Tahmini yanıtlama süresi:

Adresler (2)

Online Terapi


Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

RandevuSigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Banka Havalesi

Psikiyatri Randevusu

Randevu

Anksiyete Bozukluğu Tedavisi +24 daha fazla

Bağımlılık Tedavisi

Bilişsel Davranışçı Terapi

Bipolar Bozukluk Tedavisi

Tümünü göster

Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Diğer Hizmetler

Özgeçmiş

Hakkımda

Psikiyatrist Ve Psikoterapist Uzm. Dr. Bahadır Bedir, Ruh Sağlığı alanında profesyonel hizmet vermektedir.
Gülhane Tıp Fakültesi’nde tıp eğitim...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • Gülhane Askeri Tıp Akademisi

Deneyimler

  • Yavuz Bahadır Bedir Muayenehanesi

Fotoğraflar

Diğer içerikler

Yayınlar (1)

Röportaj

29 hasta/danışan görüşü

Genel skor

S
Doğrulanmış
Konum: Online Terapi Randevu

Kendisi; gerek kompleks travmalarım gerekse bağımlılık ve evhamlarımın yanı sıra inatçı ve zorlayıcı olabilen karakterimle adeta bela geliyor edası ile kapısını çaldığım doktorum... Kendime yabancılaştığım, dünyadan elimi eteğimi çektiğim hatta ölümü beklediğim çıkmazdan, daha huzurlu, mutlu varlığını kabullenmeye çalışan, travmaları ile yüzleşebilmiş halime; bitiminde odadan balyoz yemiş gibi çıktığım terapileri sayesinde kavuştum. Hasta doktor ilişkisi içerisinde en temel ve gerekli gereksinim olan güven duygusunu koşulsuz hissedebiliyor olmak ise büyük bir şans oldu benim için. Herhangi bir kaos durumunda yardıma hazır tavrı, iyi niyeti ile ilerlettiğimiz süreçte iyileşme yolculuğuna yoldaş giden iyi bir insan olma temasını hayatıma müdahil etme durumu ise en büyük piyangom oldu sanırım. Terapi sürecim devam ediyor ve bu yolu Bahadır Bey ile yürüyor olmak açıkcası benim gibi karamsar bir insan için bile geleceğe dair anlamlı bir umut vadediyor...

M
Doğrulanmış
Konum: Online Terapi Randevu

Ben DEHB sebebiyle kendisi ile görüştüm. Bana sunduğu şeyler benim tam olarak sorunum ile ilgili değildi.
3 saatlik görüşme sonrasında pek bir ilerleme kaydedemedik.
Beni huzura davet ediyor ama ben çok huzursuz birisi değilim. İşimden kovulmuşum, yeni bir işe giriyorum ve bana pek bir çözüm sunmadı.
Kendim okuduğum kitaplarla, izlediğim şeylerle kendimi çok daha iyi rehabilite edebiliyorum.

A
Doğrulanmış
Konum: Online Terapi Randevu

Bahadır hoca ile 4. seansımızı gerçekleştirdik. Yaklaşık 1 aylık devam eden süreçte benim için çok fazla katkısı olduğunu düşünüyorum. Kısa bir süre olmuş olsa da bakış açımı değiştiren bir insan oldu. Umutsuzca ve acaba bunu ne zaman bırakacağım diyerek başladığım yeni bir terapi sürecine, şimdi kendimi keşfetmek ve anlamak için terapinin ertesi günü diğer randevuyu oluşturuyorum. Terapinin 40 dakikasında her dakika çok verimli geçiyor. Sorunları ve çözümleri ders niteliğinde işleyip anlamama yardımcı oluyor. Verdiği tavsiyeler baş etme stratejileri her gün okuduğum bir meditasyon niteliğinde :) Daha iyiye odaklanarak devam etmeyi planlıyoruz.

C
Doğrulanmış
Konum: Online Terapi Randevu

Yaşadığım bazı olumsuz olaylardan sonra yoğun anksiyete problemi yaşamaya başladım. Bir kaç uzmanla görüştüm ancak belirgin bir ilerleme kaydedemedim ve ilaçsız bu işin üstesinden gelemeyeceğimi hayatım boyunca ilaç kullanmak zorunda olduğumu düşündüğüm umutsuz bir dönemimde tanıştım Bahadır hocayla. İlk görüşmeden itibaren size olan güveni bakış açınızı yüzde yüz değiştiriyor. Başarabileceğinize hem duygusal olarak hem de önerdiği yöntemlerle inandırıyor. Seanslar sohbet havasında geçiyor ve her seansta bir çok şey fark ediyor ve öğreniyorsunuz. Güleryüzü, samimiyeti ile güven veriyor.

O
Doğrulanmış
Konum: Online Terapi

Bahadır bey çok başarılı bir doktor. Bana inanılmaz yardımı dokundu. Takıntılarım vardı ve bunları asla aşamıyordum. Kendisi ile görüştüğümde ilaç tedavisini tavsiye etmedi. Terapi alarak sorunlarımı aşacağımı anlattı. İyiki de öyle olmuş. Sorunlarımı atlattığımı söyleyebilirim. Kesinlikle tavsiye ederim.

K
Doğrulanmış
Konum: Online Terapi

Kendisiyle devam edemeyecek olsam da, pek çok terapist ile görüşmüş biri olarak bu yorumu girmeyi kendime borç bildim. İletişimi kuvvetli, iyi eğitimli ve terapi ile gerçekten size yardımcı olabilecek bir insan. İşini ciddiye alıp özen gösterdiği çok çok belli. Benim durumum ile ilgili (ADHD) güzel analizlerde bulunup, -bence burası çok önemli- çok güzel bir yol haritası çıkardı. Bu konulara odaklanacağız, bunların üzerinde duracağız gibi.

Benim durumumda ilaç kullanmayı uygun görmedi. Saygı duyuyorum. Uzun bir süredir bu konuda ilaç kullandığım için, en azından bırakma konusunda bir sürece yayıp tedirgin olmamayı tercih ederdim açıkçası. Fakat tekrar söylemekte fayda var, yeterli sabrım olsaydı, belki birkaç sene önce tanışsaydım kendisiyle terapi sürecini kesinlikle sürdürürdüm. Doktor bey ile ilaç kullanmaktan çok çok daha iyi sonuçlar alınabileceğine eminim. Sadece benim mevcut durumum buna el vermiyor.

Saygılarımla

M
Doğrulanmış
Konum: Online Terapi

Bahadır Beyden 3 defa online terapi aldım. İlk seanstan son seansa kadar her seansta kendimi daha iyi hissettim. Sorunlarımın farkına vardım ve çözümü için dediklerini yapmaya çalıştım. Korku ve kaygılarımın üstesinden gelmem için bana altın tavsiyeler verdi. Kendimi ilk seansa göre belki de 10 kat daha iyi hissediyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

S
Doğrulanmış
Konum: Online Terapi Randevu

Kendisi gerçekten dinlemeyi bilen ve size anlaşıldığınızı hissettiren bir hekim. Şimdiye kadar 4 seans gerçekleştirdik ve kendisinden çok memnunum. Anksiyeteme, kaygılarıma farklı açıdan bakmayı onlardan ayrışabilmeyi gösterdi bana. Tavsiye ederim :)

Ş
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Henüz 2. Seansimizi gerçekleştirdik değerli Bahadır bey ile.. işini severek ve ozenerek yapmaktadır. İyi Bir dinleyici olan Bahadir beyin kişinin problemini ele alması ve etkili bir seansin gerçekleşmesi için gösterdiği davranış işini ne kadar profesyonel bir şekilde yaptığı izlenimi oluşturdu bende.. artık problemlerimden kurtulamayacagimi kabul etmek üzereyken Bahadir bey ile tanışmak ve bu gerçekleştirdiğimiz 2 seans içimde yeni umutların yesermesini sağladı. Iyiki sizi tanıdım Bahadir bey. Iyiki varsiniz. Heyecanla ve umutla diğer seansları bekliyorum

H
Doğrulanmış
Konum: Online Randevu Randevu

İlk seansta hüngür hüngür ağladığım olaylara 5. Seansta karşılıklı gülüp çözümleri bulmak için hangi yolları izlemem gerektiğini güzellikle sakinlikle gösteren, sorunun ne olduğunu direkt söylemek yerine benim bulmam için yöntemler gösteren, sakin doğal bilgili bir doktor olmakla birlikte iyiki varsınız hocam

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular