Yavuz Bahadır Bedir, Psikiyatri Ankara

Uzm. Dr. Yavuz Bahadır Bedir

Kaydet

Psikiyatri

24 görüş

Kaydet

Son 30 gün içerisinde 70 hasta randevusu var
Tahmini yanıtlama süresi:

Adresler (2)

Online Terapi


Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

RandevuSigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Banka Havalesi

Psikiyatri Randevusu

Randevu

Anksiyete Bozukluğu Tedavisi +24 daha fazla

Bağımlılık Tedavisi

Bilişsel Davranışçı Terapi

Bipolar Bozukluk Tedavisi

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

Psikiyatrist Ve Psikoterapist Uzm. Dr. Bahadır Bedir, Ruh Sağlığı alanında profesyonel hizmet vermektedir.
Gülhane Tıp Fakültesi’nde tıp eğitim...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • Gülhane Askeri Tıp Akademisi

Fotoğraflar


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


AnkaraOnline Terapi


Ankara

Diğer Hizmetler


AnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkara

24 hasta/danışan görüşü

Genel skor

K
Doğrulanmış
Konum: Online Terapi Randevu

Kendisiyle devam edemeyecek olsam da, pek çok terapist ile görüşmüş biri olarak bu yorumu girmeyi kendime borç bildim. İletişimi kuvvetli, iyi eğitimli ve terapi ile gerçekten size yardımcı olabilecek bir insan. İşini ciddiye alıp özen gösterdiği çok çok belli. Benim durumum ile ilgili (ADHD) güzel analizlerde bulunup, -bence burası çok önemli- çok güzel bir yol haritası çıkardı. Bu konulara odaklanacağız, bunların üzerinde duracağız gibi.

Benim durumumda ilaç kullanmayı uygun görmedi. Saygı duyuyorum. Uzun bir süredir bu konuda ilaç kullandığım için, en azından bırakma konusunda bir sürece yayıp tedirgin olmamayı tercih ederdim açıkçası. Fakat tekrar söylemekte fayda var, yeterli sabrım olsaydı, belki birkaç sene önce tanışsaydım kendisiyle terapi sürecini kesinlikle sürdürürdüm. Doktor bey ile ilaç kullanmaktan çok çok daha iyi sonuçlar alınabileceğine eminim. Sadece benim mevcut durumum buna el vermiyor.

Saygılarımla

M
Doğrulanmış
Konum: Online Terapi Randevu

Bahadır Beyden 3 defa online terapi aldım. İlk seanstan son seansa kadar her seansta kendimi daha iyi hissettim. Sorunlarımın farkına vardım ve çözümü için dediklerini yapmaya çalıştım. Korku ve kaygılarımın üstesinden gelmem için bana altın tavsiyeler verdi. Kendimi ilk seansa göre belki de 10 kat daha iyi hissediyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

S
Doğrulanmış
Konum: Online Terapi Randevu

Kendisi gerçekten dinlemeyi bilen ve size anlaşıldığınızı hissettiren bir hekim. Şimdiye kadar 4 seans gerçekleştirdik ve kendisinden çok memnunum. Anksiyeteme, kaygılarıma farklı açıdan bakmayı onlardan ayrışabilmeyi gösterdi bana. Tavsiye ederim :)

Ş
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Henüz 2. Seansimizi gerçekleştirdik değerli Bahadır bey ile.. işini severek ve ozenerek yapmaktadır. İyi Bir dinleyici olan Bahadir beyin kişinin problemini ele alması ve etkili bir seansin gerçekleşmesi için gösterdiği davranış işini ne kadar profesyonel bir şekilde yaptığı izlenimi oluşturdu bende.. artık problemlerimden kurtulamayacagimi kabul etmek üzereyken Bahadir bey ile tanışmak ve bu gerçekleştirdiğimiz 2 seans içimde yeni umutların yesermesini sağladı. Iyiki sizi tanıdım Bahadir bey. Iyiki varsiniz. Heyecanla ve umutla diğer seansları bekliyorum

K
Doğrulanmış
Konum: Online Randevu Randevu

İlk seansta hüngür hüngür ağladığım olaylara 5. Seansta karşılıklı gülüp çözümleri bulmak için hangi yolları izlemem gerektiğini güzellikle sakinlikle gösteren, sorunun ne olduğunu direkt söylemek yerine benim bulmam için yöntemler gösteren, sakin doğal bilgili bir doktor olmakla birlikte iyiki varsınız hocam

E
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Psikiyatri Randevusu


Bahadir hoca’ya hayatimi degistirdigi icin minnet doluyum. Ocak ayindan beri duzenli olarak gorusuyoruz, takintilarimdan kurtuldugumu hissediyorum. Kendisiyle terapiye basladigimdan beri hayatimda cok kapilar acildi. Size olan guvenini hissedebiliyorsunuz. Sizi yonlendirmesi,, samimiyetle dinlemesi, hep de soyledigi gibi “gercek degisim istegi” ile hayatinizi aslinda ne kadar degistirebileceginizi gorebiliyorsunuz.. Kendisine emegi icin, distimi’yi anlamami sagladigi icin, ve bana yol gosterdigi icin cok tesekkur ederim.

E
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Psikiyatri Randevusu

Hocam gerçekten harika bir doktor. Sorunlari kapsamli ele alip cozumler uretiyor. Bir sure daha seanslara devam edecegiz. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

P
Doğrulanmış
Konum: EMDR Terapi

Daha ilk terapide faydasını görmeye başladım. Her görüşmeden sonra kendimi daha da iyi hissediyorum sayesinde. Dakikliği, güler yüzü ve samimiyetiyle keşke daha önce tanısaydım dedirten güzel insan. Çok teşekkür ederim size Bahadır bey.

E
Doğrulanmış
Konum: Randevu

Bahadır Hocamla 4 seansım oldu, daha devam edecek gibiyiz. Benim kendisinde takdir ettiğim özelliği danışan ne kadar kabullenmekte zorlanırsa zorlansın çeşitli örneklerle, sabırla, net bir şekilde anlatması. Yani arkadaşınız eşiniz dostunuz yada iç sesiniz kalbiniz kırılmasın belki diye yumuşatırken bazı şeyleri danışmanın net bir şekilde konuşması daha uyandırıcı etki yapıyor. Karşılıklı sohbet ediyormuş gibi geçmesi daha çok rahatlatıyor. Kendimi bir girdapta hissediyor ve "ya batarım ya savrulurum" diyorken şimdi çıkabileceğime inanıyorum.

Z
Doğrulanmış
Konum: Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB) Tedavisi

Bahadır hocamın genel olarak muhabbeti çok zevkli. Bir kere çok iyi bir dinleyici. Sorunlarınızı ve problemlerinizi anlatırken güvende hissedebiliyorsunuz. Verdiği cevaplarla, kendi sorunlarınızı sizin fark etmenize ve çözüm üretebilmenize yardımcı oluyor. Örneğin ben görüşmelerde gerilme veya çekinme yaşamadım. Çünkü çabuk güvenebildiğim bir rahatlıkta bir atmosfer oluştu. Ayrıca arada size espri yaparak sizi güldürmekten de geri kalmıyor. :) Bu da ayrıca hoş bir detay. En önemlisi ilk görüşmeden çıktığınızda bile problemlerinizi çözebileceğinizin cesaretini ve umudunu kendinizde hissedebiliyorsunuz.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Psikiyatrist Ve Psikoterapist Uzm. Dr. Bahadır Bedir, Ruh Sağlığı alanında profesyonel hizmet vermektedir.
Gülhane Tıp Fakültesi’nde tıp eğitim...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • Gülhane Askeri Tıp Akademisi

Deneyimler

  • Yavuz Bahadır Bedir Muayenehanesi

Fotoğraflar


Diğer içerikler

Yayınlar (1)

Röportaj

İlgili aramalar