Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde 123 profil ziyareti var

1991'de İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. 1995'de İÜ Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı'ndan Fizik Tedavi ve Rehabi... daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Randevu almak ücretsizdir. Aşağıdan uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.
 • Merhabalar bizim ailemizde annem ,ablam ve bende kas ağrısı var yıllardır annem hiç uyuyamaz 25-30 senedir sabaha kadar ağrıdan. ben ise kollarımı ve bacaklarımı bez ile sıkarım iyice hissetmemem için yoksa sabaha kadar ağrıdan uyuyamam ve stres ve gerginlik huzursuzluk yapar. ablam da aynı şekilde ama… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Uzm.Dr. Ümit Şahin

  Bir fizik tedavi veya algoloji uzmanına görünebilirsiniz. Büyük ihtimalle ilaç tedavisi gerektiren bir kronik ağrı durumu bu ama tetkik ve muayene gerekir. Geçmiş olsun.

 • bacakda ağrı gerilme

  hocam merhaba... 39 yaşındayım.. 4-5 yıldır... senede 1 defa yada 2 defa kalçamın üst tarafında ağrı ve sağ bacağımda ağrı çekme hissi oluyor..4-5 gün ağrı kesici alarak geçiştiriyordum.. geçen hafta lomber mr çektirdim.. mr sonucuma göre fıtığım mı var yada başka bir sorunum mu var ? yardımcı olursanız… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Uzm.Dr. Ümit Şahin

  Sadece MR raprouna göre yorum yapıp teşhis koyamayız maalesef, tıbbi hata olur. Muayene ile birlikte film sonuçlarını değerlendirmek gerekir. Geçmiş olsun.

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • 1991'de İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. 1995'de İÜ Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı'ndan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanlığını aldı. İş Deneyimi: 1995-2005 yılları arasında çeşitli özel kliniklerde fiziyatrist olarak çalıştı. 2005 yılından bu yana Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde uzman ve sorumlu hekim olarak görev yapmaktadır.

Mezun Olunan Okullar

 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (1991)
 • Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanlığı (İstanbul, 1991-1995)

Deneyimler

 • Certification in Advanced Manipulative Therapy (New York, 2011)
 • Certification in Clinical Neurodynamics (New York, 2013)

Fotoğraflar

Hasta, Danışan Görüşleri:

 • 6 yıldır devam eden sakroiliyak eklem fonksiyon bozukluğu kaynaklı bel ve bacak ağrılarım, Ümit Şahin'in fizik tedavi ve doğru yönlendirmeleri ile kontrol altına alındı. İlgisi ve hastayı bilgilendirmesi çok iyi, tavsiye ederim.

 • Yoğun spora bağlı sakatlıklarda kendisine başvuruyorum. Teşhis ve tedavisi çok başarılı ayrıca hasta ilişkileri de üst seviyede. Birçok arkadaşımı da kendisine yönlendirdim. Dr. Ümit Şahin'i gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Orhon Atameriç

 • Dr. Ümit Şahin'le benim yolum 2 kez kesişti. Gerçekten çok ilgili ve bilgili bir hekim. Başka bir özel hastanede artroskopi denilen meniküs problemini fizik tedavi ile hallettik, ikinci seferde de ise boyun düzleşme problemimi aynı şekilde çözdük. Teşekkür ederim. İhtiyacı olan herkese kendisini tavsiye ederim.
  Gökhan Özer

  Uzm.Dr. Ümit Şahin2015-09-14

  Teşekkür ederim Gökhan bey. Sağlıklı günler, selamlar. Ümit Şahin