Yusuf Alper Kılıç, Genel Cerrahi Altındağ

Doç. Dr. Yusuf Alper Kılıç

Genel cerrahi

10 görüş

Kaydet


Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
10 görüş

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ailede Meme Ca Nedeniyle Kontrol

Yusuf Alper Hoca hem benim hem de eşimin doktorudur.Eşimin safra kesesi ameliyatını çok başarılı bir şekilde yaptı.Ben de takibindeki bir hastasıyım.Kendisi mesleki deneyimi ve donanımının yanı sıra insancıllığı,kibarlığı,hastaya verdigi güven ve eminlik hissi,yaklaşımındaki duyarlılığı ve kibirsizliği ile "idealist doktor"tanımını dolu dolu taşıyan çok kıymetli bir cerrahtır.


Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İliostomi ameliyatı

Bilgisi, basarısı, deneyimi, olaylara hakimiyeti ve ekibiyle son derece uyumlu çalışması bir yana insanlığıyla gönlümüzü fethetti. Yolun açik olsun allah başarılarını daim etsin hocam.


Doğrulanmış kullanıcı

Doç.Dr. Yusuf Alper Kılıç Eşim 2 ameliyatın da her şeyi detaylı anlattı. Hastaya hasta yakınına. Çok iyi bir cerrah tavsiye ediyorum... sonsuz teşekkürler hocam iyi ki sizi tanıdık,elinize kolunuza,yüreğinize sağlık, size sağlıklı uzun ömürler diliyoruz,bu toplumun siz ve sizin gibi hocalara ihtiyacı var,daha uzun yıllar kendiniz gibi bir çok hoca yetiştirmeniz dileği ile iyi çalışmalar,saygılar.


Doğrulanmış kullanıcı

Odadan yaziyorum su anda...hekim degil melek...gozlerinde iyi niyetin isiklarini gorebiliyorsunuz...Ameliyata gelince biraksalar eve giderim o derece...Allah razi olsun Hocamizdan...


M

Doç. Dr. Yusuf Alper Kılıç sadece çok iyi bir hekim değil çok erdemli ve doğru bir insan aynı zamanda. Allah onu biliminde ve istediği herşeyde hep en iyi yerlere getirsin en iyileri ile karşılaştırsın. Bu ülkenin en çok ihtiyacı olan şey Yusuf Bey gibi insanlar. Önce Allah sonra kendisi sayesinde sevgili annemizle geçirebildiğimiz günlerin sayısı arttı. Ailecek kendisine minnettarız.


A

sayın hocam gerçektende ben sizlerden allah razı olsun annemi hayata döndürdünüz sizlerin iyi niyetiniz bilginiz herşeyinzle canımızı hiç düşünmeden siz kılçlar hocama emanet ederiz annem şu an yatıyo taburcu olmak üzre saglıgına kavuştu allah sizlerden razı olsun başarılarınızın devamını dilerim sayın hocam saygılarımla hacettepe hastanesinin enmükemmel hocası saygılar


T
Doğrulanmış kullanıcı

Doç.Dr. Yusuf Alper Kılıç Hocayı Hacettepe Üniversitesi Hastanesinin resmi sitesinde, kendi hastalığımı tedavi edecek doktor olduğunu biyografileri incelerken kendim buldum. Anal apse bende 15 yıl önce tekrar olmuştu, apse boşaltılmıştı ve ben 15 sene sonra tekrar bu hastalıkla karşılaştım. 4 ay kadar önce bende apse oluştu ben de bir devlet hastanesine gittim orada apsenin boşaltılması sağlandı ve bir süre bekledik fakat apse akıntısı bitmedi. Ben de Hacettepe Hastanesinden Yusuf Hocadan randevu alıp tedaviye başladım. Gerekli tetkikler yapıldıktan sonra ameliyata karar verildi. Ben bu gün yaklaşık bir hafta önce ameliyat oldum dikişsiz bir şekilde. Şu an için kendimi rahat hissediyorum. Buradan Doktorum Yusuf beye ve ekibindeki Doktorlara teşekkürlerimi iletiyorum. Bana hem ameliyatım hem de sonrası takibimde bozuk hasta psikolojime rağmen gayet iyi davrandılar. Onlardan yanlış davranışlarımdan dolayı özür diliyor ve tekrar teşekkür ediyorum. İyi ki varlar.


.

çok mükenmel bir hekim allah nazarlardan esirgesin.hastasına ve yakınlarına ilgisi ve bilgisi herşeye deger.saygı duyorum hocam sana.


M

Harika bir doktor hastasına mümkün olduğu kadar çok zaman ayırıyor herseyi detaylıca anlatıyor ve çok iyi bir cerrah ameliyat sonrası yaşanılan komplikasyonlar yok denecek gibiydi.


S

Harika bir doktor hastasına mümkün olduğu kadar çok zaman ayırıyor herseyi detaylıca anlatıyor ve çok iyi bir cerrah ameliyat sonrası yaşanılan komplikasyonlar yok denecek gibiydi.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet