Hizmetler

Hakkımızda

Hastanemiz, 2002 yılında kurulan Özel Gülhan Tıp Merkezi’nin temellerine dayanmaktadır. 11 Aralık 2017 tarihinden beri Denizli ilinde Denipol Hastanesi adıyla faaliyetine devam etmektedir.
Temel olarak ilke edinilen felsefesi “yeter ki sağlık olsun” olan hastanemiz, sağlık hizmeti sunumunda ulusal ve uluslararası standartları amaç edinmiştir. Sağlık hizmeti kalitesini ulusal ve uluslararası standartlar düzeyinde tutmayı öncelikli hedef belirlemiştir.
Hastanemiz ‘Sağlıklı yaşamak, sağlık hizmetlerinden eşit derecede faydalanmak herkesin hakkıdır’ ilkesiyle tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, gelişen teknolojiyi sürekli yakından takip ederek, alanında uzman ekibimizle hizmet vermektedir. Ülkemizin sağlık standartlarını yükseltme konusunda emin adımlarla ilerliyoruz.
Toplumun her kesimine kesintisiz, etkin ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak, şeffaf, güvenilir, hasta haklarına saygılı ve mahremiyet odaklı olmak hastanemizin kuruluşundan bu yana en önem verdiği ilkelerdendir ve bu çizgisini bozmadan tam kapsamlı kaliteli sağlık hizmetini Denizli halkına sunmaktadır.
Alanında uzman çalışanlarla beraber hizmet çıtasını her zaman daha yukarıya taşıyan, deneyimini ve hacmini yüksek standartlar ve insan odaklı tedavi yaklaşımı ile birleştiren hastanemiz, ‘Denipol’ markası ile sağlık sektörüne yepyeni bir vizyon getirmektedir. Değişen yaşam şekline adapte olan yüksek kaliteli sağlık hizmeti anlayışını, dünyada uygulanan tüm tanı ve tedavi yöntemlerini, yenilikçi tıp teknolojilerini, uzman hekim kadromuz ile yeniliklere açık bir hastane ortamında Denizli ili ile buluşturduk.
Hastanemiz ulusal ve uluslararası standartları takip ederek sunduğu yüksek kaliteli sağlık hizmetini topluma sunmakla kalmayıp; ülkemizin ihtiyacı olan her konuda gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projelerine de destek sağlamaktadır.
Daha fazla bilgi

Adres

Denizli Özel Denipol Hastanesi
Merkez Efendi Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No:102, Denizli 20010
Denizli Özel Denipol Hastanesi logo
Sigortalar
Diğer (İade), Allianz Sigorta, Axa Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, ... Ray Sigorta, Anadolu Sigorta, Doğa Sigorta Kooperatifi, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta Tüm sigortaları göster
Tümünü göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (238)

Genel skor

  A
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Ahmet Kılınçer Nöroloji Randevusu

  10 gündür çektiğim baş ağrısı üzerine Ahmet beye başvurdum, nedeni anlamak için gösterdiği tedavi ve sonrasındaki takibi olsun , iyiki Ahmet beyle yollarımız karşılaştırdi dedirtti. Aklımda soru işareti kalmadan, gönül rahatlığı ile tedavimi oldum.

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Fatih Baki Ültay Diğer

  Anneme kalın bağırsak kanseri teşhisi konmuştu Fatih hocam sayesinde vücuda yayilmadan ve kesiksik ameliyat yaparak annemin sağlığa kavuşmasını sağladı.cok tecrübeli ve güler yüzlü biri Allah razı olsun kendisinden.kesinlikle tavsiye ederim.

  P
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Ahmet Kılınçer Nöroloji Randevusu

  Doktor beye gittiğimde kafamı kaldıramıyordum yaşayan bilir çok şiddetli geçmeyen migren krizi mide bulantılarım hayat zehir olmuştu desem kesinlikle abartmış olmam doktor bey hem çok tecrübeli hemde bilgi aktarımı çok güzel kafanızda soru işareti de ağrıda bırakmıyor migren ağrısı yaşayan herkese tavsiyem Ahmet bey iyiki size gelmişim

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Özge Bal Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Vücudumda bulunan polipin bana zarar vermesi nedeniyle Özge Bal hocamdan randevu aldım. Kendisi enerjik, konuşkan ve cana yakındı. Problemimi tamamen dinledi ardından inceleme yaptı ve operasyon gerçekleşmesi gerektiğini söyledi. Tüm süreci bana detaylı ve sıcak kanlı bir şekilde aktardı.
  Operasyon öncesi aklımda bulunan sorular için aradığımda kendisine hemen ulaşabildim.
  Birkaç gün sonra operasyon gerçekleşti. Operasyonun başında ve sonunda Özge Hocam yanımda süreci bana anlatarak beni sakinleştirdi ve ona olan güvenimi arttırdı.
  Operasyon sonrası herhangi bir ağrı ve sızım çok şükür gerçekleşmedi.
  Bugüne kadar gittiğim en iyi doktor kesinlikle Özge hocam oldu.

  T
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Özge Bal Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  İlk gebeliğim olduğu için çok fazla sorularım ve korkularım vardı. Son güne kadar yapabilir miyim derken Özge hoca sayesinde çok rahat bir doğum süreci ve sonrası geçirdim. Ameliyata girerkende çıkarkende ilk gördüğüm kişi doktorum oldu. Her zaman yanınızda olup destekliyor motive ediyor enerjisi çok yüksek bir doktor. Kontrol sürecinde de her sorunun cevabını ayrıntılı bir şekilde açıklıyor sizi aydınlatıyor. Muayene sürecinde detaylı bir şekilde bebeği inceleyip küçük kareler oluşturmak için sabırla bekliyor. Kesinlikle baktık çıktık gibi bir durum söz konusu olmuyor zamana takılmadan her seferinde içinizi rahatlatarak gönderiyor. Çok yoğun olmasına rağmen her seferinde güler yüzlü ve samimi karşılıyor. Günün her saatinde ulaşabilir bir doktor size çok kısa süre içerisinde geri dönüş sağlıyor. Hastalarıyla çok ilgili ilaç sevmeyen biri olarak önerdiği ilaç ve takviler çok başarılıydı beni hiç rahatsız etmeden sürecimi tamamlamamı sağladı. Mesleğinde çokbaşarılı uzman bir doktor.

  R
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Semra Tursun İç Hastalıkları Randevusu

  Ensede oluşan ani şişlik için bayan doktora baş vurduk kan ve hormon testi istedi aynı gün çıkan kan testinde olumsuz bişey çıkmadı 6 gün sonra çıkacak test için siz custing hastalığını araştırın diye bir kağıt yazıp elimize verdi kendisi açıklama yapmadı 6 gün boyunca internette hastalık araştırdım 6 gün sonunda kontrolde test negatif çıktı çok memnun kaldık 6 gün boyunca evin içinde kuşku korku umutsuzlukla yaşamak harika bir duygu

  M
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Ahmet Kılınçer Baş Ağrısı Değerlendirme

  ilçe sarayköyden katılıyorum yorumlara annemin başında uzun süredir baş agrısı vardı bende internetten denizli nöroloji doktorları diye yazdım en başta ahmet hocam çıktı kendisi hakkında olumlu ve güzel yorumları okuyunca randevu aldım gittim annemle çok memnun kaldım hastaya ilgisi alakası yaklaşımı tedavi sürecini detaylı anlatması çok çok iyi kesinlikle tavsiye ederim ara ara kontrollere gideceğiz kendisine ahmet hocama başarılarının devamını dilerim sevgiler

  Ü
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Serkan Yurtsever Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  17 yıldır geçmeyen kistim Serkan doktorum sayesinde geçti çok saygılı çok ilgili bir doktor herkese tavsiye ederim

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Özgür Dal Rinoplasti

  Özgür hocama yaklaşık 1 yıl önce burun ameliyatı olmuştum. Kendisi bu zamana kadar gördüğüm en mütevazi, en kibar, en muhteşem doktor. Ne kadar övsem az gelir. Ameliyatla ilgili her şeyi en ince ayrıntısına kadar açıklayıp asla kafamda soru işareti bırakmadı. Tek görüşmede güvenip ameliyat olmaya karar verdim. Çok güzel çok doğal duran bi burun yaptı. Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz elinden kötü bi işin çıkma ihtimali olmayan bir doktor. Kendisiyle tanıştığım için çok mutluyum.

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Durmuş Ali Özdemir Apse Insizyonu Ve Drenajı

  Şubat 2024 de apse dolayısıyla kedisine ameliyat oldum. Her konuda ayrıntılı bilgi veren , çok ilgili harika bir doktor. Telefonla ihtiyaç duyduğunuzda ararsanız cevap veriyor. Her sorunuza ayrıntılı cevap alabiliyorsunuz. Allah bir daha ameliyat göstermesin ama artık ihtiyaç halinde gideceğim tek cerrah. Kendisine ve ekibine . Ve herkese tavsiye ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular