Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

1991'de İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. 1995'de İÜ Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı'ndan Fizik… daha fazla

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • 1991'de İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. 1995'de İÜ Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı'ndan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanlığını aldı. İş Deneyimi: 1995-2005 yılları arasında çeşitli özel kliniklerde fiziyatrist olarak çalıştı. 2005 yılından bu yana Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde uzman ve sorumlu hekim olarak görev yapmaktadır.

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
3 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • 6 yıldır devam eden sakroiliyak eklem fonksiyon bozukluğu kaynaklı bel ve bacak ağrılarım, Ümit Şahin'in fizik tedavi ve doğru yönlendirmeleri ile kontrol altına alındı. İlgisi ve hastayı bilgilendirmesi çok iyi, tavsiye ederim.

 • Yoğun spora bağlı sakatlıklarda kendisine başvuruyorum. Teşhis ve tedavisi çok başarılı ayrıca hasta ilişkileri de üst seviyede. Birçok arkadaşımı da kendisine yönlendirdim. Dr. Ümit Şahin'i gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Orhon Atameriç

 • Dr. Ümit Şahin'le benim yolum 2 kez kesişti. Gerçekten çok ilgili ve bilgili bir hekim. Başka bir özel hastanede artroskopi denilen meniküs problemini fizik tedavi ile hallettik, ikinci seferde de ise boyun düzleşme problemimi aynı şekilde çözdük. Teşekkür ederim. İhtiyacı olan herkese kendisini tavsiye ederim.
  Gökhan Özer

  Uzm. Dr. Ümit Şahin2015-09-14

  Teşekkür ederim Gökhan bey. Sağlıklı günler, selamlar. Ümit Şahin