Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Op.Dr.Tolga Akkaya

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Özel Uncalı Meydan Hastanesi'nde görev yapmaktayım


İlgi alanları

  • Diz Kireçlenmesi
  • Kalça Kireçlenmesi (Koksartroz)
  • Diz Ağrısı
Tümünü göster

Hizmetler


Mola Yusuf ,Uncalı Cd. Konyaaltı /Antalya,

Op.Dr.Tolga Akkaya

29 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Uncalı Meydan Hastanesi Randevu

13 Temmuz 2020 tarihinde kalça çıkığı rahatsızlığım nedeni ile Ortopedi Doktoru Sayın Tolga Akkaya tarafından kalça protez ameliyatım yapıldı. Tolga Bey'e gözüm kapalı güvenerek ameliyat oldum. Başarılı bir ameliyat gerçekleşti.. Kendisinin mütevaziliği, mesleki başarısı, hastaları ile olan diyaloğu mükemmel. Ekibi de aynı şekilde çok mütevazi ve yardımsever insanlardan oluşuyor. Onlara da çok teşekkürlerimi iletiyorum. Allah böyle doktorlarımızı başımızdan eksik etmesin. Tolga Bey'den de ekibinden de Allah razı olsun.
(Hülya Demir)


C

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile ulaştım kendisine.Bel ağrısıyla gitmiştim.Daha önce de bel fıtığı olduğu söylenmişti.Arkadaşımın tavsiye ettiği için Tolga Bey'e de geldim.Tolga Bey ameliyat olmamı önerdi.Fıtık ameliyatımı gerçekleştirdi.Kendisine teslim ettim kendimi.Ameliyat sonrasında da hem kendisi hem sekreteri durumu takip ettiler, nasıl olduğumu sordular.Gayet iyiydi durumum.Ben daha önce birçok doktora gitmiştim ama bu kadar ilgi ve alakalı görmemiştim.Benimle baya ilgilendiler.Kendisine teşekkür ediyorum.Bütün arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum.


C

Hem insanlığıyla hem mesleki olarak üst düzeyde, mükemmel bir karaktere sahip.Her yönden mükemmel bir doktor.Benim çapraz bağlarım kopmuştu, çapraz bağ ameliyatımı yaptı.Gayet iyiyim, ameliyat başarısı ve sonrasındaki ilgi alakası çok çok önemliydi. Fazlasıyla bizi bilgilendirdi.Gece dahi olsa her dakika ulaşabildik.Sağolsun çok memnun kaldık.


H

Çok ilgili, alakalı, bilinçli bir insan.Ameliyatı en son çare olarak değerlendiriyor.İlk olarak tedaviyle başlıyor, bu da kendisine güven duymamıza sebep oluyor.Benim kolumda ve ayağımda rahatsızlıklarım olmuştu.Hem kolumdan hem de ayağımda her iki ameliyatımı da kendisi yaptı ve çok memnun kaldım.Her zaman kendisine ulaşabildim.Çok tatlı dilli bir doktor, gerçekten herkese öneririm.


A

Ben ameliyattan ilk etapta vazgeçmiştim ama Tolga Bey beni o kadar güzel ikna etti ki; teknik olarak herşeyi anlattı. Son derece başarılı bir ameliyat oldu.Benim omzumda kırık ve bağlarda kopukluk vardı.Omzumdan ameliyat oldum. 7 ay kadar zaman geçti üzerinden,doktorluğunun yanında kişisel olarak yaklaşımıyla da çok iyi bir insan,yaklaşımı çok iyi.Sonraki aşamalarda da, ameliyattan sonraki süreçte de ilgilenmesi,takip etmesiyle de 10 numara. Şu an hiçbir problemim yok.Benim ameliyatım büyük bir ameliyattı ve büyük bir başarı elde ettik.Dolayısıyla da sevdiklerime, tanıdıklarıma hep Tolga Bey'i tavsiye ediyorum.


F

Kendisi çok değerli ve çok başarılı bir doktor. 2 ay boyunca doktor doktor gezdim. Ben yüksek bir yerden düşmüştüm, ayağım çok kötü acımıştı. Dizim de çok şişti ve ağrım çoktu..Tolga Bey'i bir akrabam tavsiye etti bana.Tolga Bey ameliyatımı yapabileceğini söyledi.Başarılı şekilde ameliyatımı gerçekleştirdi. Verdiği ilaçlar, egzersizler sayesinde eski halime döndüm.İlk defa ameliyat olmuyordum 4.ameliyatımdı ama korktuğumu söyledim.Tolga Bey bana cesaret verdi.Boynuna bile sarılıp ağlamışım.Rahatlamama yardımcı oldu.Cesaret verdi.Şimdi 10 kere de olsa Tolga Bey'e ameliyat olurum.Herkese tavsiye ederim.Her hastaya Tolga Bey gibi doktor gerekli.Kendisine minnettarım.


B

Bir yakınımın yönlendirmesiyle Tolga Bey'e geldim ve çok memnun kaldım.Hala tedavim devam ediyor. 1.5 sene oldu.Benim dizimde sıvı bitmişti, kıkırdak kalmamış durumdaydı ve olmayacak bir yerde bir kist var.Onunla alakalı 2 senedir başlayan ağrılarım vardı.Gittiğim doktorlar çözüm bulamamıştı. Tolga Bey el attı, patoloji için ufak bir operasyon yapıldı. prp tedavisiyle kıkırdak oluşmasını sağladı ve menisküs için de bir operasyonla tedavi etti.Kıkırdağın takviyesi için prp, kist için de bir tedaviye başlayacağız.Ben aklımdan bir soru geçirsem ben soruyu sormadan cevabını veren bir doktor.Hem de bizim anlayacağımız şekilde halk diliyle süreci anlatan bir insan. Biz çok rahat anlıyoruz ne söylemek istediğini. Ne yanıtsız bir sorumuz kalıyor ne de kafamda bir soru işareti oluyor.Abi kardeş gibi çok içten, çok samimi davranıyor.Her geldiğimde yanımda kim olursa olsun hal hatır sorar, onunla da muhattap olur. Neleri risk almam gerektiğini, bana nasıl ayakta durmam gerektiğini kendisi öğretti. Onun sayesinde yürüyebiliyorum şu an.


Y
Konum: Özel Uncalı Meydan Hastanesi Diğer

Patella kayması ve iç yan bağ kopmasi ameliyatı oldum inanın ki harika bir insan tekrar hayat verdi hiç kimseye guvenemedim ve onca yolu kendisi için geldim bir gün sonra ameliyata aldı ve çok güzel geçti iyiki varsınız Tolga hocam iyiki


M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Teşekkür

Sayın Opr.Dr.Tolga AKKAYA hocamızı, tahmini 4-5 yıl öncesinden bu tarafa kolumda ve ayaklarımda zaman zaman meydana gelen ağrılar nedeniyle muayene hanesine gittiğimde tanıdım. Her muayeneye gittiğimde, insana DEĞERLİ OLDUĞUNU HİSSETTİREN yaklaşımı yanında, teşhis ve verdiği ilaç tedavilerindeki isabeti kendisine olan güvenin tam olmasını sağlamıştır. 19 Haziran günü spor yapmak için ısınma hareket sırasında sol dizimde meydana gelen dayanılmaz ağı nedeniyle hemen gittiğimde, yapılan muayene ve çektirdiği emar sonrasında dizimde yırtılma olduğunu ve kapalı ameliyat olmam gerektiğini söylemesi üzerine, geçmişteki güvenden dolayı hiç tereddüt etmeden karar verdiğim kapalı ameliyatım, 25 Haziran günü belden alt kısmına yapılan anestezi ile gerçekleştirildi. Allah'a şükürler olsun ki, önce Allah'ın, sonra da Tolga hocamız sayesinde ne ameliyat sırasında nede, ameliyat olduğum 25 Hazirandan bu yazıyı yazdığım 05 Temmuz arasında geçen zaman diliminde hiç bir sıkıntı ve problem yaşamadım. Hocamızın AYAĞININ ÜZERİNE BASMAKTAN KORKMA ifadesinin verdiği cesaretle, hastaneden taburcu olduğum 26 Haziran günü arabaya binene ve arabadan inip eve asansöre binene kadar koltuk değneği kullandım. Sonraki süreçte evde bir daha koltuk değneği kullanmadım. Şu an dizimde hiç bir problemim kalmadı. 10 Temmuz günü dikişler alınacak. Bu şekilde bir evlat yetiştirdikleri için anne ve babasından Allah razı olsun derken, yine anne ve babasına, tüm öğretmenlerine ve Üniversite hocalarına böylesi değerli ve saygın bir insan yetiştirdikleri için, Sayın Tolga hocamıza da bu değerleri koruyup tüm hastalarına hissettirdiği için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Emine KELEŞ


V
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Uncalı Meydan Hastanesi Diz Protezleri

Merhaba
Annemin diz protez ameliyatını çok başarılı yapan Tolga beyden ilgisi Güler yüzü ve güven veren duruşu İçin minnettarız. Kendisinden önce 2 ay boyunca çeşitli özel hastanelere gittik herbiri farklı birşey söylemişlerdi. Allah razı olsun 20. Gün ve annem çok rahat yürüyor.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Özel Uncalı Meydan Hastanesi'nde görev yapmaktayım


İlgi alanları

  • Diz Kireçlenmesi
  • Kalça Kireçlenmesi (Koksartroz)
  • Diz Ağrısı
Tümünü göster