Adres

Özel Nev FSM Hastanesi
Fethiye Mah. Fatih Sultan Mehmet Blv. No:167, Nilüfer

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Göz Hastalıkları Randevusu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Fethiye Mah. Fatih Sultan Mehmet Blv. No:167, Nilüfer

Özel Nev FSM Hastanesi

Özgeçmiş

Hakkımda

Op. Dr. Tuncay Sezgin, 1978 yılında doğmuştur. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (1995-2001) eğitimini tamamladı. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz H...

Daha fazla

Diğer içerikler

Makaleler (3)

18 hasta/danışan görüşü

Genel skor

G
Doğrulanmış
Konum: Özel Nev FSM Hastanesi Diğer

Dr.Tuncay sezgin beye 2 ay önce göz kapağı ameliyatı oldum ameliyat çok konforlu gecti ağrı acı yok konuşarak sedasyon ile oldu hafif sislik ve kizariklik oldu 1 hafta sonra dikisler alindi bugün tam 2 ay oldu iyiki bu ameliyati olmuşum çok memnunum

E
Doğrulanmış
Konum: Nev Anadolu Hastanesi Göz Hastalıkları Randevusu

Merhaba yaklaşık 1 ay önce 21 aylık oğlumu gözü kaydığı için muayene götürdüm hiç bir sorunu yok burnunu görüyor dedi ve benim içimde hala şüphe vardır başka bir doktora götürdüm ölçümü oldu sonra damlalı ölçüm oldu oğlumun iki gözündede 5/6 numaralarında hiperopi çıktı ve gözlük kullanması gerek birde kapama işlemi yapıcaz . Bu duruma çok üzüldüm .

Op. Dr. Tuncay Sezgin

Merhabalar, öncelikle şunu iletmek istiyorum. Çocuklarda muayenede açma kapama testi yapılarak belirgin şaşılıklar rahatlıkla tespit edilebilmektedir. Çocuklarda 4 numaraya kadar hipermetropi de fizyolojiktir. Özellikle şunu iletmek isterim burun kökü basıklığı olan çocuklarda aileye şaşılık varmış gibi gelmekle birlikte gerçekte şaşılık olmayabilmektedir. Bence isterseniz gelin bu konuyu teyit edelim ve bir hekimin bunu demesi benim yanlış bişey yaptığım anlamına gelmeyebilir. Konunun teyite ihtiyacı var.

B
Doğrulanmış
Konum: Nev Anadolu Hastanesi Göz Hastalıkları Randevusu

Tuncay bey'e bursa devlet Hastanesi'nde çalıştığı dönemden beri gidiyorum. İşinde çok profesyonel bir doktor. Kardesimin göz kapağı düşüklüğü ameliyatını başarı ile gerçekleştirdi. Bugün 4.5 aylık oğlumun muayenesini büyük bir titizlikle yaptı. Gönülden herkese tavsiye ediyorum. İşinin bir numarası ... Ailemizin vazgeçilmez doktoru.

Ş
Doğrulanmış
Konum: Nev Anadolu Hastanesi Göz Hastalıkları Randevusu

Ben tavsiye üzerine Almanya'dan gelip
Doktor Tuncay bey’e baş vurdum,
iyiki gelmişim.
Ben 06.08.2021 de Doktor Tuncay Sezgin bey’de üst göz kapak ameliyatı oldum.
Ve çokkkkk memnun kaldım,
ameliyat sırasında bulunan hemşireler
ve doktor beyin kendisi
ve sonrasında dikişleri çeken hemşire,
çok hassas, mükemmel ve empati kuran,
elleri çok hafif bir ekip içinde kendimi buldum. Ben çok stresli ve gergindim,
ama Doktor bey ve ekibi,
işin ehli olduğundan dolayı,
kendimi çok ama çok güvende hissettim. Şunuda söylemek isterim ki; sonuçta üzerinden 7 gün geçtiği halde çokkkk memnunum.
Böyle bir girişimde bulunmak istiyorsanız, gerçekten Doktor Tuncay Sezgin beyin ön görüşlerini mutlaka alın.

Ş
Doğrulanmış
Konum: Nev Anadolu Hastanesi Göz Hastalıkları Randevusu

Dr bey Geçen yıl Annemin göz kapağı ameliyatını yaptı. Yaşı ileri olmasına rağmen çok başarılı bir ameliyat oldu. Çok çabuk iyileşti Tuncay bey Gerçekten işinin ehli çok başarılı bir Dr. Teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiye ederim.

G
Doğrulanmış
Konum: Nev Anadolu Hastanesi Göz Hastalıkları Randevusu

2019 yılı içerisinde Annem Harbinaz kaplanın İki gözünden ileri katarakt ameliyatı yaptı takılan mercekler ile annem yeniden sağlığına kavuştu Kendisine mesleğindeki başarısından dolayı ve güleryüz kişiliği dolayısı ile tüm bursaya tavsiye ediyor saygılarımı sunarım !!! Annem mutlaka dualarında kendisine yer verdiğini söyler Allah razı olsun kendisinden Sn Tuncay sezgin

Z
Doğrulanmış
Konum: Bursa Özel Anadolu Hastanesi Göz de kanlanma, kızarıklık, ağrı

Kendisine çok teşekkürler. Güler yüzlü, bilgili. doğru teşhis ile rahatsızlığını kısa sürede tedavi etti.ben yorumları inceleyerek gitmiştim. Doğru karar vermişim. Göz ile ilgili tüm sorunlarda tereddütsüz ilk gideceğim doktor olacaktır.

Op. Dr. Tuncay Sezgin

Teşekkürler, saygılar.

T

Yaklaşımından ve uzmanlığından çok memnun kaldım.Referans ile gittim kendisine. Hiçbir sıkıntı yaşamadım.Hem göz konusunda hekimliği hem de göz torbalarıyla ilgili operasyonları başarılı.Fazlasıyla yeterli olarak bilgilendirme yapıldı.Herşeyinden memnun kaldım.Arkadaşlarıma da tasviye ediyorum kendisini.

G

Ben çok memnunum kendisinden, sağolsun. Bana bir arkadaşım önermişti.Tuncay Bey bana gerçekleri söyledi. Sağ gözümde felç olayım vardı. Ona bağlı olarak da göz kapağımda düşmelerim vardı.Tedavimiz güzel geçti.Devamlı herkese tavsiye ediyorum kendisini.Kardeşim de gelecek.

F

Tavsiye üzerine geldim kendisine ve memnun kaldım.Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Yağ bezem vardı gözümde, onun operasyonunu yaptı, göz muayenesinden memnun kaldım. Kullandığım gözlük isabetli oldu.Davranış olarak da samimi ,iyi, güzel. Sekreteri de aynı şekilde ilgili.Herkese tavsiye ederim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular