Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Adres

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Samanpazarı Mah., Altındağ 06230
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi logo
Sigortalar
Diğer (İade)

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (488)

Genel skor

  E
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Hakan Uzun Diğer

  Bir arkadaşım burnunu Hakan hocaya yaptırması üzerine ani karar ile Hakan Hoca ile görüşmeye gittim. Ameliyatıma kadar hep çok endişeliydim. Ameliyata girerken Hakan hocama ona çok güvendiğimi söyleyip kendimi ona teslim ettim. Ameliyat gününün akşamı eve çıktım, ameliyat sonrası 4 gün şişlik ve morluklarım oldu. (Bu normal bir süreç) İlk kontrolüm 3 gün sonra oldu,1. hafta kontrolümde atel ve diğer tamponlarda çıktıktan sonra ve şişlikler biraz daha indikçe şekli hoşuma gitti, korktuğum gibi olmadı. Şu an 4. haftamdayım ve burnumun şekli çok çok güzel, çok doğal, yüzüme yakışan bir burun. Yıllardır istediğim burun ameliyatını (tamamen estetik amaçlı) sayın Hakan Hocamla gerçekleştirdiğim ve bu kadar güzel bir burun yaptığı için kendisine minnettarım.

  K
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Mert Çalış Diğer

  Puanların en yükseği varsa o olsun gerçekten hak ediyor.Ben damak dudak yarıklığı olan bir vakayım kendisine üst çene ameliyatı oldum olumsuz her şeyi söyledi ve çok memnunum iyiki ameliyatı oldum benim çenemi böylesine estetik bir şekilde düzeltmesi mükemmel bir olay kendisinden çok memnunum,diş tedavi sürecim bittikten sonra geriye kalan dudak ve kepçe kulak ameliyatımıda kendisine yaptıracağım kendisi güvenilir bir doktor Allah yolunu açık etsin.

  H
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. R. Oktay Peker Kalp Ve Damar Cerrahisi Randevusu

  Sayın değerli Hocamız varis ameliyatımı yaptı Belirgin bir şekilde görülen varislerim yok oldu. 1 hafta sonra talihsiz şekilde aynı bacağımdan köpek ısırılması geçirdim. Hocamızın ilgisi olmadığı halde benimle ilgilendi yardımcı oldu. Kendisine minnet borcum vardır. Hocamız hem doktor hemde insandır çok değerli bir hocamızdır. Kendisine sonsuz derecede saygı duymaktayım. Emekleri için çok minnettarım

  M
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Olcay Tatar Katarakt Ameliyatı

  1 yıl önce sağ gözümden başka bir kurumda yapılan katarakt ameliyatim başarısız geçti. İkinci kez ayni gözüme 3 saat süren bir operasyon geçirmek zorunda kaldım. Diğer gözümün de katarakt ameliyatı yapılması gerektiği için tedirgindim. Tavsiye üzerine Olcay Tatar hocamızdan randevu aldık. Bizi rahatlatıcı güler yüzüyle çok iyi bir şekilde karşıladı. Bu gözümün de aynı şekilde sorunlu olabileceğini belirtmesine rağmen, ameliyatım son derece itinalı yaklaşımı sayesinde başarılı geçti. Kendisini tanımak bizim için çok büyük bir şans oldu. Sonsuz şükran ve başarı dileklerimizle...

  O
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Ulaş Kumbasar Göğüs Cerrahisi Randevusu

  Ulaş hocama uzun araştırmalar sonucunda bı yakınımın tavsiyesiyle ulaştım. Akciğer ve nefes borusunda büyük iki adet kistim vardı. Ulaş hocam herseyi en ince ayrıntısına kadar bana tek tek anlattı operasyonu nasıl yapacağını operasyon öncesi ve sonrasını detaylı olarak anlatarak içimi çok rahatlatti. Bilgi ve tecrübesine hayran kaldım. Günde en az 3 kere serviste ziyaret edip halimi hatrimi sordu. Ülkemizde Ulaş hocam gibi doktorlar iyi ki var..

  S
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Mustafa Servet İnci Diğer

  Herkese Merhaba,

  10 yıldır devam eden bel fıtığı şikayetim son 5 aydır dayanılmaz derecede artmıştı. Öncelikle Prof. Dr. Servet İNCİ hocamızın ismini duyup araştırarak Hacettepe Üniversitesine geldik. Tetkikleri çok titiz bir şekilde yenileyerek durumu değerlendirdi. 5 günlük istirahat sonrası durum analizi yaparak ameliyat için ivedi olarak serviste yatış verildi. Hocamız ve ekibi hiç bir detayı atlamadan oldukça nazik bir şekilde ameliyat öncesi hazırlıkları yaptılar. Oldukça profesyonel bir ekip ile başarılı bir ameliyat geçirdim. Ameliyat sonrası süreçte çok sıkı bir takip ile gün gün iyileşme süreci takibe alındı. Nihayetinde başarılı bir operasyonla bel fıtığı ağrılarımdan kurtuldum. Çok kıymetli Servet Hocamıza ve ekibine şükranlarımı sunuyor ülkemiz için çok kıymetli bir değeri olarak saygılarımı iletiyorum.

  S
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Olcay Tatar Katarakt Ameliyatı

  Gözümde oluşan kataraktan dolayı daha önce gittiğim başka doktarlardan gerekli cevap alamamıştım.Tavsiye üzerine Olcay Hanıma gittim.Odasına ilk girdiğimde içimde endişelerim vardı. Ancak Hocamızın güler yüzü, samimi tavrı benı rahatlattı. Hastalığım ,ameliyatı ve sonrası hakkında detaylı bilgi verdi. Ameliyat oldum sağlığıma kavuştum.Rabbim tüm hastalara OLCAY hocam gibi doktorlar karşılaştırsın inşallah. Yolunuz hep açık ve iyi insanlar karşılaştırsın hocam iyiki varsınız.


  B
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Olcay Tatar Diğer

  Üç ay önce göz içi et beni ameliyatı oldum Dr. Hanım çok alakalı bilgili işini çok severek yapıyor.

  E
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Serap Saygı Epilepsi Tedavisi

  Serap Hoca 20 yıl boyunca bana epilepsi ameliyatı konusunu hiçbir doktor gündeme getirememişken, daha hiçbir tetkik yapmadığı halde diğer doktorların aksine cerrahiye uygun olabileceğimi ve ataklar sıfırlanmasa bile en azından yapılacak işlemin hayat kalitemi iyileştireceğini söyleyerek yola başladı sadece eski tetkikleri inceleyerek.
  Bana araştırma sürecinde daha da kötüleşmeyeyim diye bir ilaç ekledi ve bu ilaç sayesinde ataklarımın önce azalıp sonra eskiye döneceğini söyledi. Cerrahi araştırmasından olumlu sonuç almama rağmen COVİD-19 sürecinin yanı sıra Serap hanım'ın verdiği ilacın etkisiyle cerrahiyi öteledim ama kaçamadım. Ameliyata olur verdikten 3 sene sonra kendisini yeniden ziyaret ettim ve beni cerrahiye yönlendirmeden önce 1 saat ailemle birlikte çok çok detaylı bilgilendirdi geçmiş hastalarından örnek vererek. Cerrahi sonrasında ilk 6 ay cerrah kontrolünde olduğumu açıkça söyledi ve şimdi tekrar kendisiyle yola devam ediyoruz.
  İyi ki var, kendisi ülkemiz için bir şans...

  G
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Hakan Uzun Diğer

  Tam karın germe ameliyatı için yaptığım uzun araştırmalar ve okuduğum yorumlar sonucunda Prof. Dr. Hakan UZUN' a muayene oldum. Daha ilk görüşmede sıcak kanlı, hastasıyla iyi iletişim kurabilen, güvenilir, kendinden emin başarılı bir hekim olduğunu anlayabiliyorsunuz. İleri düzeydeki diyastazim sebebiyle kimsenin tek başına girmeye cesaret edemeyip çekimser kaldığı 4-5 saat süren bu zor ameliyatı tek başına başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Korkunç görünüşlü kocaman karnımdan değerli hocamız sayesinde kurtulup iki senedir küstüğüm aynalarla barıştım. Hocamıza gönül rahatlığıyla muayene olup ameliyat olabilirsiniz

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Altındağ şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Altındağ şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: İç Hastalıkları Uzmanı, Radyolog, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Kardiyolog, Nörolog, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Biyokimya Uzmanı, Genel Cerrah, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Mikrobiyolog, Kalp Ve Damar Cerrahı, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Göz Doktoru, Fizik Tedavi Uzmanı, Ürolog, Patolog, Acil Tıp Doktoru, Dermatolog, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Nükleer Tıp Doktoru, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Gastroenterolog, Romatolog, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Nefrolog, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Psikiyatrist, Hematolog, Endokrinolog Ve Metabolizma Hastalıkları Dokt, Geriatri Uzmanı, El Cerrahı, Halk Sağlığı Hekimi, Farmakolog, Alerji Hastalıkları Doktoru, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Çocuk Alerjisi Doktoru, Spor Hekimi, Çocuk Onkoloji Uzmanı, Adli Tıp Doktoru, Çocuk Kalp Ve Damar Cerrahı, Göğüs Cerrahı, Çocuk Psikiyatristi, Üreme Endokrinolojisi Ve İnfertilite Doktoru, Anatomist, Aile Hekimi, Akupuntur Uzmanı, Perinatolog, Çocuk Üroloğu, Çocuk Cerrahı.
 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, toplam 634 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Afp Kan Testi(Alfa-Fetoprotein Kan Testi), Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt), Brakiterapi, Cea(Karsinoembriyonik Antijen), Cyberknife Tedavisi, Eksternal Radyoterapi, Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi, Hemaferez, Kemik İliği Transplantasyonu(Periferik Hematopoiet, Kemoterapi.
 • Hayır, şu anda Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi adresi Samanpazarı Mah. Altındağ şeklindedir.