Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
5 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Yunus Bey 11.06.2015 de bel fıtığı ameliyatimi yaptı. Mütevazi, rahat, bilgilendirici yapisi ve güler yuzuyle beni cok rahatlatti..sonsuz güven verdi. hicbir soru sormama bile gerek kalmadan tüm bilmem gerekenleri sabırla anlatti..Doktoruma sonsuz tesekkur ederim..

  • super bir doctor cok guvenilir tedavi ve teshisde cok bilgilidir annemi sagligina dondurdu. fitik ve bel sinirlerinde daralma vardi ameliyatla halletti.

  • eşim beyin sapında tümör vardı felç riski vardı çok şükür hacam çok güzel bir ameliyat yaptı süper bir dokyor olmakla beraber mükemmel alçak gönüllü bir kişiliğe sahip.

  • beni iki defa 25 yıl ara ile şuhant ameliyatı yaptı ilkinden çok sancım oldu ama ikincisi çok güzel geçti ve çok rahatım elerine sağlık etfal hastanesi doktorları işinin erbabı hele seher emşire,nin 21 00 dayaptığı iğneden sonra 21 20 den sonra yerimde mastika oynamaya başladım ve hiçkimsenin karşısına yatakta çıkmıyacağım dedim ve çıkmadım mahallede hiç kimse ameliyat geçirdiğimi farketmedi ellerinize sağlık yunusaydın ve ekibi

  • Beyin ve omirilik rahatsızlıklarında alanında çok iyi olan ve annemin eskiden de ameliyatını yapmış olan Yunus Aydın Ağustos ayında annemi beyin sapından ameliyat etmiştir ki kendisinden önce gittiğimiz birçok doktor ameliyatın çok zor olduğunu, Türkiye'de yapabilecek doktor olmadığını, ameliyat olsa da ölüm riskinin pek fazla olduğunu - elbet beyin sapı çok hassas,solunumdan dahi sorumlu bir organ- söylediler. Neredeyse hiç umudumuz yoktu ama ameliyatı Yunus Bey yaptı ve annem şu anda çok iyi. Hiçbir duyu kaybı ve rahatsızlığı yok aksine çok çok daha iyi. Kendisi bu kadar zorlu bir ameliyatın üstesinden gelebilmiş bir kimsedir, kendisi böyle riskli ameliyatlarda akla gelen ilk isim olmalıdır.