Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi kadrosunda 14 adet acil tıp uzmanı, 1 adet adli tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 6 adet alerji hastalıkları uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 35 adet aneste... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi kadrosunda 14 adet acil tıp uzmanı, 1 adet adli tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 6 adet alerji hastalıkları uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 35 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 20 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet çocuk ürolojisi uzmanı, 14 adet dermatoloji uzmanı, 4 adet el cerrahisi uzmanı, 9 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 8 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 18 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 10 adet gastroenteroloji uzmanı, 24 adet genel cerrahi uzmanı, 5 adet geriatri uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 10 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 17 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet halk sağlığı uzmanı, 9 adet hematoloji uzmanı, 62 adet iç hastalıkları uzmanı, 25 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 17 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 27 adet kardiyoloji uzmanı, 32 adet kulak burun boğaz uzmanı, 8 adet nefroloji uzmanı, 28 adet nöroloji uzmanı, 12 adet nükleer tıp uzmanı, 17 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 8 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 4 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 46 adet radyoloji uzmanı, 8 adet romatoloji uzmanı, 1 adet spor hekimliği uzmanı, 22 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 19 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 15 adet tıbbi patoloji uzmanı, 20 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Ankara ilinde Samanpazarı mahallesi Altındağ adresinde bulunmaktadır. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 444 4 444 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Adres bilgisi

 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

  Samanpazarı Mah.

  Altındağ,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Serdar Tekgül

  Çocuk Ürolojisi, Üroloji, Prof. Dr.

  • Biz Mersinde yaşıyoruz adana ve mersin çevresinde özelden tutun devletteki doktorlara kadar bir çok yere müracaat ettim.Hep bir belirsizlik,deneyerek bişeyleri yapacaklarınıi,kimisi ise ilaç teavisi olacağını söylüyordü ve kimseye güvenemedik bize net cevap verebilecek bir doktor gerekiyordu.Kafamızdaki soru işaretlerine cevap verebilecek bir doktor.Serdar hocamı önerdiler bende araştırdım tabiki burdaki yorumlarda beni çok etkiledi.Benim kızımın sol böbreğinde doğuştan kistler vardı.Aynı zamanda çift üreterdi.Hoca daha önce yapmış olduğu bu ameliyatın fotoraflarını gösterdi 10 dakikada anlattı mutluluktan uçaçak gibiydim.Çünkü bütün sorularımın cevabını verdi..Tabiki bunu Serdar hocamdan öğrendik acil ameliyat gerektiğini daha fazla beklersek sol böbreğini tamamen kaybedeceğini söyledi.Kızımın sol böbreğinin yarısı çalışıyordu ve sayesinde böbreği kurtuldu.Serdar hocamı tanımadan önce kızım sürekli ateşleniyordu Mersinde hocalara gidiyordum sürekli antibiyotik verip ateşi durduruyorlardı ve 15 gün ssonra kızım yine ateşler için yattı.Kızım 1yaşında ameliyat oldu .Şuan 2 yaşında şükürler olun turp gibi.Çoçuğunuz en değerlisi.. Serdar hocama çok ama çok teşekkürederim.Düzenli kontrollere gidiyoruz.

  • Uz. Dr. Nuray Özgür Abravcı
   11 yıl arayla 2 kez vezikoüreteral reflü nedeniyle operasyonumu yapan işinin ehli dalında bir numara saygıdeğer hocamı ifade etmeye yetecek kelime bulamiyorum. 0nu dünya tanıyor, uluslararası platformda yer alan bilimsel ve akademik anlamda zirveye ulaşmış kimliginin yanisira birçok insanın derdine derman olmuş hünerli parmaklarınıza emeğinize ve sevgi dolu yüreğinize sağlık hocam.
   Dualarımız her an sizinle herşey gönlünüzce olsun
   Minnet&Şükran&SAYGILARIMLA

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (22) göz at


 • Fatma Figen Özgür

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Prof. Dr.

  • TÜRKİYE'NİN EN İYİ HOCALARINDAN BİRİSİ SAYIN HOCAM. BAŞKA HASTANELERDE BOZULAN DAMAGI DÜZELTTİ KENDİLERİNE SAYGILARIMI SUNAR TEŞEKKÜR EDERİM.


 • İlke Duygu Nartok

  İç Hastalıkları, Ass. Dr.

  • güler yüzlü ne yaptığını bilen geleceği parlak güzel doktorum


 • Esat Çınar

  İç Hastalıkları, Ass. Dr.

  • ÇOK HARİKA BİR DOKTOR.


 • Çelik Taşar

  Üroloji, Prof. Dr.

  • 2006 yılında bana tot ameliyatı yaptı çok başarılı kendisine teşekkürler bütün altına kaçıran arkadaşlarıma tavsi etmiştim baba bir doktor ellerinedn ve yanağından öperim hocam sana minnattarım muğladan pervin


 • Arzu Topeli İskit

  İç Hastalıkları, Prof. Dr.

  • Dr.'um Arzu Hn.'a sonsuz tşk. Kendisinin özel ilgisi, bilgi ve tedavisinden aldığım olumlu sonuçlardan dolayı kendisnine çok teşekkür ediyorum.


 • Banu Evranos

  Kardiyoloji, Ass. Dr.

  • mesleğine olan ilgisi doktorluk hayatında başarılarını arttıcağını düşündüğüm ender hekimlerdendir.işine olan bağlılığı aldığı ve attığı her adımda doğru kararlar alan birisidir.


 • Bülent Tırnaksız

  Genel Cerrahi, Doç. Dr.

  • MÜKEMMEL ÖTESİ BİR DOKTOR.MÜKEMMEL BİR BYPASS SONRASI BENİ YAŞAMA YENİDEN DÖNDÜRDÜ. HAYATIMIN SONUNA KADAR ONA VE ASİSTANLARINA MİNNETTAR OLACAĞIM.AMELİYAT OLALI 4 AY OLDU.36 KİLO ZAYIFLADIM VE ŞU AN ÇOK SAĞLİKLIYIM.BİNLERCE TEŞEKKÜRLER.EN İÇTEN SAYGILARIMLA. İYİKİ VARSINIZ.


 • Alma Cenolli

  İç Hastalıkları, Ass. Dr.

  • çok iyi bir doktor. hastalarla çok iyi ilgileniyor..


 • Ender Kaya

  Acil Tıp, Ass. Dr.

  • kendisi alanında başarılı,mesleğinde özverili çalışan sürekli yeni gelişmelere açık, bilgi ve donanıma sahip,idealist mesleğine değer veren ender kişilerden biridir