Ümit Yaşar Tekelioğlu, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Denizli

Uzm. Dr. Ümit Yaşar Tekelioğlu

Kaydet

Anesteziyoloji Ve Reanimasyon

9 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Merkez Efendi Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No:102, Denizli
Denizli Özel Denipol Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin
Nakit, Kredi kartı
0850 333..... Numarayı göster

Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Tıp Eğitimini Atatürk Üniversitesi, Uzmanlık Eğitimini Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fak...

Daha fazla

İlgi alanları

 • Alerji
 • Diz Ağrısı
 • Boyun Ağrısı
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Yrd. Doç. Dr.

Fotoğraflar


Hizmetler


Merkez Efendi Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No:102, Denizli

Denizli Özel Denipol Hastanesi

9 hasta yorumu

Genel skor

N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Denizli Özel Denipol Hastanesi Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Randevusu

Babam koah hastası sürekli karbondioksit yükselip bilinç kapanıyor ve yoğun bakım ünitesinde tedavi olması gerekiyor. Ümit hoca ile ilk tanışmamız 2,5 yıl önce oldu ve iyi ki tanımışız ki babamın hayatına dokundu onun sayesinde sigarayı bıraktı. Ümit hoca babam için ve bizim içim çok büyük bir şans. Hastasını sadece tedavi etmekle kalmıyor psikolojik olarak da destek sağlıyor. Yoğun bakımda yatan hastamız için hiç bir zaman gözümüz arkada kalmıyor. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.

M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Denizli Özel Denipol Hastanesi Diğer

11.12.2020 saat 09:30’da 112 Acil ambulansı beni hayati riskim bulunduğu gerekçesi ile Denipol hastanesi Covid Yoğun Bakım Servisine yatırdı. Denipol hastanesine Covid Yoğun Bakım Servisine yatar yatmaz bir doktor adeta yoğun bakımda hastaları için savaş veriyor. Sürekli gün içerisinde defalarca COVID Yoğun Bakım servisine geliyor, saatlerce tüm hastaların kan değerleri, ciğer testleri, klinik durumları ile sürekli kafa patlatıyor ve buna göre tedaviyi belirliyor. Teker teker hastaların kendisi ile konuşup, içlerini rahatlatıp, bilgilendirmeler yapıyor. Yoğun bakım servisinde bir kişinin bile sağlığını kaybetmemesi için adeta hınca hınç savaş veriyor! Bu kadar hastaları için canını verecek kadar ilgili bir doktor peki kim di bu doktor? Ekip geldiğinde hocam diyordu sürekli. Peki kimdi bu hoca? Bu hastaları için adeta canını verecek kadar mesleğine aşık benim tabirimle kendisine yakıştırdığım tabir “KANATSIZ MELEK HOCA” Anesteziyoloji ve Yoğun Bakım Uzmanı Doç. Dr. Ümit Y. TEKELİOĞLU Hoca idi bu doktor. Biz Türk halkı olarak doktor denilince ağzından cımbızla laf alınan kişi olarak bilirdik. Şimdiye kadar hiç alışık olmadığım kadar ilgili bir doktor profili. Mesaisi ve hiçbir zorunluluğu olmamasına rağmen uyku tutmadı ve hastalarımı merak ettim diye gece pat diye 03:00’da bir bakıyorum yoğun bakımda karşımızda. Kafayı bir kaldırıyorum Pazar günü, mesaisinin haricinde çıkmış gelmiş hastalarım nasıl diye bilgi alıyor yoğun bakım hemşirelerinden. Allahım bu nasıl bir meslek Aşkıdır, bu nasıl bir tedavi sevdasıdır??? Akıl alacak gibi değil! Ve bu KANATSIZ MELEK Doktor ve teknik ekibi sayesinde çok ciddi hayati risklerim bulunmasına rağmen bu yoğun tedavi programı ve ilgi sayesinde Rabbime şükürler olsun Covid19’un etkileri negatif yönden pozitif yöne dönerek sağlığıma kavuştum. Nasip olursa bugün taburcu oluyorum evde istirahat için…
İYİ Kİ VARSIN CANIM DOKTORUM belki de siz olmasaydınız ben şuan hayatta değildim. Doç. Dr. Ümit Y. TEKELİOĞLU ve Yoğun bakım Ekibi size ne kadar teşekkür etsem azdır…
Sevgi ve Saygılarımla…
25.12.2020
Murat DURMAZ

C

Ümit Yaşar Bey'den hem babam hem de kendim için hizmet aldık. Kanser hastasıydım. Ameliyatlarımda beni kendisi uyuttu. Babam koah hastasıydı. Ümit Yaşar Bey entübe etti. Kan gazı alımını bile hemşirelere bırakmadan kendisi yaptı. Bizimle çok ilgilendi. Ümit Yaşar Bey'in çalıştığı kurum bizim ikinci evimiz gibi oldu. Kendisinden yüzde yüz memnun kaldık.

M

Ağrı şikayetimden dolayı Ümit Yaşar Bey'e muayene oldum. Belirli bir tedaviden sonra şikayetlerimde gerileme sağlandı. Aldığım tedaviden memnun kaldım. Kendisi ilgili bir doktor.

H

Ümit Yaşar Bey bizim başımızın tacı. Kendisinin üstüne doktor tanımıyorum. Ümit Yaşar Bey hastaya ve yakınına olan yakın ilgisi, sevgisi, saygısı çok iyi olan bir doktor. Oğlumun 15 ve 20 gün olarak hastanede yatışı oldu. Süreçlerimizi kendisi takip etti. Herhangi bir rahatsızlığı olduğu zaman Ümit Yaşar Bey'i ilgilendirmese de ne yapalım diye ona soruyoruz. Kendisi bizim için kıymetli birisi.

D

Ümit Yaşar Bey ile birkaç sene öncesinde kayınvalidemin yoğun bakım sürecinde tanıştık. Kendisi benim hayatımda gördüğüm hasta yakınına, hastasına değer ve önem veren bir doktor. Ümit Yaşar Bey gibi bir doktor tanımadım. Müthiş, inanılmaz bir adam. Kayınvalidemin 40 günlük süreci oldu. O aşamada hem bizim psikolojimizle ilgilendi hem de hastamıza koşturdu. Kendisi tarif edilemez birisi.

A

Amcam 112 aracılığıyla Ümit Yaşar Bey'in görev yaptığı hastanenin yoğun bakımına sevk edildi. Kendisi ilgisi alakası, bilgi birikimi, aydınlatmasıyla çok iyi olan bir doktor. Herşeyden daha önemlisi insani olarak yaklaşımı hiç kimsede görmediğim şekilde, memnuniyetimiz üst düzeydeydi. Allah kimseyi muhtaç etmesin ama edecekse de Ümit Yaşar Bey gibi doktorlara hasta olmayı nasip etsin. Kendisinin gerçekten efendiliği, yaklaşımı gayet güzel. 36 yaşındayım, şu ana kadar karşılaşmadığım kadar güzel bir hekim diyebilirim. Kendisini herkese şiddetle tavsiye ederim. Allah Ümit Yaşar Bey gibi doktorların sayılarını artırsın. Bizim için büyük şans oldu. Çünkü böylesi doktor herkesin karşısına çıkmaz. Kendisi sıradışı bir doktor.

A

Ümit Yaşar Bey herkese önerebileceğim, işinde bir numara bir hekim. Babam yoğun bakımda, onun servisinde yatarken takibini sağladı. Kendisi her gün düzenli olarak bizleri bilgilendirdi.

A

Ümit Yaşar Bey babam için çok yardımcı oldu. Kendisi bilgi birikimi üst düzeyde olan, hastayla iletişimi çok iyi olan bir hekim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Tıp Eğitimini Atatürk Üniversitesi, Uzmanlık Eğitimini Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fak...

Daha fazla

İlgi alanları

 • Alerji
 • Diz Ağrısı
 • Boyun Ağrısı
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Yrd. Doç. Dr.

Deneyimler

 • Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Fotoğraflar


İlgili aramalar