Son 30 gün içerisinde 126 profil ziyareti var
Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Maidan İş Merkezi Mustafa Kemal mahallesi 2118 cadde B Blok Kat 10 No 113, Çankaya, Ankara
Op.Dr. Tuğba Koçak Klinik


Ofiste alınan güvenlik önlemleri

Göster
Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı, Banka Havalesi
0850 333..... Numarayı göster

Kulak Burun Boğaz Randevusu

Randevu


Özgeçmiş

Hakkımda

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1998 senesinde mezun olarak tıp eğitimimi tamamladım. Yine aynı üniversitede Kulak Burun Boğaz uzmanlık eğitimimi...

Daha fazla

İlgi alanları

 • Eksternal Otit
 • Sağırlık
 • Burun eğriliği
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi 1998
 • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz 2003
 • Erickson International Professional Coach 2018


Videolar


Bilinen Diller

 • İngilizce

Hizmetler


Maidan İş Merkezi Mustafa Kemal mahallesi 2118 cadde B Blok Kat 10 No 113, Ankara

Ücretler Hakkında

Op.Dr. Tuğba Koçak KlinikMaidan İş Merkezi Mustafa Kemal mahallesi 2118 cadde B Blok Kat 10 No 113, Ankara

Ücretler Hakkında

Op.Dr. Tuğba Koçak Klinik

46 hasta yorumu

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Op.Dr. Tuğba Koçak Klinik Diğer

Yıllardır ailemin ve benim korkarak ertelediğimiz burun ameliyatı fobisini Tuğba Hanım sayesinde yendim ve ameliyat oldum. Tuğba Hanım ameliyatın acısız olucağını söyledi ve gerçekten öyle oldu. İnanın ameliyattan sonra hiç acım olmadı. Ameliyat sonrası bir iki gün morluklar oldu ki buz koymayı disiplinli bir şekilde yaparsanız ki ben yapmaya çalıştım onu da çok kolay atlatıcağınızı düşünüyorum. Beni baştan sona tek zorlayan bir hafta tamponlarla nefes almak oldu ama bu sonuç için katlanmaya kesinlikle değerdi. Tamponlar çıkar çıkmaz eski koku ve tad alma duyguma kavuştum bu da benim için çok önemliydi. Benim ameliyat olma sebebim deviasyona bağlı tam kapasiteli nefes alamamaydı ama ameliyattan sonra öğrendim ki burun kıkırdağım da aldığım bir darbe sonucu paramparça olmuştu. Tuğba eldeki malzemeyle en iyi işi çıkarmış. Şu an ameliyatımın birinci haftası ve burnum şiş olduğu halde görüntüden çok memnunum. Tuğba Hanım çok ilgili, disiplinli, gerçekten işinin ehli bir doktor. Ona buradan çok teşekkür ediyorum.


E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Op.Dr. Tuğba Koçak Klinik Kulak Burun Boğaz Randevusu

Tuğba hoca sayesinde 2 ay önce burun ameliyatı oldum.Burnum uzun yamuk ve eğriydi, uzun zamandır düşündüğüm bir şeydi ama bir türlü karar veremiyordum. Tuğba hoca ilk randevu günlerinde bile daha hiç görüşmemişken çok yardımcı oldu. İlk görüşmede detaylı bir biçimde burnunuzu inceliyor ve size neler yapılacağını yüzünüze olabilecek en doğal burnu anlatmaya çalışıyor sizden gelen soruları da en ayrıntılı bir biçimde cevaplıyor, görüşmemizden sonra ameliyat tarihimizi 13 temmuz günü diye kararlaştırmıştık ama benim iş yerimde yaşadığım sıkıntılar nedeniyle ameliyata 4-5 gün kala ileri bir tarihe almamız gerekti ve olabilecek en erken tarih olmalıydı benim için. Tuğba hocam sağolsun bu sorunu gerekli yerlerle iletişime hızlı bir şekilde geçerek 1 günde çözdü ve ameliyat tarihimizi 18 temmuz olarak belirledik. Ameliyata girmeden önce odaya sizinle son kez konuşmak için geliyor stresinizi atmanıza yardımcı oluyor ameliyattan sonra da siz uyanıncaya kadar hastaneden ayrılmıyor, ameliyattan sonraki süreçte de her zaman sizinle iletişim içinde oluyor neler yapmanız ve yapmamanız gerektiğini ayrıntılı bir şekilde anlatıyor. Ameliyatın üzerinden neredeyse 2 ay geçti ve ben çok memnunum yüzüme burnumun çok yakıştığını düşünüyorum. Aklınızda kime ameliyat olacağım ben diye bir düşünce varsa Tuğba hocayla mutlaka görüşün zaten sonra kendiniz Tuğba hocanın çok iyi bir iletişimci ve doktor olduğunu anlayacaksınız :)


H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Op.Dr. Tuğba Koçak Klinik Diğer

Çocukken geçirdiğim bir kaza sonucu burnum kırılmış ve yamuk kaynamıştı. Yıllardır doktor araştırıyordum, bir kaç doktorla görüşmem oldu. Bu görüşmelerde: Burnumun çok fena olduğunu, bir ameliyatla yapamayacaklarını yapılsa da iyi bir şey olmayacağını ancak eskisinden iyi olabileceğini incitici bir üslupla söyleyenler oldu vs. bu güne kadar geldim Tuğba Hocam' ı eşim önerdi, gittim hocamla görüştüm kendine olan güveni beni şaşırttı diğer doktorların aksine tek seferde düzelebileceğini söylüyordu. Hocamın kendine olan güveni üstelik hastasıyla çok ilgili, çok alakalı bir davranış sergilemesi bende de güven oluşturdu.
Tuğba hocama 2 Ağustos günü ameliyat oldum. Ameliyata girmeden önce güler yüzle karşılaması ameliyat zamanı uyumadan önce rahatlatması uyandıktan sonra başucumda ilk doktorumu görmek çok güzel bir duygu Tuğba hocam gerçekten çok güven ve huzur veren bir doktor. Ameliyattan bir hafta sonra tampon ve alçım alındı ilk defa burnumu düzgün bir şekilde görmek beni çok mutlu etti. Şuan ödemli şişkin ve bantlı yine de eski halinden kat ve kat güzel görünüyor. Burnumun iyice oturacağı günü heyecanla bekliyorum. İyi ki Tuğba Hocam' a denk gelmişim ve ameliyat olmuşum. Benim bir korkum da şu idi ya ameliyat olursam ameliyat olduktan sonra endişelerimi doktoruma söylediğimde doktorum cevap vermekten kaçınırsa ve başından atmaya çalışırsa gibi fakat Tuğba Hocama istediğim şekilde kafamda ne varsa sorabiliyorum hatta telefonda bile istediğim zaman sorabiliyorum ilk fırsatta dönüyor sabırla sorularımı cevaplıyor. Mesleği ve kişiliği ile mükemmel bir doktor benim umutsuz burnumu düzeltti ise kesinlikle güvenin diyorum. Hepinizin işi rast gelsin inşallah... Allah işlerinizi kolay ve yolunuzu hep açık etsin Tuğba Hocam...


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Op.Dr. Tuğba Koçak Klinik Kulak Burun Boğaz Randevusu

Sevgili Tuğba Koçak, 2 yasındaki oğlumuzun kulaklarına tüp takılması ve de geniz eti operasyonunu gerçekleştirmiştir. Ameliyat sonrasında hiç bir sorun yaşamadık . Yüksek ateş ve sık sık tekrar eden hastalıklarımız gece horlamalarımız hızlı bir şekilde son buldu. Kendisine Teşekkür ediyoruz. :)


N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Op.Dr. Tuğba Koçak Klinik Kulak Burun Boğaz Randevusu

Herkese merhaba. 20 mayısta rinoplasti ameliyatı oldum. Doktor arayışı benim için en zor kısmıydı çünkü anlarsınız ki kendinizi kime emanet edeceğiniz son derece önemli. Sosyal medyada Tuğba Hocamı gördüm. Yaptığı çalışmalar doğallığı,herkese aynı burnu yapmaması ve estetik bakış açısı hoşuma gitti. Tüm yazılan yorumları, hocamın kendi yazdığı yazıları tek tek okudum bakış açılarımızın uyuştuğunu anladım ve kendisinden randevu aldım. Estetik kaygısıyla gittim fakat nefes alma problemim olduğunu da öğrendim bundan haberim bile yoktu bana direkt problemimin ne olduğunu söyledi haklı da çıktı. Bununla beraber olumlu olumsuz her şeyi realist bir bakış açısıyla anlattı. İkinci görüşmem de ameliyat tarihi aldım kendisinden başka doktorla görüşmeye ihtiyaç bile duymadım. Ameliyatım hiç korktuğum gibi olmadı uyudum ve uyandım diyebilirim hiç ağrım sızım olmadı. Morluk ve şişliğim oldu fakat morluklarım 1 haftada geçti şişliklerimse azami derecede azaldı ve şuan hiç yok. Kullanılan plastik tamponlar sayesinde arada tıkanıklık yaşasamda süreci rahat geçirdim. 1 hafta dolduğunda tamponlarım alındı, alınması saniyeler sürdü ve hiç anlamadım alındığını. Tamponlarım alındıktan sonra süreç çok daha rahat ilerledi. İlk etapta burnum çok şişti ama günden güne daha güzel oluyor içime siniyor. Ameliyat olduğumu bir çok insan anlamadı bu benim için bir artı. Şu an sürecim güzel ilerliyor bu süreçte Tuğba hocama her an ulaşabiliyor olmak çok güzel. Kendisi çok sabırlı ve anlayışlı bir şekilde kafama takılanları cevaplıyor. Eğer kararınızı hocamdan yana verirseniz kemerlerinizi bağlayın ve kendinizi onun sihirli ellerine bırakın :) Teşekkür ederim hocam her şey için elinize emeğinize sağlık.


G
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Op.Dr. Tuğba Koçak Klinik Kulak Burun Boğaz Randevusu

Uzunca bir zamandır rinoplastiyi düşünüyordum fakat tereddütlerimden dolayı sürekli erteliyordum. Sonunda cesaret ettim ve epey bir doktor arayışından sonra Dr. Tuğba Koçak’a ulaştım. İlk görüşmemizde bende uyandırdığı güven dolayısıyla ondan başkasına gitmedim. Operasyon öncesi ve sonrası anksiyetemi kusursuz bir şekilde yatıştırdı, süreç konusunda beni oldukça cesaretlendirdi. Sağlık sektörünün içinde olmama rağmen yaşanabilecek komplikasyonlar konusunda beni en ince ayrıntısına kadar aydınlattı. Ameliyatım oldukça başarılı geçti ve sonraki süreçte oldukça rahattı. Daha bir ayım dolmadı ve aynaya her baktığımda iyiki diyorum. İyiki Tuğba Hocamı bulmuşum, ne kadar doğru bir karar verdiğim için kendimi kutluyorum. İlgisi, alakası için kendisine çok teşekkür ediyor ve o muhteşem enerjisiyle çok daha güzel işler başaracağına inancım sonsuz.


H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Op.Dr. Tuğba Koçak Klinik Kulak Burun Boğaz Randevusu

Tuğba hn. 1 ay önce burun ameliyatı oldum ameliyat süreci başından sonuna kadar mükemmeldi ..titiz çalışması elini hafifliği... harika sonuçlar aldım çok çok memnun kaldım.ameliyat sonrası sürecini çok rahat ve ağrısız atlattım kendisine çok tşk.ediyorum iyiki sizin gibi kaliteli doktorlar var..


Y
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Op.Dr. Tuğba Koçak Klinik Kulak Burun Boğaz Randevusu

Yıllardır nefes alma problemi yaşamam sebebiyle bir türlü problemimin teşhisi ve doğru tedavinin benim için ne olacağı konusunda hep şüphelerim vardı . Burun ameliyatı olma konusunda sürekli beni tedirgin eden hususlar vardı. Daha fazla beklemeden tedavi sürecini başlatmak için doktor arayışına girdim. Op.Dr. Tuğba KOÇAK hakkında hiç bir bilgim yoktu sosyal medyadan araştırmam ve hastalarının hakkında yazdıkları yorumlara dayanarak randevu aldım ve muayene için gittiğimde sağlık problemim konusunda teşhisi koyması ve uygulanacak tedaviyi her ayrıntısına kadar tüm doğrularıyla anlatması kendisine olan güvenimi hat safhaya çıkardığını söyleyebilirim. Ameliyat öncesinde ve sonrasında yaşanacak olumlu olumsuz herşeyi en ince ayrıntısına kadar anlatması ve ameliyat sonucunda birebir anlattıkları ile aynı olması benim için sürecin daha iyi geçmesine sebep oldu . Sonuç olarak burun ameliyatı oldum ve ameliyatım tüm hastaların ameliyat süresinden daha fazla sürmesi doktorumun benim yüz hatlarıma uygun burun yapısını oluşturmak ve kemik yapısının çok sert olması gibi sebepler olsada işini titizlikle yapmıştır. Ameliyat bitikten sonra hastaneden hemen taburcu edildim ve evime gayet ameliyattan önce hastaneye geldiğim gibi gittim hastanede yatmama bile gerek kalmadı. Ameliyat sonrasında takılan silikon tamponlar sayesinde gayet rahat nefes aldım. 3-4 gün kadar akıntılarım oldu. 1 hafta boyunca sürekli burnumu yıkadım okyanus suyu vs temizlik ile geçiyor ama bunlar hiç tedirgin edecek hususlar değildi. Zaten süreç içerisinde doktoruma aklıma ne takılırsa takılsın rahatlıkla sorabiliyor ve zaman ne olursa olsun bilgilendirme yapıyordu. Ameliyattan sonra bir an bile ağrım sızım olmadı. Sadece 1 gün göz altımda hafif bir şişlik vardı oda çok normaldi benim için çünkü kemiğimin çok sert olmasından dolayı doktorumun ameliyatta daha fazla çalışmasından kaynaklıydı. Buda kişiden kişiye değişebilecek bir durum gayet normaldi. 1 hafta sonrasında ise tamponların alınması ve anında aşırı bir rahatlama gelmesi ile süreç dahada kolay ilerlemiştir. Şuan ameliyattan sonraki 21. günüm ve çok az şişliklerim kaldı normal hayatıma devam ediyorum . Ayrıca Doktorumun estetik olarak yüzümün maskülen yapısını bozmayarak yüzüme uygun bir burun estetiği çalışması beni ayrıca mutlu etti hiç kimse benim ameliyat olduğumu bile farketmiyor. Çünkü bir çok sosyal medyada burun estetiği yapan doktorların yaptıkları estetik ameliyatlarına baktığımda çoğu doktor erkeklerin maskülen yapısına dikkat etmeden küçücük burunlar yapması hiç hoşuma gitmemişti. Erkekler için özellikle dikkat edilmesi gereken bir durumdur ki Tuğba Hocam bu hususta gerçekten başarılı olduğunu tüm samimiyetimle söyleyebilirim .Sonuç olarak iyiki ameliyat olmuşum diyorum çünkü bugüne kadar burnumdan nefes almadığımı farkettim ve aynı zamanda harika bir burna sahibim . Çok teşekkür ediyorum Tuğba Hocam elinize emeğinize sağlık.


M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Op.Dr. Tuğba Koçak Klinik Randevu

Tuğba hanıma tam 1 ay önce septorinoplasti ameliyatı oldum. Benim ameliyata karar verme sürecim yaklaşık 15 yıl kadar uzun sürdü, bir türlü hangi doktora güvenmem gerektiğini bilemedim, sıkıntılarım daha da artınca doktor arayışına girdim. Estetik kaygım çok yoktu ama olsa da iyi olur diye düşünerek, benim önceliğim işlev olduğundan özellikle bir KBB doktoru olsun istedim ama ulaşılamaz bir doktor olsun da istemiyordum açıkçası. Çok fazla alternatif vardı, çok fazla kafa karışıklığı ve dolayısıyla ameliyat kaygısı da giderek artmaya başlamıştı. Tuğba hanımı bir tesadüf eseri sosyal medyadan keşfettim, takip etmeye başladım. Özgeçmişini, önceki operasyonlarını ve yorumlarını inceledim. O yetmedi, diğer doktor sitelerinden yorumları okudum, tek bir olumsuz yoruma rastlamadım. Yüz yüze görüşmeye gittim, başka hiçbir doktorla görüşme ihtiyacı hissetmeden ameliyat günü belirleyip kendimi Tuğba hanıma teslim ettim. İyi ki de öyle olmuş diyorum. 4 saatlik bir operasyonun ardından, akşam saatlerinde hastaneden taburcu olup evime geçtim. Hiçbir ağrım, sızım, sancım olmadı. Ameliyattan çıktığım andan itibaren delikli silikonlar sayesinde çok rahat nefes almaya başlamıştım bile. Ameliyat sonrası ara ara tıkanıklığım olsa bile 2-3 hafta içerisinde o sıkıntılarım da ortadan kalktı. Çok hassas bir cilde sahip olduğum için normale göre biraz daha fazla şişip morarmış olabilirim ama bu süreci Tuğba hanımın da desteğiyle 1 hafta içinde atlattım. 1. hafta sonunda silikonlarım saniyeler içinde çıkarıldı (en endişe duyduğum konulardan biri de buydu), daha da rahatladım. Hassasiyet nedeniyle, sadece bantlarla devam ettim. 2. hafta kontrolüme gitmeden önce bantlar kendiliğinden çıkmıştı zaten, şişlerim artık inmiş ufak tefek morluklarım kalmıştı. 3. hafta kontrolünde düşmeyen dikişler kolay bir şekilde alındı, artık çok daha normaldim :) (Bu kadar ayrıntılı yazdım çünkü benim de bu arayışta en merak ettiğim konular bunlardı, umarım okuyanlara yardımcı olur.) Abartılı olmayan, doğal bir sonuç elde etmek istiyorsanız, her aradığınızda ulaşabileceğiniz, her mesajınıza yanıt alabileceğiniz, estetik algısı yüksek, kafanızdaki soru işaretlerini sakin ve tatlı ses tonuyla gideren bir doktorum olsun istiyorsanız, hiç düşünmeyin ve daha fazla ertelemeyin bence. Her şey için teşekkür ediyorum Tuğba hanım, iyi ki sizi tanımışım ve iyi ki sizi tercih etmişim…


P
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Op.Dr. Tuğba Koçak Klinik Kulak Burun Boğaz Randevusu

Yillardir dusundugum.burun estetigi ameliyati icin doktor arayisi içerisindeydim. Arkadasimin tavsiyesi ile Tuğba Hanım ile tanışma fırsatımız oldu. İlk görüşmemizde bana vermiş olduğu güvenden dolayı başka bir doktor ile görüşme ihtiyacımı duymadim. Sizi sadece bir burun olarak degilde tüm yüz hatları ile değerlendiren bir doktordur. Bu bakış açısı benim cok hoşuma gitti. İlk görüştüğümüz günden ameliyat gününe kadar ilgi,alaka ve sakinleştiren konuşmaları gercekten doğru bir doktor sectigimin en büyük kanıtı oldu. Ameliyata girerken el ele girdik ve el ele çıktık. Bu durumun hasta için en büyük moral olduğunu düşünüyorum. Ameliyat sonrasında da ilgi ve alakası aynı şekilde de devam ediyor. Ameliyat olalı neredeyse 3 hafta olacak her bantlar açıldığında gördüğüm burnum o kadar çok hoşuma gidiyor ki size anlatamam. Tam da dediginiz gibi yuzune yakisan ve dogal yapini bozmadan yapacaginizi soylemistiniz ki oyle de oldu.İyi ki tanımışım. Her şey için cok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1998 senesinde mezun olarak tıp eğitimimi tamamladım. Yine aynı üniversitede Kulak Burun Boğaz uzmanlık eğitimimi...

Daha fazla

İlgi alanları

 • Eksternal Otit
 • Sağırlık
 • Burun eğriliği
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi 1998
 • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz 2003
 • Erickson International Professional Coach 2018

Deneyimler

 • Op.Dr. Tuğba Koçak Klinik
 • Lösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi
 • Polatlı Duatepe Devlet Hastanesi
Tümünü gösterVideolar


Bilinen Diller

 • İngilizce

Diğer içerikler

Makaleler (1)

İlgili aramalar