Op. Dr.

Yalçın Yontar

verifiedCreated with Sketch.

Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi

51 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 795 profil ziyareti var

Dr. Yalçın Yontar, 2002-2008 yılları arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde almış olduğu tıp fakültesi eğitimini takiben girdiği ilk tıpta uzmanlık sınavında Erciyes Üniversitesi… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
51 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • E
  Konum: Acıbadem Kayseri HastanesiHizmet: Burun Estetiği

  Bugün tamponlarım cıktı veeee sonuç harika beklediğimden daha güzel oldu elinize sağlık???? Halâ ödemim olsada böyle bile çok guzel size güvenerek en doğru kararı vermişim tekrar tekrar tesekkurler. Doktoru seçmek çok önemliymiş bunu da anladm doğru doktor doğru karar???? inşallah mesleğinizde çok daha başarılı olursnz her zaman böyle yani????????

 • Konum: Acıbadem Kayseri Hastanesi

  Merhaba.benim kirpiklerimin arasında 6-7 yıl önce oluşan bir etbeni vardı.3yıl önce başka bir hastanenin dr tarafından düşürüldü ancak çoğalarak tekrarladı ve artık gözüme zarar vermeye başladı.kesinlikle hiç bir araştırma yapmadan yalçın beye gittim ve konuşmaları çok güven verdi.çok tehlikeli bir yerde olması korkutuyordu beni.ama bir haftanın içerisinde hem ben i aldı hem dikişleri.üstelik bir kere bile ağrı kesici içme gereği duymadım.sağolsun yaşının daha genç olmasına rağmen elleri tam bir sanatkar gibi marifetli.ben amelyattan sonra ona yapılan yorumları okudum ve iyiki ona gitmişim sagolsun allah yolunu açık etsin başarılarının devamını diliyorum.

 • D

  Merhabalar. Son 15 sene içinde basketbol oynarken toplamda 3 defa
  burnumu kırdım. Bir çok doktora muayene oldum fakat güvenemedim
  açıkçası. Ameliyat sonrası görüntümün nasıl olacağı konusunda çok
  kaygılıydım. 2017 mart ayı gibi Op. Dr. Yalçın YONTAR'a muayene oldum
  ve senelerce kaçtığım ameliyata gözüm kapalı karar verdim. 29 Nisan
  2017'de de ameliyat oldum.
  Ameliyat sonrasında ağrım, morluğum hemen hemen hiç olmadı. Ameliyat
  sonrası bakım sürecinde de Yalçın Bey'in yönlendirmeleriyle hiç
  sıkıntı yaşamadım. Yüzüme göre en doğal ve güzel olan burnuma kavuştum
  :)
  Benim ameliyat sürecime şahit olan bir çok kişi burun ameliyatı
  korkusunu Yalçın Bey sayesinde yendi.
  Ameliyata karar vermek doğru karardı ama Yalçın Bey'e ameliyat olmak
  en doğru karardı. Her şey için teşekkür ederim..

 • I
  Konum: Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  merhaba.ben daha önce başka bir doktora burun ameliyatı olmuştum.ama burnum çöktü.çok kötü olmuştu.aynaya bile bakmak istemiyordum.sonra doktor yalçın bey o çöken yerlere yağ enjeksiyonu yaptı.o çöken yerler ciddi anlamda doldu.sağolsun Yalçın Yontar bey işindeki sanatı gözardı etmeyen bir hekim.

 • K
  Konum: Kayseri Eğitim ve Araştırma HastanesiHizmet: hastalık

  Dr.Yalçın beyekayseri eğitim arastırma hastanesinde vertikal makromasti ameliyatı oldum. ameliyat sonrası hastane çıkışım çok rahattım. perşembe günü ameliyat oldum ve 2 gün hastnede yatış süresi onrası taburcu edildim. ameliyat sonrası ağrım hiç olmadı çok rahat bir operasyon oldu. bu konuda sıkıntısı olan tüm hastaları ameliyat için yönleddiriyorum. yalçın beyin bu konudaki tecrübe ve deneyimleri fazla olduğundan dolaytı rahat bir opresyon oldu beniö için . bu konuda ameliyat olmayı düşünne var ise kesnlikle tavsiye ederim. ameliyattan 1 hafta sonra da işe başladım.ameliyat sonrası izler konusunda da da belli belirsiz kaldı. kesinlikle deneyimli briisine ameiyat olmanızı tavsiye ederim. yalçın beyin bu konudaki eli çok iiy ve tecrübeli.

 • M
  Konum: Kayseri Eğitim ve Araştırma HastanesiHizmet: Jinekomasti

  Bu yorumları okuyan herkese merhaba.
  Öncelikle Yalçın Hocamla tanışmadan önceki durumumdan bahsetmem gerekirse. Bir erkeğin görünüşü bakımından başına gelebilecek en kötü şeylerden biri olan meme dokusu büyüklüğü (jinekomasti) sorunum vardı. Bu sorun yüzünden havuza giremez, t-shirt giyemez, cepsiz bir gömlek dahi giyemiyor ve psikolojik olarak sıkıntı yaşıyordum. Çok şükür ki Yalçın Beyle tanıştım. İlk muayene olduğum gün bile daha beni tanımadan sıcakkanlı ve içtendi. Bir ağabey gibi davrandı ve benim estetik sorunlarıma son veren kişi Yalçın Bey oldu ve ilk günden bu yana hiç bir zaman tavrı, ağabeyliği değişmedi. Ocak 2017 de ameliyatım gerçekleşti ve artık bir erkek olarak büyük göğüslerim yok. Bu inanılmayacak kadar güzel bir his. Ayrıca iyileşme sürecim oldukça hızlı gerçekleşti ve hiç bir dikiş izim kalmadı. Allah Yalçın Hocam gibi işinin ehli ve insanlara değer veren kişileri başımızdan eksik etmesin, bir plastik cerrahla görüşmeniz gerekiyorsa etrafımda ki herkese ve sizlere ismini verebileceğim tek hekim Yalçın YONTAR olur.
  Teşekkürler..

 • Merhaba; Kayseri' de Plastik Cerrahi uzmanı olarak çalışmakta iken tanıdığım Saygıdeğer Doktorum Yalçın YONTAR beye 2017 Nisan ayında burun ve çene operasyonu gibi estetik açıdan önemli hemde zor olan iki büyük operasyonu bir arada olmama rağmen her ikisinde de almış olduğum mükemmel sonuç için öncelikle kendisine çok teşekkür ederim. Bu süreç içinde ilgisi, alakası, tecrübesi ve bilgisi almış olduğum sonuçla ve etrafında kendisi için estetik bir düşünceniz varsa düşünülmeden gidilmesi gereken doktor yorumlarıyla benimde ne kadar doğru bir karar verdiğimi gördüm ve kendisiyle tanışmam ve ameliyat olmamla da ne kadar şanslı olduğumu anladım. Umarım herkes benim kadar şanslı olur estetik çok önemli buda doğru, becerikli, titiz kişi tarafından yapılmalı ki bu kişide Dr. Yalçın YONTAR derim. Yalcın hocamın başarılarının daim olması dileğiyle tekrar tekrar teşekkürler.

 • Y

  Merhabalar öncelikle Yalçın beye yoğun ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Kendisine 5 ocak tarihinde ameliyat oldum ve o korktuğum burun ameliyatını hiç ağrım ve morluğum olmadan tam bir haftada atlattım. Hiç bir sorunla karşılaşmadan tam yüzüme yakışacak en güzel ve en doğal burnu yaptı. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 • Babamin elinde böcek isirmasi sonucunda çürüme ve ölü deri olusumu basladi ve parmagi islevini yitirmek üzereydi. Baska doktorlar kesilecek derken yalcin bey yaptigi operasyonla babami iyilestirdi. Cok memnun kaldik allah razi olsun

 • O

  Merhaba. Ben Yalçın hocama 18 Kasım günü burun estetiği ve otoplasti ameliyatı oldum. Şu an her şey yolunda. Çok rahat uyuyorum Yalçın hocamın sayesinde. Hocam çok teşekkürler ederim. Rabbim başarılarınızı daim kılsın yolunuzu açık etsin. Sihirli değnek

Hakkımda

Hakkımda

 • Dr. Yalçın Yontar, 2002-2008 yılları arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde almış olduğu tıp fakültesi eğitimini takiben girdiği ilk tıpta uzmanlık sınavında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı'nda ihtisas eğitimi görmeye hak kazandı.

  ​İhtisas eğitimini "Tavşan kulağı konkavitesinin tek başına skoring insizyon ile veya siyanoakrilat doku yapıştırıcısı ile kombine edilerek düzeltilmesi" isimli bitirme tezi ile 2014 yılında tamamladı. Gerçekleştirmiş olduğu bu çalışma, Amerikan Plastik Cerrahlar Derneği'nin yayın organı olan "Plastic and Reconstructive Surgery"de 2017 yılında yayınlandı. İhtisas eğitimini takiben, 2014-2015 yılları arasında, sırasıyla, Balıklıgöl Devlet Hastanesi ve Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı ve Yanık Ünitesi sorumlu hekimi olarak mecburi hizmet görevini yerine getirdi. Bu süre zarfı boyunca özellikle savaş cerrahisi ile ilgilenip geliştirmiş olduğu yeni cerrahi tekniklerin SCI-expanded kapsamında yer alan "Burns", "Journal of Burn Care & Research", "Plastic Surgery (Canadian Journal of Plastic Surgery)", "Dermatologic Surgery" gibi dergilerde yayınlanmasını ve tıp literatürüne kazandırılmasını sağladı. Ayrıca, Dr. Sedat Tatar ile birlikte geliştirmiş olduğu yeni bir rinoplasti tekniğinin Avrupa Estetik Plastik Cerrahi Dernekleri Birliği'nin yayın organı olan "Aesthetic Plastic Surgery"de 2017 yılında yayınlanmasını sağladı. Tüm bunlarla birlikte, 2016 yılı içerisinde, "Türkiye Klinikleri Plastik Cerrahi Özel Dergisi" ve "Türkiye Klinikleri Yoğun Bakım Özel Dergisi"nde yanık travmasıyla ilgili iki derlemede davetli yazar olarak yer aldı. Dr. Yalçın Yontar, "Burns", "Aesthetic Plastic Surgery" ve "Erciyes Medical Journal" dergilerinde hakemlik görevi de yürütmektedir. Bilimsel kongre ve toplantılarda çeşitli görevler alan Dr. Yalçın Yontar, en son 2017 yılı içerisinde, XIII. Yara Bakım Hemşireliği Kursu, Prof. Dr. Ümit Ukşal Mezuniyet Sonrası Dermatoloji Eğitimi Günleri ve Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği XXXIX. Ulusal Kurultayı'nda konuşmacı olarak yer almıştır.

  ​Kasım 2015 tarihinde Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde göreve başlayan Dr. Yalçın Yontar, Haziran 2018'de buradaki görevinden ayrılmış ve Acıbadem Kayseri Hastanesi'nde tam zamanlı olarak çalışmaya başlamıştır. Rinoplasti, rekonstrüktif ve estetik meme cerrahisi, maksillofasiyal travma cerrahisi, mikrocerrahi ile serbest doku nakli ve kraniyoplasti üzerine çalışmalarına devam etmekte olan Dr. Yalçın Yontar, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi'nde lisans dersleri vermekte ve yüksek lisans tez danışmanlığı yapmaktadır.

  A. ULUSAL VE ULUSLARARASI HAKEMLİ DERGİLERDE YAYIMLANMIŞ MAKALELER

  A1. Coruh A, Yontar Y. Application of Split-Thickness Dermal Grafts in Deep Partial- and Full-Thickness Burns: A New Source of Auto-Skin Grafting. J Burn Care Res 2012;33(3):e95-e101.
  A2. Alp E, Coruh A, Gunay GK, Yontar Y, Doganay M. Risk Factors for Nosocomial Infection and Mortality in Burn Patients: 10 Years of Experience at a University Hospital. J Burn Care Res 2012;33(3):379-385.
  A3. Coruh A, Yontar Y. Reepithelialization from Stem Cells of Hair Follicles of Dermal Graft of the Scalp in Acute Treatment of Third-Degree Burns: First Clinical and Histologic Study. Plast Reconstr Surg 2013;131(2):e275.
  A4. Eskitaşçıoğlu T, Özyazgan İ, Çoruh A, Günay GK, Yontar Y, Altıparmak M. Fractures of the mandible: a 20-year retrospective analysis of 753 patients. Ulus Travma Acil Cer 2013;19(4):348-356.
  A5. Yontar Y, Coruh A, Esmaoglu A. Retrospective analysis of burn injuries caused by hot milk in 159 pediatric patients: 14 years of experience in a burn unit. Ulus Travma Acil Cer 2014;20(4):281-285.
  A6. Eskitaşçıoğlu T, Özyazgan İ, Coruh A, Günay GK, Altıparmak M, Yontar Y, Doğan F. Experience of 80 cases with Fournier’s gangrene and “trauma” as a trigger factor in the etiopathogenesis. Ulus Travma Acil Cer 2014;20(4):265-274.
  A7. D Demir, M Abanoz, K Ceviker, Y Yontar, B Erdolu, N Kahraman. Popliteal artery injury due to blunt trauma: delayed diagnosis and treatment. Eur Res J 2015;1(3):165-168.
  A8. Yontar Y, Coruh A, Severcan M. K-wire assisted split-thickness skin graft harvesting from the anterior trunk. Burns 2016;42(1):222-229.
  A9. Çoruh A, Yontar Y, Yanık Yarasının Cerrahi Tedavisi. Turkiye Klinikleri J Plast Surg-Special Topics 2016;5(2):32-40.
  A10. Yontar Y, Çoruh A. Akut Yanık Bakımı: Yanıkta İlk 24 Saat. Turkiye Klinikleri J Intensive Care-Special Topics 2016;2(3):61-72.
  A11. Yontar Y, Tatar S. Cooling gel face masks-low-cost and efficacious alternatives for reducing edema, ecchymosis and pain following facial procedures. J Exp Clin Med 2016;33(4):259-260.
  A12. Yontar Y, Tatar S. A Practical Technique for Reduction of the Bony Nasal Dorsum Height Using Kazanjian Bone-Cutting Forceps. Aesthetic Plast Surg 2017;41(1):126-134.
  A13. Eskitascioglu T, Yontar Y, Aydin A, Tucer B. Traumatic superior orbital fissure syndrome: a rare case report. Eur Res J 2017;3(1):73-79.
  A14. Yontar Y, Özyazgan İ. Correcting Concavity of Rabbit Auricular Cartilage: Comparison of Single Scoring Incisions with Buthyl Cyanoacrylate-Aided Techniques. Plast Reconstr Surg 2017;139(5):1152-1164.
  A15. Yontar Y, Coruh A, Dinc N, Kontas O. Steel Wool-Aided Dermabrasion of Deep Partial-Thickness Burns. J Burn Care Res 2017;38(3):179-186.
  A16. Yontar Y, Tatar S. Repeatable Tie-Over Dressing Technique Using “3-Way Stop-Cock. Dermatol Surg 2017;43(10): 1301-1302.
  A17. Tatar S, Yontar Y, Özmen S. Superiorly based nasolabial island flap for reconstruction of the lateral lower eyelid. Turk J Med Sci 2017;47(6):1673-1680.
  A18. Biçer C, Yontar Y, Gökahmetoğlu G, Eskitaşçıoğlu T. Comparison of Effects of Levobupivacaine and Ropivacaine Infiltration on Cutaneous Wound Healing in a Rat Model. J Invest Surg 2017;
  A19. Yontar Y, Tatar S, Aydin A, Coruh A. Delayed Primary Closure of Traumatic Tension Wounds Using Plastic Straps and Kirschner Wires. Plast Surg 2018;

  B. BİLİMSEL TOPLANTILARDA SUNULMUŞ VE BİLDİRİ KİTAPLARINDA BASILMIŞ BİLDİRİLER

  B1. Özyazgan İ, Yontar Y. Genç bir erkek hastanın saçlı derisinde malign nodüler hidradenoma: olgu sunumu. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği XXXII. Ulusal Kurultayı, Trabzon, Eylül 2010.
  B2. Çoruh A, Yontar Y. Kısmi tabaka dermal greftlerin derin kısmi tabaka ve tam tabaka yanıklarda kullanılması: yeni bir oto deri grefti kaynağı. I. Ulusal Çocuk Yanıkları Kongresi, Antalya, Kasım 2011.
  B3. Meşe EA, Çoruh A, Günay GK, Yontar Y, Doğanay M. Yanık hastalarının hastane enfeksiyonları ve mortaliteleri için risk faktörleri: bir üniversite hastanesinin 10 yıllık deneyimi. I. Ulusal Çocuk Yanıkları Kongresi, Antalya, Kasım 2011.
  B4. Yontar Y, Ünverdi ÖF, Çoruh A. Cranial bone sequestration due to electrical burn injury and 'myiasis': a case report. II. Ulusal Çocuk Yanıkları Kongresi, Antalya, Nisan 2013.
  B5. Özyazgan İ, Yontar Y. A New Device to Perform Scoring Incisions in a Duly Manner: Micrometer Scoring Knife. V. International Eurasian Aesthetic Surgery Course (ISAPS Course), Haziran 2013, İstanbul, Türkiye.
  B6. Özyazgan İ, Yontar Y. Bilateral frontozigomatik dermoid kist: nadir bir olgu sunumu. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği XXXV. Ulusal Kurultayı, İstanbul, Ekim 2013.
  B7. Özyazgan İ, Yontar Y, Aydın A. Tram flepte venöz konjesyon tedavisi için hirudoterapi uygulaması: klinik deneyim. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği XXXV. Ulusal Kurultayı, İstanbul, Ekim 2013.
  B8. Yontar Y, Özyazgan İ. Siyanoakrilat yardımlı teknikler veya tek başına skorlama insizyonları ile tavşan kulak kıkırdağı konkavitesinin düzeltilmesi. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği XXXVI. Ulusal Kurultayı, İstanbul, Ekim 2014.
  B9. Günay GK, Deniz K, Yücel B, Yazan S, Ünverdi ÖF, Yontar Y. Metastatik potansiyelli düşük gradeli melanositik tümör: pigmente epiteloid melanositom. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği XXXVI. Ulusal Kurultayı, İstanbul, Ekim 2014.
  B10. Yontar Y, Yontar E, Tatar S, Yüksel E. Medikal cihaz ilişkili bası ülserleri için sıra dışı bir etken: tek kullanımlık medikal bone. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği XXXVIII. Ulusal Kurultayı, Antalya, Ekim 2016.
  B11. Yontar Y, Tatar S, Aydın A, Eskitaşçıoğlu T. Meme çiziminde simetrinin sağlanması amacıyla lazer distomat kullanımı. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği XXXVIII. Ulusal Kurultayı, Antalya, Ekim 2016.
  B12. Yontar Y, Tatar S. Soğutucu jel göz maskesi: rinoplasti hastalarında postoperatif konfor için düşük maliyetli ve etkin bir alternatif. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği XXXVIII. Ulusal Kurultayı, Antalya, Ekim 2016.
  B13. Yontar Y, Aydın A, Yontar E. Şanlıurfa ilinde yanık tedavisi amacıyla uygulanan geleneksel tedavi yöntemleri. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği XXXVIII. Ulusal Kurultayı, Antalya, Ekim 2016.
  B14. Yontar Y, Tatar S. Üç yollu musluk kullanımı ile tekrarlanabilir bohça pansuman tekniği. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği XXXVIII. Ulusal Kurultayı, Antalya, Ekim 2016.
  B15. Yontar Y, Tatar S. Kazanjian kemik kesme pensi ile nazal hump rezeksiyonu için pratik bir teknik. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği XXXVIII. Ulusal Kurultayı, Antalya, Ekim 2016.
  B16. Tatar S, Yontar Y. Konjenital kondroid hamartom; nadir bir olgu. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği XXXVIII. Ulusal Kurultayı, Antalya, Ekim 2016.
  B17. Tatar S, Yontar Y. Mide karsinomunun skalp metastazı. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği XXXVIII. Ulusal Kurultayı, Antalya, Ekim 2016.
  B18. Tatar S, Yontar Y. Steri-Strip uygulamasında hızlı bir teknik; tek hamlede 5 bant. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği XXXVIII. Ulusal Kurultayı, Antalya, Ekim 2016.
  B19. Yontar Y. Fizyolojik yara iyileşmesi. XIII. Yara Bakım Hemşireliği Kursu, Nevşehir, Nisan 2017.
  B20. Yontar Y. Yanık. Prof. Dr. Ümit Ukşal Mezuniyet Sonrası Dermatoloji Eğitimi Günleri, Kayseri, Ekim 2017.
  B21. Yontar Y. Dekübit yarası. Prof. Dr. Ümit Ukşal Mezuniyet Sonrası Dermatoloji Eğitimi Günleri, Kayseri, Ekim 2017.
  B22. Yontar Y. Nörokraniyum rekonstrüksiyonunda el yapımı ve kişiye özel olarak imal edilmiş titanyum implantlarin kullanımı: 4 olguluk seri. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği XXXIX. Ulusal Kurultayı, Antalya, Ekim 2017.

  C. KATILINAN BİLİMSEL TOPLANTI VE KURSLAR

  C1. Yanık Kursu ve Çalıştayı, Ankara, Şubat 2009.
  C2. Vasküler Anomaliler Derneği I. Ulusal Kongresi, Nevşehir, Mayıs 2011.
  C3. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği XXXIII. Ulusal Kurultayı, Antalya, Eylül 2011.
  C4. Deney Hayvanları Kullanımı Sertifika Programı, Kayseri, Aralık 2011.
  C5. I. Ulusal Çocuk Yanıkları Kongresi, Antalya, Kasım 2011.
  C6. II. Ulusal Çocuk Yanıkları Kongresi, Antalya, Nisan 2013.
  C7. VI. Rinoplasti Kursu, İstanbul, Mayıs 2013.
  C8. II. İstanbul Uluslararası Rinoplasti Kursu, İstanbul, Mayıs 2013.
  C9. I. Annual Meeting of the Rhinoplasty Society of Europe, İstanbul, Haziran 2013.
  C10. ISAPS Istanbul Course & V. International Eurasian Aesthetic Plastic Surgery Course, İstanbul, Haziran 2013.
  C11. Istanbul Advanced Rhinoplasty Course, İstanbul, Haziran 2013.
  C12. VII. PLASTOK, Antalya, Nisan 2014.
  C13. XX. Temel Mikrocerrahi Kursu, Ankara, Mayıs 2014.
  C14. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği XXXVI. Ulusal Kurultayı, İstanbul, Ekim 2014.
  C15. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği XXXVIII. Ulusal Kurultayı, Antalya, Ekim 2016.
  C16. XI. Ulusal Yara Kongresi, Antalya, Aralık 2016.
  C17. XIII. Yara Bakım Hemşireliği Kursu, Nevşehir, Nisan 2017.
  C18. Prof. Dr. Ümit Ukşal Mezuniyet Sonrası Dermatoloji Eğitimi Günleri, Kayseri, Ekim 2017.
  C19. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği XXXIX. Ulusal Kurultayı, Antalya, Ekim 2017.

Okullar / Eğitimler

 • Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi İhtisası, Ocak 2009 - Temmuz 2014
 • Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Fakültesi, Eylül 2002 - Haziran 2008

Deneyimler

 • Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı, Araştırma Görevlisi, Ocak 2009 - Temmuz 2014
 • Balıklıgöl Devlet Hastanesi, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği, Eylül 2014 - Ocak 2015
 • Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği, Ocak 2015 - Kasım 2015
 • Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği, Kasım 2015 - Haziran 2018
 • Acıbadem Kayseri Hastanesi, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği, Haziran 2018 - halen
daha fazla