Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar

SGK


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin

Aile Terapisi

Bütüncül Psikoterapi

Cinsel Terapi +7 daha fazla

Destekleyici Psikoterapi

Duygu Odaklı Terapi (EFT)

EMDR Terapi

Tümünü göster


Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Depresyon
  • Yaygın Anksiyete Bozukluğu
  • Bipolar Bozukluk
Tümünü göster

Hizmetler


Samsun



Samsun



Samsun



Samsun



Samsun



Samsun



Samsun



Samsun



Samsun



Samsun

10 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
F
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Diğer

25 haziranda gerçekleşen ilk randevumuz da ablamı yıllardır olan OKB bozuklugu ve 3 senedir artan şikayeti için gittik .Dr hanim ablamı dinledi ve güzel bir şekilde analiz etti.tedaviye başlayalı 2 hafta oldu sonuç üç senedir olan şikayeti o kadar rahatladiki.ilgi vealakali ve Cok kibar dr umuz.kndisine teşekkür ediyorum.


Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Yetişkin Hasta Pskiyatrik Muayenesi

Tuba hanım'a , önceki doktorum Mehmet Çevik beyin tavsiyesi ile gittim. Davranışından ve ilaçlarından çok memnun kaldım. Birçok akraba ve arkadaşıma da önerdiğim Tuba hanım , randevu saatine özen gösteren , hastasını iyi dinleyen ve insana güven veren bir insan.
Doktor olmasının yanısıra insan olarakta çok iyi birisidir.
Teşekkürler Tuba hanım iyi ki varsın.


A

Ben Tuba Hanım'dan memnunum.İnsanlara yaklaşımı iyi. Tedavisinden,sonucundan ve teşhisinden memnun kaldım.Bipolar bozukluk, duygu durum bozukluğu için gittim, tedavim devam etmekte.Tedavi şeklinden ve şu anki aşamadan memnunum.


T
Doğrulanmış kullanıcı
Konum:

Kıymetli Hocama gittiğimde rahatsızlıklarım beni ciddi derecede bunaltıyordu. Hocamın tedaviye başlaması, benimle konuşması , vermiş olduğu ilaçlar benim eski halime dönmemi, toplum içine çıkmamı, takıntılarımı bırakmamı vs. sağladı. Güler yüzlü, hastalarıyla birebir ilgilenen ve karşısındaki insana insan olduğunu hatırlatan bir doktor. Tuba hocama teşekkür ediyorum ve şifa bekleyen bütün hastalara tavsiye ediyorum.


B

Tuba Hanım'la en son rahatsızlandığımda gittim.Vermiş olduğu ilaçları kullanıyorum ve çok memnunum.Yaklaşık 4-5 aydan beri çok çok iyiyim.Çok rahat ve çok dinç,sağlıklı hissediyorum.İlk kez bu den bu kadar rahatım.İlaçlarımı kullanıyorum ve kullanmaya da devam edicem.En yakın zamanda da kendileriyle tekrardan görüşmeyi düşünüyoru.En yakın zamanda gideceğim yanlarına.Bana OKB ve Bipolar bozukluk teşhisi koydu.Tedavim devam etmekte.


M

Doktorumuzdan çok memnunum.Annemin doktoru olduğu için oğlum adına tercih ettim. Şizofreni tanısı konuldu. İlaç tedavisine başlanıldı. Gerekli ilaçları ve tedaviyi uyguluyor. Oğlum için elinden geleni yapıyor. Yüzyüze görüştüm Tuba Hanım eğer oğlunuz alkol almazsa düzelir dedi.Oğlum alkol kullanıyor.Alkol bağımlısı aşırı derecede .Ondan dolayı dengeyi kaybediyor,ne yaptığını biliyor,çevreye zarar veriyor,bize dahi zarar veriyor.Kilosu fazla oğlumun,sigara da kullanıyor sigarayı bıraktıramıyorum .Hocamız gereken tüm müdahaleleri ve tedavi uyguluyor.Tedavimiz devam etmekte.Yakında zamanda tekrardan götürüyor olacağım.Oğlum eğer alkol kullanmaza tedavi çok güzel ilerliyor,sonuç veriyor.Tedavimiz devam ediyor.


D

Tuba Öğer hocamdan çok memnunum.1 yıl tedavi gördüm .Aldığım ilaçların faydasını gördüm.Bunaldığım zamanlarda ellerime titreme geliyordu,ağlamak geliyordu içimden, çocuklarıma sert davranıyordum,evde eşimle huzursuzdum.1 sene ilaçlarını kullandım,hocamdan memnum.İlaçlarımı kullandım ve kontrole gittim Tuba Hanım memnun musunuz dedi,memnunum dedim.1 hafta önce kontrole gtitim.Müsadenizle ilaçları bırakmak istiyorum dedim bırakabilirsiniz dedi.1 yıl oldu dene bırakabilrsen bırak dedi.Şu an yarım yarım ilaç kullanıyorum,bırakmayı deniyorum .Çok memnunum hocamdan.Allah bu hastalığı göstermesin tekrardan ihtiyaç duyarsam yine hocamı tercih ederim.İhtiyacı olanlara tavsiye ederim.


Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Erişkin Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu Kendi Bildirim Ölçeği

Hastaligimla ilgili bir problemim sebebiyle arkadaşlarımın tavsiyesi ile doktor Tuba hanıma gittim. Tuba hanımdan once 2 si aynı hastanede olan toplam 3 doktora daha gitmiştim fakat beni sonuca ulaştiramadılar ne yazik ki. Ne bir tedavi ne de baska bir tavsiyede bulunmadilar. Fakat gel gor ki Tuba hanım ismimi öğrenmesinin hemen ardından sözlü muayenesine başladı ve konuşmamızın ardından tedavi yolumu belirledi. Kendisi baştan sona çözüm odaklı tavrı ile gerçekten daha önce hic karşılaşmadığım bir hasta-doktor iliskisi kuruyor. Devlet hastanelerinde sizler gibisini görmek gerçekten şaşırtıcı. İlgisi için kendisine çok tesekkur ediyorum.


E

Ben doktorumdan çok memnunum.Allah razı olsun 1.5 senedir gidiyorum kontrollerime iyiyim.Ben geceleri uyuyamıyorum,terliyordum birde troid rahatsızlığım vardı, sıkıntılarım vardı ailemle alakalı bunları aşabilmek adına gittim ve Tuba Hanım'la bunları aştık çok memnunum.Allah razı olsun kontrollerim devam etmekte.4 ay sonra tekrardan gideceğim. İlaçlarımı ve raporlarımı yeniledi.


H

Ben bipolar rahatsızlık geçirdim.Daha önce farklı doktorlara gittim tedavim yarım kaldı sonuç alamadım.Daha sonra Tuba Hanım'la tanıştım.Kendisi doğru teşhis ve doğru olacak ilaçları tanımladı ve şuan hastalığımı atlattım ama kontrollerime gidiyorum.Kendisine minnettarım.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Depresyon
  • Yaygın Anksiyete Bozukluğu
  • Bipolar Bozukluk
Tümünü göster

Diğer içerikler

Röportaj

İlgili aramalar