Bilgileri düzenle

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi kadrosunda 14 adet acil tıp uzmanı, 1 adet adli tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 6 adet alerji hastalıkları uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 35 adet aneste... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi kadrosunda 14 adet acil tıp uzmanı, 1 adet adli tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 6 adet alerji hastalıkları uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 35 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 20 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet çocuk ürolojisi uzmanı, 14 adet dermatoloji uzmanı, 4 adet el cerrahisi uzmanı, 9 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 8 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 18 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 10 adet gastroenteroloji uzmanı, 24 adet genel cerrahi uzmanı, 5 adet geriatri uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 10 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 17 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet halk sağlığı uzmanı, 9 adet hematoloji uzmanı, 62 adet iç hastalıkları uzmanı, 25 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 17 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 27 adet kardiyoloji uzmanı, 32 adet kulak burun boğaz uzmanı, 8 adet nefroloji uzmanı, 28 adet nöroloji uzmanı, 12 adet nükleer tıp uzmanı, 17 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 8 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 4 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 46 adet radyoloji uzmanı, 8 adet romatoloji uzmanı, 1 adet spor hekimliği uzmanı, 22 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 19 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 15 adet tıbbi patoloji uzmanı, 20 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Ankara ilinde Samanpazarı mahallesi Altındağ adresinde bulunmaktadır. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 444 4 444 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Adres bilgisi

 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

  Samanpazarı Mah.

  Altındağ,

  İletişim bilgileri +90 444...

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ali İhsan Ertenli

  Romatoloji, İç Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Üniversiteden sonra yürüyemeyecek durumdayken hastalığımı hiçbir doktor bulamadı sonra Ali İhsan hocamızı bulduk ve tek muayenede hastalığımı buldu şu an askeri hastaneden personel olur raporu bile aldım hocama sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunarım o olmasaydı şu anda hala yürüyemeyecek koşamayacak bir hasta olarak hayata devam etmeye çalışacaktım iyiki varsınız hocam Allah başımızdan eksik etmesin sizi

  • çok memnunum

   Derdimiin çaresini bulan HOCALARIN HOCASINA Sonsuz teşekkürler Iyiki varsınız Şefaket. Sarı

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Serdar Tekgül

  Çocuk Ürolojisi, Üroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Ben bu sitedeki yorumlar sayesinde buldum serdar hocami. Oglumda Hamilelikte belli olan böbrek genişlemesi vardı. 4 aylikken up darlik ameliyati oldu. Çok sukur sağlığına kavuştu. Daha sonra facebookta bu konu hakkinda grup bile kurdum. Bir çok arkadaşı yönlendirdim. Çok sukurki onlarda çok iyiler suan. Alanının en iyiyisi. Her zaman dualarımdadir. Güvenin geç kalmayın.

  • çok memnunum

   25.01.2016 gunu memorial hastanesin de acik reflu ameliyati yapildi kizimiza .cok endiseliydik kizim 2 yasindan beri bu hastalikla mucadele ediyordu serdar hocam kizimizin sagligina kavusacagini soyledi eniseli bekleyis kisa surdu saglikli bir sekilde kizim ameliyattan cikti cok sukur bu sekikde problemi olan hastalara kesinlikle beklememeleri keske daha oncesinde serdar hocama yaptirsaydik iyiki varsin serdar hocam sizin gibi insanlar cogalsin insanlah Rabbim sizi basimizdan eksik etmesin senanur sizi coook seviyorr

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (20) göz at

 • Ozan Bitik

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   3 yıldır ameliyat olmak için doktor araştırıyordum buradaki ve diğer sayfalardaki yorumlar üzerine Ozan bey ile görüşmeye gittim. Görüşmeye gittiğimde Ozan beyin ilgisi ve bana verdiği güven sayesinde ameliyat olmaya karar verdim.Normalde kan aldırmaya korkan ben Ozan beyin bana verdiği güven sayesinde korkmadan ameliyat masasına oturdum çünkü doktorumun ne kadar başarılı bir doktor olduğundan emindim.Ameliyat öncesi ve sonrası Ozan bey desteğini hiç eksik etmedi yerli yersiz mesajlarıma bıkmadan usanmadan cevap verdi. Bugün ameliyatımın 8 inci günü en ufacık sorun yaşamadım ağrım sızım hiç olmadı öyleki ağrı kesici bile kullanmadım.Yüzüm deki şişlikler indikçe burnumun şekli ortaya çıkmaya başladı ve sonuç tabiki mükemmel doktoruma güvenmekle nekadar doğru karar verdiğimi görüyorum. İyi ki Ozan beyi tanıdım ve ona ameliyat oldum hiç pişman değilim. Sevgili doktorumun başarısını ve insanlığını anlatmaya kelimeler yetmez. Bence Türkiye'nin en başarılı hekimi Sevgili doktorum benim :) Ona ne kadar teşekkür etsem az olur.Ameliyat olacaklara tavsiyem mutlaka Ozan beyle görüşün hiç pişman olamayacaksınız çünkü o bir süperman sizi bütün sorunlarınızdan kurtaracaktır:)

  • çok memnunum

   Ameliyatımın 1.gününden merhabalar ???? Dün saat 14:00 da burun estetiği için ameliyat oldum gece taburcu oldum ve şuan evimde mis gibi ağrısız sızısız yatıyorum , tabi ki birtanecik doktorum Ozan bey sayesinde. Hiç mi ağrı sızı olmaz ! Sadece çok minik Bi kızarıklıkla atlayacağımı ve ertesi gün bile görüntümün beni bu kadar Mutlu edeceğini bilseydim şimdiye kadar asla beklemezdim ???? Sorununuz burun estetiğiyse şüphesiz ki ozan beyle görüşmelisiniz . Ameliyata girmeden önce ki konuşmalarınız ve motive edişiniz sayesinde gönül rahatlığıyla kapadım gözlerimi ve açtığımda herşey olmuş bitmiş odama gidiyordum ???? Böyle pozitif enerji dolu ve güler yüzlü Bi doktor başka bir yerde bu la maz sı nız !

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (87) göz at

 • Fatma Figen Özgür

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   TÜRKİYE'NİN EN İYİ HOCALARINDAN BİRİSİ SAYIN HOCAM. BAŞKA HASTANELERDE BOZULAN DAMAGI DÜZELTTİ KENDİLERİNE SAYGILARIMI SUNAR TEŞEKKÜR EDERİM.

 • İlke Duygu Nartok

  İç Hastalıkları, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   güler yüzlü ne yaptığını bilen geleceği parlak güzel doktorum

 • Esat Çınar

  İç Hastalıkları, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   ÇOK HARİKA BİR DOKTOR.

 • Çelik Taşar

  Üroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   2006 yılında bana tot ameliyatı yaptı çok başarılı kendisine teşekkürler bütün altına kaçıran arkadaşlarıma tavsi etmiştim baba bir doktor ellerinedn ve yanağından öperim hocam sana minnattarım muğladan pervin

 • Arzu Topeli İskit

  İç Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Dr.'um Arzu Hn.'a sonsuz tşk. Kendisinin özel ilgisi, bilgi ve tedavisinden aldığım olumlu sonuçlardan dolayı kendisnine çok teşekkür ediyorum.

 • Banu Evranos

  Kardiyoloji, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   mesleğine olan ilgisi doktorluk hayatında başarılarını arttıcağını düşündüğüm ender hekimlerdendir.işine olan bağlılığı aldığı ve attığı her adımda doğru kararlar alan birisidir.

 • Bülent Tırnaksız

  Genel Cerrahi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   MÜKEMMEL ÖTESİ BİR DOKTOR.MÜKEMMEL BİR BYPASS SONRASI BENİ YAŞAMA YENİDEN DÖNDÜRDÜ. HAYATIMIN SONUNA KADAR ONA VE ASİSTANLARINA MİNNETTAR OLACAĞIM.AMELİYAT OLALI 4 AY OLDU.36 KİLO ZAYIFLADIM VE ŞU AN ÇOK SAĞLİKLIYIM.BİNLERCE TEŞEKKÜRLER.EN İÇTEN SAYGILARIMLA. İYİKİ VARSINIZ.