Soru sorun Randevu takvimini isteyin

Hasta soruları (11)

 • yumurtalık tüpleri

  hocam eşimin tüplerini enfeksiyondan dolayı aldılar ve birdaha hamile kalamayacak aradan 4 ay geçti ara sıra çok kötü ağrısı oluyor kasıklarında ağrılar oluşuyor ne yapabiliriz size gelsek halledilebilir mi

  DOKTORUN CEVABI:

  Eşinizi bir üroloğun görmesi gerekli. Sevgilerimle...

 • seker hastasmiyim?

  Merhaba doktor
  Size bir sorum olacakti.
  6.haftada bende aclik sekeri 112 cikti
  Seker yukleme yaptilar bana.Bir saat sinra 200 cikti iki saat sonra 126 cikmis.doktorum 6.haftada gebelik sekeri olmaz dedi.Normal sekermiyim acaba????
  Tesekkur ederim

  DOKTORUN CEVABI:

  Ailenizde şeker hastalığı var mı? HbA1c, 75 gr ile 2 saatlik OGTT, 25 OH D vitamin baktırın lütfen.

Tüm cevapları kontrol et (11)

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Üç,dört ay önce tanıştım ve çok memnunum kendisinden hala devam eden bir tedavi sürecim var. Tülay Hanımı çok seviyorum hem pozitif,hem bilgili ve bizi güzel yönlendiriyor. Bir tavsiye üzerine gitmiştik ve iyi ki gittim diyebilirim.

 • çok memnunum

  Arkadaşımın tavsiyesiyle gittim ve çok memnun kaldım. Dört dörtlük bir doktor gerçekten. Düşük tedavisi gördüm ve kontrollü gebe kalmak için gitmiştim.Tedavi sürecim devam ediyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Sorunlu bir hamilelik sürecim olduğundan araştırmam sonucu Tülay hanıma gittim devam ediyorum çok memnun kaldım. Tülay hanım her soruma mutlaka cevap veriyor çok ilgili ve güler yüzlü tavsiye ederim

 • hiç memnun değilim

  İnternette en iyi hekimler kısmında ablamla birlikte Doktor tülay okman kılıçı tercih ettik, ilk gittiğimizde tatlı dille güleryüzle yaklaştı bize bizde aldandık ücreti de anlaştık daha sonraki gidişlerimizde ablama hakaretle azarlamalarla muamele etti ve anlaştığımız ücreti arttırdı. Paranın büyük kısmını ödemiş olduğumuz için yapılan kötü muamelelere göz yumduk fakat tedavi sürecinde ihtiyaç duyduğumuzda telefonlarımıza cevap vermiyordu. Verdiğimiz paranın bir kısmını almadığını iddaa ediyor ve tutarsız konuşuyordu. Tüm bunlara rağmen tedavi başarısız geçti arayıp bir geçmiş olsun demedi. Biz aradık telefonu yüzümüze kapattı.

 • çok memnunum

  Tülay hanım gelmiş geçmiş eniyi bilim kadınıdır.Çocukluğumdan beri farklı hastalıklarla mücadele veriyorum ve sürekli doktorlara gidiyorum.Gördüğüm en iyi doktorlardan biri .Kendimi gözüm kapalı emanet edebilirim.Hatta 2 çocuğumun dünyaya gelmesine Tülay hanım sağladı.Zekası ve yaklaşımıyla farklı.Bir doktor olarak hayatımızda olduğu için herşey den önemlisi çok iyi bir insan olduğu için ailemizden biri gibi ilgilendiği için kendimizi çok şanslı hissediyoruz.

 • çok memnunum

  Eski hastasıyım.En başta iyi bir hekim daha sonrasında sıcak kanlı ve güler yüzlü bir insan olması beni devam ettiriyor.Başka doktor arayışına gerek duymuyorum.Teşhislerinde çok doğru çok memnunum ve kendisini çok seviyorum.

 • çok memnunum

  Çok memnum ben Tülay hanımdan çok ilgilidir.Her zaman hastasını takip eder.Her detaya önem veriyor çok özenli bir doktordur.Güven veriyor .Herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Gayet memnum.Çok dikkatli titiz ilgili bir insan.Nokta atışlar yapabiliyor.Benim rahatsızlığımla alakalı çok doğru tespitler yaptı.Şuan hamileyim çok memnum kendisinden halen devam etmekteyim.

 • çok memnunum

  Ben 2. doğumumu Tülay Hocamla gerçekleştirdim. Çok memnun kaldım.Hem doktor olarak hemde yaklaşımıyla çok ilgilendi.Devamında da Tülay Hanıma gidiyorum memnun kaldığım için.Çok titiz işinde bütün süreci çok iyi takip ediyor. Çok memnun kaldım kendisinden halende devam ediyorum.

 • çok memnunum

  Tavsiye üzerine gittim.Çok yakından ve candan ilgilendi.Tek kelime ile hem kişilik olarak hemde de mesleki olarak mükemmel bir doktor.Bu yaşa geldim ilkez böyle bir doktor görmedim.Hocama kelimelerle anlatmam yetersiz kalır.Memnunum doktorumdan.Herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Tavsiye edince araştırdım ve kendisine ulaştım.Tavsiye edildiği kadar varmış.Hastasına karşı çok cana yakın olması hastayı psikolojik olarak rahatlatıyor.Tavsiye ettiğim birçok arkadaşım oldu.Gidenler hiç hiç bırakmadı hocamı.Bebek sahibi olamıyordum.İlk defada başarılı oldu.Şuan 4,5 aylık hamileyim .Kendisinden çok memnun kaldım.Mesleki olarak çok başarılı bir doktor.

 • çok memnunum

  Gayet başarılı bir hoca.Kendisinden çok memnun kaldık.Randevu saatlerinde de hiç sorun yaşamadık.Gayet cana yakın branşında çok başarılı.Sorduğumuz her soruya net bir cevabı vardı.Çok çok bilgili bir doktor.Herkese tavsiye ederiz.

 • çok memnunum

  Tavsiye ile gittim.Çok samimi ve insanı çok rahatlatıyor en önemlisi çok güvenilir bir doktor.Bu güveni hastasına sağlıyor.Doğum yaptım bunun dışında tedavilerde gördüm.Başarılı geçti.Tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Gittiğim hastaneden tesadüfen girdim.Çok ilgili ve güler yüzlü olaması tercih sebebim oldu.Hamilelik takibi yapıyor. Gayet iyi gidiyor hamileliğim hocamla çok memnunum .

 • çok memnunum

  Arkadaşımın doktoru idi.Hastasına yakınlığı ilgisi ve her konuda da bilgisi olması doktorumdan yana oldu.Hamilelik takibi yaptı.Bu aşamada kedisinden çok memnunum.Dalından uzman çok başarılı bu dalda tercih edeceğim tek doktor.

 • çok memnunum

  Tülay hanım hastalığımda ve tedavimde elimden gelen hiç bir şeyi esirgemedi. Kendisi hem hekim olarak hemde insan olarak gerçekten iyi olan nadir kişilerden biridir.

 • çok memnunum

  Hamilelik ve doğum gibi önemli ve maximum hassasiyet gerektiren bir dönemde doktorunuzun kim olduğu şüphesizki çok önemlidir.Tülay hanım ile tanışıp bu yola cıktıgım için şanslı bir insanım kesinlikle..Dalında uzman,titiz,özenli şekermi şeker..daha soylenecek cok şey var onun için..Hekim gibi Hekim özetle..Hamilelik boyunca tum kontrollerin uzerinden 2şer kez gecerek irdeleyerek sağlam sağlam ilerledik her ay..38+2 de nst için gittiğim bir gun sonuçlarda şuphelenmesi nedeniyle hızlı bir aksiyon alarak başarılı bir doğum gercekleştirmeme neden oldu cunku bebişimde kordon dolanmış boğazına..özellikle sorunlu gebeliğiniz varsa dalında uzamndır..şiddetle ve sonuna kadar tavsiye ederim Tülay Hanımı..Saglıklı günler..

 • çok memnunum

  onu çok seviyorum...