilaclar ile iki sorunumda da kisa surede iylestim. Bununla beraber, bir daha ayni sorunla karsilasmam icin yapmam gerekenleri bir bir anlatti.

Guvenilir Doktor ariyorsaniz, gonul rahatligiyla gitmeniz dogru olur.


T

Gitmeden önce çekincelerim vardı endoskop vs...Bir şey hatırlamıyorum,her şey çok iyi oldu...Kendisi başarılı ve tecrübeli bir doktor...Uzm. Dr. Süleyman bey'den önce onlarca doktor dolaştım.Şürkürler olsun ki kendisine ulaşmışım...Hekese bol şifalar...


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş