Dr. Dt.

Yasemin Özyürek Türkdönmez

verifiedCreated with Sketch.

Ortodonti, Diş hekimi

16 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor Son 30 gün içerisinde 110 profil ziyareti var

Diş Hekimi Ortodonti Uzmanı Dr.Dt.Yasemin Özyürek Türkdönmez-Çukurambar-Ankara Diş Kliniği Lisans: Gazi Diş Hekimliği Fakültesi 2006, Aristotle University of Thessaloniki 2005 (Erasmus… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
16 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Konum: Özel Adadent Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Ortodontik Tedavi

  Gulus estetigi yaptirmak icin adadente gorusmeye gitmistim. Yasemin Hanim rahatsiz oldugum goruntunun ortodonti tedavisiyle duzeltilecebilecegini soyledi. 4 ay gibi kisa bir surede tedavim sonuclandi. Tedavi suresince de istedigim her durumda Yasemin Hanimla gorusebildim ve butun sorularima detayli sekilde yanit aldim. Doktor arayisinda olanlara tavsiye ediyorum. Kendisine de tesekkur ederim :)

 • A
  Konum: Özel Adadent Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Ortodontik Tedavi

  Yasemin hanıma referans üzerine gittim. İlk baştan beri her görüşmemizde sıcak, samimi, pozitif enerjisiyle karşıladı beni. Yaklaşık 8 ayda tedavimi tamamladık. Bu süre içinde en güzel sonucu alana kadar çok ilgili ve duyarlı davrandı. İyi ki sizi tanımışım, ortodontik tedavimi size emanet etmişim. Bu konuda tedavi göreceklere kendisini şiddetle tavsiye ederim.

 • C
  Konum: Özel Adadent Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Üst çene darlığı

  Ada dent e dolgularımızı yaptırmak için gittiğimizde üst çene darlığı tehşisi konuldu ve tedaviye başladık. 1.5 sene sonunda tedavim bitti, dişlerimden oldukça memnunum doktorumdan da öyle. Çok ilgili ve güler yüzlü biri. Eğer ortodonti için bir diş hekimi arayışındaysanız kesinlikle ona gitmenizi öneririm.

 • U
  Konum: Özel Adadent Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: ortodonti

  Tedavinin başından sonuna kadar çok ilgili davrandı ve tedavinin olumlu bir şekilde tamamlanması için elinden gelen herşeyi yapan bir doktor çok teşekkür ederim.

 • O
  Konum: Özel Adadent Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Ortodonti tedavisi.

  Ortodonti tedavisine karar verdikten sonra doktor araştırmaya başladım ve bu siteden Yasemin hocamı buldum. Görüşmeye gittiğimde çok samimi bir şekilde karşılandım.Sorduğum her soruya detaylı ve samimi cevaplar aldım.Bu da bana güven verdi ve tedaviye başladık.Tedavim 14 ay sürdü bugün telleri çıkardık.Gerçekten mükemmel bir sonuç elde ettik.Alanında çok başarılı.İşinin uzmanı.Yasemin hocama çok teşekkür ediyorum.İyi ki de kendisini tanımışım.Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum asla pişman olmazsınız.(Oğuzhan Kartal)

 • M
  Konum: Özel Adadent Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Ortodonti Tedavisi

  Plak yöntemiyle Ortodontik tedavi uygulamak üzere görüşmelerimiz başladı ve tedavim yakın geçmişte başarıyla sonuçlandı. Tedavi boyunca doktorumun ilgi ,alakasından ve profesyonel yaklaşımından hayli memnun kaldım. Hem kendim hem ailem için ilerideki gereksinimlerimizde hem poliklinik ile hem de kendisiyle görüşmeye devam etmek niyetindeyim. Buradan bir kere daha kendisine teşekkür ederim.

 • Z
  Konum: Özel Adadent Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Diş Teli Tedavisi

  Ne zaman gidersem gideyim sorduğum en ufak soruya bile oldukça açıklayıcı cevaplar aldım ve hiçbir soru işareti kalmadı kafamda. Diş teli tedavim yeni bitti ve bir gülüşün insanı bu kadar değiştirdiğinde hala inanamıyorum. Gerçekten sayesinde diş macunu reklamlarındakiler gibi oldum. Tek fark benim dişlerimin daha doğal görünmesi. Elihafif tabirini sonuna kadar hak ettiklerini düşünüyorum. Gidince göreceksiniz ne kadar güler yüzlü ve güven verici olduğunu. Sonuna kadar tavsiye ederim

 • E
  Konum: Özel Adadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

  8 aylık tedavim sonucu inci gibi dizilmiş dişlere sahip oldum.Her aynaya baktığımda iyi ki gelmişim diyorum.Tedavi süresince çok yardımcı ve bilgilendirici oldunuz hiç bir zorluk yaşamadım çok teşekkürler..

 • normalde dümdüz yolda tașa takılacak kadar șanssız bi insanımdır.
  yasemin hoca, bütün șanssızlıklarımın acısı çıkarmıșçasına denk geldiğim bi ödül oldu resmen.
  ilk defa bir konuda kusursuz bi içe sinme yașadım.
  2016 yılına onun vesîlesiyle musmutlu girdim.
  10 ay boyunca hiçbir sorum yanıtsız kalmadı.
  ortodonti tedavisi için tek alternatifiniz olabilecek kalitede bir uzman.
  bu kadar duyarlılık, emek, güleryüz, nezâket, incelik ve tevâzuyla gönlümde nasıl taht kurduğunu bilmiyosa da umarım burdan okur ...
  hocam çok çok çok sevgiler,
  sanırım benden kurtulușunuz yok artık :)

 • yamuk dişlerimden nefretettiğim halde hep kafamdaki sorulara cevap bulamadığım için başlayamamıştım ortodonti tedavisine. 6 ay önce aradığım doktoru buldum. Her soruma o kadar mantıklı, sabırla ve güleryüzle cevaplar verdi ki. "Budur" dedim. son görüntü için sabırsızlanıyorum.

Hakkımda

Hakkımda

 • Diş Hekimi Ortodonti Uzmanı Dr.Dt.Yasemin Özyürek Türkdönmez-Çukurambar-Ankara Diş Kliniği
  Lisans: Gazi Diş Hekimliği Fakültesi 2006, Aristotle University of Thessaloniki 2005 (Erasmus Öğrenci Değişim Programı),
  Doktora: Çukurova Diş Hekimliği Fakültesi 2012
  Toronto University 2008 (Misafir Araştırma Görevlisi)
  Doktora Tezi: Forsus Tedavisi Öncesi ve Sonrası Eklem Konumlarının Değerlendirilmesi:
  Çalışmaya katılan 35 hastanın forsus öncesi ve sonrası eklem konumları Roth’un ‘Power Centric’ metodu ve CBCT görüntüleri kullanılarak değerlendirilmiştir.

Okullar / Eğitimler

 • Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi (Ankara, 2006)
 • Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti A.B.D. (Adana, 2012)

Deneyimler

 • Özel Adadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Hastalıklar

 • Diş Çapraşıklığı
 • Çapraz Kapanışlar
 • Sınıf 1 Sınıf 2 Maloklüzyonlar
 • Üst Çene Darlığı
 • Polidiastemalar
 • Alt Çene Geriliği
 • Dişler Arasındaki Ayrıklık
daha fazla

Fotoğraflar

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Öğrenciliğimden bu yana ortodonti alanına olan ilgim ve bu bölümü çok seviyor olmam tercih sebebimdir.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Her meslekte olduğu gibi işinizi en iyi şekilde yapabilmek için gerekli özeni titizliği ve ilgiyi vermeniz gerekiyor. Ayrıca sürekli yenilikleri takip edip bilgilerin güncellenmesi olmazsa olmazdır.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

Tedavi sonrası hastaların mutluluğu, yeni bir gülüşün mimarı olmanın verdiği mutluluk ve hastalarla kurulan sağlam bağlar.

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Gün içinde beni keyiflendiren, hastalardan aldığım süprizler. Bir defasında sosyal medyadaki fotoğraflarımdan derlediği bir panoyu bana hediye eden hastamın sürprizi çok değerliydi