Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Kayışdağı Caddesi No:47 K. Bakkalköy, Ataşehir
Avicenna Hastanesi Ataşehir

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm.Dr. Yasin Yılmaz Avıcenna Ataşehir Hastanesinde hizmet vermektedir.


Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

3 hasta yorumu

Genel skor

E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Avicenna Hastanesi Ataşehir Diğer

Yasin hocam çok iyi doktor. yaklaşık -4.00 astigmatım vardı lazerle onu -0.75 e indirdi. katarakt olan babamı ameliyat etti babam sağolusn cam gibi görüyorum diyordu. babam merdivenlerden bile inemiyordu. bir çok arkadaşıma yasin hocamı tavsiye ettim. özellikle söyleyeyim göz dereceniz 1 ve altındaysa gözlük vermeyi tavsiye etmiyor. selam ve muhabbetle...


Z
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Avicenna Hastanesi Ataşehir Diğer

Ben Ecz Zehra Tarı.2 senedir gözüm için gitmediğim göz doktoru kalmadı ,elimde işe yaramayan belki 7 tane gözlüğüm var ,verilen gözlükleri tekrar tekrar test ettiriyorum ama görmemde hiçbir değişiklik olmuyordu.Tavsiye üzerine Ataşehir Avıcenna hastanesinde doktor Yasin Yılmaz beye gittim ,sizin gözünüzde kapsül şeklinde katarakt var bunu kimse farketmedi mi dedi ,ama naalesef gittiğim hiç bir doktor bunu farketmemişdi, iki sene içinde hem hipermetrobum ilerledi hemde 2.5 numara astimat oldum 20 sene önce gözlükten kurtulmak için 2 numara miyop olan gözlerimi çizdirmiştim ve ben bana akıllı lens olmaz diye düşünüyordum Yasin bey sağolsun hem kataraktımı aldı hem akıllı lensimi takarak bulanık puslu dünyamı aydınlattı.Ameliyat sırasında hiç bir ağrı hissetmediğim gibi 4 saat sonra bandajım açılınca hiçbir kızarıklık da yoktu..Dr bey elinize ,yüreğinize sağlık.Sizin gibi işini özenle yapan,mesleğinin hakkını veren doktorlardan Allah razı olsun .Var olasınız,sağolasınız.


H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Avicenna Hastanesi Ataşehir Göz alerjisi

Yasin hocama daha önce babamı tesadüfen götürmüştüm.Bunun üzerine oglumun her sene gözunde kasinma ve kanlanma olunca Yasin hocama başvurduk.En başta hastasini oyle yurekten karsiliyorki bu hastayi oldukca rahatlatiyor.Sonrasinda ilk bakisda hizli ve dogru teşhisi koyuyor.Şikayetimizi dile getirmeden bize şikayetlerimizi siraliyor.Buda bende alaninda başarili bir uzman olmasindan kaynakli.Oğlumun senelerdir cektigi goz problemini cozdu ve suan cok rahat.Yasin Hocam cok teşekkkur ederim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm.Dr. Yasin Yılmaz Avıcenna Ataşehir Hastanesinde hizmet vermektedir.


İlgili aramalar