Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Denizli Özel Denipol Hastanesi

Merkez Efendi Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No:102

20010 , Denizli ,

İletişim Bilgileri
Kabul edilen sigortalar
Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar

Hakkımızda

Hastanemiz, 2002 yılında kurulan Özel Gülhan Tıp Merkezi’nin temellerine dayanmaktadır. 11 Aralık 2017 tarihinden beri Denizli ilinde Denipol Hastanesi adıyla faaliyetine devam etmektedir.
Temel olarak ilke edinilen felsefesi “yeter ki sağlık olsun” olan hastanemiz, sağlık hizmeti sunumunda ulusal ve uluslararası standartları amaç edinmiştir. Sağlık hizmeti kalitesini ulusal ve uluslararası standartlar düzeyinde tutmayı öncelikli hedef belirlemiştir.
Hastanemiz ‘Sağlıklı yaşamak, sağlık hizmetlerinden eşit derecede faydalanmak herkesin hakkıdır’ ilkesiyle tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, gelişen teknolojiyi sürekli yakından takip ederek, alanında uzman ekibimizle hizmet vermektedir. Ülkemizin sağlık standartlarını yükseltme konusunda emin adımlarla ilerliyoruz.
Toplumun her kesimine kesintisiz, etkin ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak, şeffaf, güvenilir, hasta haklarına saygılı ve mahremiyet odaklı olmak hastanemizin kuruluşundan bu yana en önem verdiği ilkelerdendir ve bu çizgisini bozmadan tam kapsamlı kaliteli sağlık hizmetini Denizli halkına sunmaktadır.
Alanında uzman çalışanlarla beraber hizmet çıtasını her zaman daha yukarıya taşıyan, deneyimini ve hacmini yüksek standartlar ve insan odaklı tedavi yaklaşımı ile birleştiren hastanemiz, ‘Denipol’ markası ile sağlık sektörüne yepyeni bir vizyon getirmektedir. Değişen yaşam şekline adapte olan yüksek kaliteli sağlık hizmeti anlayışını, dünyada uygulanan tüm tanı ve tedavi yöntemlerini, yenilikçi tıp teknolojilerini, uzman hekim kadromuz ile yeniliklere açık bir hastane ortamında Denizli ili ile buluşturduk.
Hastanemiz ulusal ve uluslararası standartları takip ederek sunduğu yüksek kaliteli sağlık hizmetini topluma sunmakla kalmayıp; ülkemizin ihtiyacı olan her konuda gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projelerine de destek sağlamaktadır.

Sosyal medya hesapları

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ahmet Kılınçer Nöroloji Randevusu

  Migren teşhisini koydu. Yazdığı ilaçlar fayda etti. Ağrılarım azaldı. Tanıdıklarıma tavsiye edeceğim:)
  Zamanında alınıyor ilgiside iyi kontrollere gidiyorum gün geçtikçe azalıyor ağrılarım.


  U
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Özgür Dal Karın Germe - Abdominoplasty (Tummy Tuck)(Liposakşın)

  Özgür hocam benim en büyük şansım.21 Kasım da karın germe ve liposuction ameliyatı oldum.Hocam süreci başından itibaren bana güzel anlattı,şu an beşinci gün olmasına rağmen çok iyiyim.Hocamin ekibi de profesyonel insanlardan oluşmakta.Guler yüz ve anlaşılır şekilde anlatımları gerçekten takdire şayan.Hastane ekibi de keza öyle.Bir aile sıcaklığında güler yüzlü hizmet aldım.İyiki varsınız.Tekrar görüşeceğiz


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Özgür Dal Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Randevusu

  1 ay önce göğüs estetiği için kapısını çaldığım, ameliyat sonrası nasıl yani bu kadar rahat mı geçiyormuş hocam, ben boşuna mı korkmuşum dediğim harika bir süreç yaşadım.Tabi ki doktorum sayesinde daha özgüvenli daha mutlu en önemlisi çok sağlıklıyım Sürecimi titizlikle takip ettikleri için ekibine ve kendisine çok ama çok teşekkür ederim. İyi ki yollarımız kesişti DeniZlide , bu alan da kendimizi gönül rahatlığı ile emanet edebileceğimiz bir hekimin olması büyük şans


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Uğur Kulalı Genel Cerrahi Randevusu

  Makat çatlağı ameliyatını lazerle yapacağım diyip normal ameliyat yapmış hayret.Bunu kendisi değil başka doktordan öğrendim.yeterli bilgilendirme yapmalıydı.Memnun kalmadım


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Derya Kaya Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Alerjik bir yapım olduğundan burnumdan nefes almakta çok zorlanıyordum.Derya hanımla tanışana kadar bir çok doktora gittim fakat bir türlü ameliyata hazır hissedemedim kendimi. Derya hanımın yakınlığı,samimiyeti,ilgisi ve her konuda açık olmasıyla kendimi dha güvende hissettim. Her aşamayı tek tek anlattı ve başarılı bir ameliyat geçirdik sayesinde artık çok rahat nefes alıp veriyorum. Ameliyat öncesi ve sonrasında güler yüzünü ve samimiyetini kesinlikle esirgemedi. Herkesin gözü kapalı güvenebileceği alanında başarılı bir doktor.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Yaşar Sakarya Diğer

  AYLARDIR GÖZÜMDE KIZARIKLIK ÇAPAKLANMA VE YAŞARMA ŞİKAYETLERİYLE BİRÇOK DOKTORA GİDİP ÇÖZÜM BULAMAYINCA ARKADAŞIMIN TAVSİYESİ İLE DOÇ. DR. YAŞAR SAKARYA'YA GÖZÜMDEKİ PROBLEME BAŞKA BİR GÖZLE BAKARAK GÖREN VE ÇÖZÜM BULAN KAHRAMAN BİR DOKTOR.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Semih Akkaya Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  - Bir önceki doktor tedavisini onayladı devamlığına dikkat çekti. Ayrıca, hasta olarak bireysel katkılarımız ( kilo vermek, eksesiz vs) da çok önemli.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Derya Kaya Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Burun kemeri ve burun ucu düşüklüğüm sebebiyle gitmiştim. Rinoplasti ameliyatı oldum. Çok doğal tam istediğim gibi bir burnum oldu ve daha iyi nefes alabiliyorum. İyileşme sürecinde de burnumda hiç bir ağrı olmadı. Kendisi de çok nazik ve güleryüzlü bir doktor.


  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ahmet Kılınçer Nöroloji Randevusu

  Rahatsızlığımdan dolayı birçok kez farklı doktorlara gitmeme rağmen rahatsızlığıma bir çözüm bulamadım ama Denipol Hastanesinde görev yapan Ahmet Kılınçer Hocamıza tavsiye üzerine gittik derdimizi anlattık o da bize birkaç tahlil yapıp rahatsızlığımıza en doğru teşhisi koydu hocamızın tedavisi sayesinde şu anda çok iyiyim hocamıza çok teşekkür ederim hocamızın hastalarına karşı yaklaşımı ve ilgisi bana göre on numara ben çok beğendim herkese tavsiye ederim


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ahmet Kılınçer Diğer

  MS olduğumu öğrendikten sonra gitmiştim. Bana tedavi uyguladıktan sonra araştırılması için üniversite ye yattım daha sonra gittiğim doktorlarda da Ahmet Beyin teşhis ve tedavisiyle devam ettim. Her şey için teşekkürler.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar