• kızlık zarı dikimi

  Kızlık zarı dikimi yapiliyrmu bn erkek arkadaşımla iliskiye girdim simdi ayrıldık 21 yasindayım araştırmalar sonucunda doktorlar sirasinda gordm

  DOKTORUN CEVABI:

  İki şekilde yapılabiliyor kalıcı ve geçici olmak üzere. Hangi yöntemin tercih edileceği ise hastayla birlikte muayene sonrası karar veriliyor.

 • yumurtalıklar

  hocam eşimin tüplerini enfeksiyondan dolayı aldılar ve birdaha hamile kalamayacak aradan 4 ay geçti ara sıra çok kötü ağrısı oluyor kasıklarında ağrılar oluşuyor ne yapabiliriz size gelsek halledilebilir mi

  DOKTORUN CEVABI:

  Arzu ederseniz tabii ki buyurun beklerim. Sevgiler...

Adresler

Hakkımda

Hasta, Danışan Görüşleri:

 • B

  Tülay okman kılıç canım doktorum sizi nasıl ifade etsem nasıl anlatsam gerçekten bilmiyorum hayatımda çok az insana dört dörtlük demişimdir ama size bu ifade az kalıyor gerçekten hamilelik sürecimde ilgisiyle bilgisiyle 7/24 her an ulaşabildiğim bazen beni kendimden bile çok düşünmesiyle işine verdiği önemle hastlarına hasta olark değilde bir abla bir anne şevkatiyle yaklşmasıyla kadın doğum korkumu yenmemi sağlamasıyla sezeryanla doğum yapmama rağmen elinin hfifliği sayesinde beni haftasına ayağa kaldıran en önemlisi riskli bir hamilelik sürecimden sonra oğlumu sağlıkla kucağıma almamı sağlayan kısacası herseyiyle minnetkar kaldığım güzel yürekli bilim kadını gerçekten işini bilen güvenebilceğiniz bir dr arıyorsanız tıp dünyasında üstüne dr tanımıyorum iyiki varsınız iyiki sizi tanımışım üzerimde hakkınız çok anlatılamaz sevgiyle kalın"(ÖZGE BİLİCİ)

 • Üç,dört ay önce tanıştım ve çok memnunum kendisinden hala devam eden bir tedavi sürecim var. Tülay Hanımı çok seviyorum hem pozitif,hem bilgili ve bizi güzel yönlendiriyor. Bir tavsiye üzerine gitmiştik ve iyi ki gittim diyebilirim.

 • Arkadaşımın tavsiyesiyle gittim ve çok memnun kaldım. Dört dörtlük bir doktor gerçekten. Düşük tedavisi gördüm ve kontrollü gebe kalmak için gitmiştim.Tedavi sürecim devam ediyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Sorunlu bir hamilelik sürecim olduğundan araştırmam sonucu Tülay hanıma gittim devam ediyorum çok memnun kaldım. Tülay hanım her soruma mutlaka cevap veriyor çok ilgili ve güler yüzlü tavsiye ederim

 • İnternette en iyi hekimler kısmında ablamla birlikte Doktor tülay okman kılıçı tercih ettik, ilk gittiğimizde tatlı dille güleryüzle yaklaştı bize bizde aldandık ücreti de anlaştık daha sonraki gidişlerimizde ablama hakaretle azarlamalarla muamele etti ve anlaştığımız ücreti arttırdı. Paranın büyük kısmını ödemiş olduğumuz için yapılan kötü muamelelere göz yumduk fakat tedavi sürecinde ihtiyaç duyduğumuzda telefonlarımıza cevap vermiyordu. Verdiğimiz paranın bir kısmını almadığını iddaa ediyor ve tutarsız konuşuyordu. Tüm bunlara rağmen tedavi başarısız geçti arayıp bir geçmiş olsun demedi. Biz aradık telefonu yüzümüze kapattı.

 • Tülay hanım gelmiş geçmiş eniyi bilim kadınıdır.Çocukluğumdan beri farklı hastalıklarla mücadele veriyorum ve sürekli doktorlara gidiyorum.Gördüğüm en iyi doktorlardan biri .Kendimi gözüm kapalı emanet edebilirim.Hatta 2 çocuğumun dünyaya gelmesine Tülay hanım sağladı.Zekası ve yaklaşımıyla farklı.Bir doktor olarak hayatımızda olduğu için herşey den önemlisi çok iyi bir insan olduğu için ailemizden biri gibi ilgilendiği için kendimizi çok şanslı hissediyoruz.

 • Eski hastasıyım.En başta iyi bir hekim daha sonrasında sıcak kanlı ve güler yüzlü bir insan olması beni devam ettiriyor.Başka doktor arayışına gerek duymuyorum.Teşhislerinde çok doğru çok memnunum ve kendisini çok seviyorum.

 • Çok memnum ben Tülay hanımdan çok ilgilidir.Her zaman hastasını takip eder.Her detaya önem veriyor çok özenli bir doktordur.Güven veriyor .Herkese tavsiye ederim.

 • Gayet memnum.Çok dikkatli titiz ilgili bir insan.Nokta atışlar yapabiliyor.Benim rahatsızlığımla alakalı çok doğru tespitler yaptı.Şuan hamileyim çok memnum kendisinden halen devam etmekteyim.

 • Ben 2. doğumumu Tülay Hocamla gerçekleştirdim. Çok memnun kaldım.Hem doktor olarak hemde yaklaşımıyla çok ilgilendi.Devamında da Tülay Hanıma gidiyorum memnun kaldığım için.Çok titiz işinde bütün süreci çok iyi takip ediyor. Çok memnun kaldım kendisinden halende devam ediyorum.

 • Tavsiye üzerine gittim.Çok yakından ve candan ilgilendi.Tek kelime ile hem kişilik olarak hemde de mesleki olarak mükemmel bir doktor.Bu yaşa geldim ilkez böyle bir doktor görmedim.Hocama kelimelerle anlatmam yetersiz kalır.Memnunum doktorumdan.Herkese tavsiye ederim.

 • Tavsiye edince araştırdım ve kendisine ulaştım.Tavsiye edildiği kadar varmış.Hastasına karşı çok cana yakın olması hastayı psikolojik olarak rahatlatıyor.Tavsiye ettiğim birçok arkadaşım oldu.Gidenler hiç hiç bırakmadı hocamı.Bebek sahibi olamıyordum.İlk defada başarılı oldu.Şuan 4,5 aylık hamileyim .Kendisinden çok memnun kaldım.Mesleki olarak çok başarılı bir doktor.

 • Gayet başarılı bir hoca.Kendisinden çok memnun kaldık.Randevu saatlerinde de hiç sorun yaşamadık.Gayet cana yakın branşında çok başarılı.Sorduğumuz her soruya net bir cevabı vardı.Çok çok bilgili bir doktor.Herkese tavsiye ederiz.

 • Tavsiye ile gittim.Çok samimi ve insanı çok rahatlatıyor en önemlisi çok güvenilir bir doktor.Bu güveni hastasına sağlıyor.Doğum yaptım bunun dışında tedavilerde gördüm.Başarılı geçti.Tavsiye ediyorum.

 • Gittiğim hastaneden tesadüfen girdim.Çok ilgili ve güler yüzlü olaması tercih sebebim oldu.Hamilelik takibi yapıyor. Gayet iyi gidiyor hamileliğim hocamla çok memnunum .

 • Arkadaşımın doktoru idi.Hastasına yakınlığı ilgisi ve her konuda da bilgisi olması doktorumdan yana oldu.Hamilelik takibi yaptı.Bu aşamada kedisinden çok memnunum.Dalından uzman çok başarılı bu dalda tercih edeceğim tek doktor.

 • Tülay hanım hastalığımda ve tedavimde elimden gelen hiç bir şeyi esirgemedi. Kendisi hem hekim olarak hemde insan olarak gerçekten iyi olan nadir kişilerden biridir.

 • Hamilelik ve doğum gibi önemli ve maximum hassasiyet gerektiren bir dönemde doktorunuzun kim olduğu şüphesizki çok önemlidir.Tülay hanım ile tanışıp bu yola cıktıgım için şanslı bir insanım kesinlikle..Dalında uzman,titiz,özenli şekermi şeker..daha soylenecek cok şey var onun için..Hekim gibi Hekim özetle..Hamilelik boyunca tum kontrollerin uzerinden 2şer kez gecerek irdeleyerek sağlam sağlam ilerledik her ay..38+2 de nst için gittiğim bir gun sonuçlarda şuphelenmesi nedeniyle hızlı bir aksiyon alarak başarılı bir doğum gercekleştirmeme neden oldu cunku bebişimde kordon dolanmış boğazına..özellikle sorunlu gebeliğiniz varsa dalında uzamndır..şiddetle ve sonuna kadar tavsiye ederim Tülay Hanımı..Saglıklı günler..

 • onu çok seviyorum...