Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
17 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Sayin doktor yusuf arisoy öncelikle babamızın ameliyatında gösterdiği başarı ve sonrasında gösterdiği mücadeleden dolayi bize ikinci bi hayatı sunan değerli hocamıza sonsuz saygı ve sevgilerimizi sunuyor ve ülkemizin sizin gibi başarılı doktorları kaybetmemesini ümit ediyor basarilarinizin devamını diliyoruz........

 • İkinci bi hayat...benim için değerli bi adam !..çabalarına ve emeğine teşekkür ediyorum.Herkes hayatımı çalmaya çalışırken bana hayatımı tekrar kazandıran, en iyi şekilde yaşamamı sağlayan adama sevgiler, saygılar çok seviliyorsun yusuf hocam emeğine yüreğine insanlığına sağlık.Ailenin seninle gurur duyduğuna eminim bende sizinle gurur duyuyorum:)

 • hastalırına bir kardeş bi abi bir arkadas bir baba şüvkati ile hiç bir menfatt beklemeden yaklasan ALLAHIN VERMIS OLDUGU ELİ ALLAH RIZASI İÇİN KULLANAN BÖYLE NİCE DOKTORLAR TÜM İSLAM ALEMİNE NASİP OLSUN başarılı dürüst gögüs ameliyatı ile ailemize yeni bir umut yeni bir insan kazandırdıgı için hocam yusuf arısoya tüm ailece sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.

 • Yusuf hocamı burada anlatmaya ne kelimeler nede zaman yeter.Anlatılmaz ,yaşanır.Hocam ALLAH'ım yolunu açık etsin.Eline,koluna,yüreğine sağlık.Bu ülkenin senin gibi doktorlara ihtiyacı var.ALLAH'a emanet ol.

 • Hocamı anlatmaya ne kelimeler yeter ne de zaman.Kısacası her yönüyle eşsiz insan.Kayınpederimin diğer doktorların ameliyatta tereddüt ettiği hastalığında gerek teşhis, tedavi ve ameliyatını üstlenen kısa zamanda sağlığna kavuşmasını sağlayan değerli hocama sonsuz teşekkür eder,onun branşında 1 numara olduğunu tüm içtenliğimle paylaşırım.Elinize,dilinize ,yüreğinize sağlık.Bizim ve Ülkemizin sizin gibi doktorlara ihtiyacı var.ALLAH'ım sizi korusun.Başarılarınız daim olsun.CUMALİ SİYLİ (UĞUR OTOMOTİV )(0 532 366 47 96 )

 • Hayatımız da yeni bir sayfa açan Sayın Yusuf Arısoy'a sonsuz teşekkürler. Dualarımız hep sizinle. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz.

 • Doktorum yusuf arısoy a beni başarılı bir amaliyat sonucu sağlığıma kavuşturduğu için hem hekimliğine hem insanlığına sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Allah böyle hekimleri başımızdan eksik etmesin.

 • 25.09.2012 tarihinde trafik kazası sonucu agır yaralanarak hastanemize getirdigimiz abim adem ateş;i başarılı bir ameliyat sonucu tekrar hayata döndüren gögüs cerrahi uzmanı sayın yusuf arısoy;a sonsuz teşekkür eder.başarılarının devamını dilerim.ateş ailesi adına adem ateş;in kızkardeşi zeliha ateş.allahım böyle doktorları başımızdan eksik etmesin.allahım doktorumuzun da gönlüne göre versin?

 • sayın yusuf arısoy a şahsıma yapmış oldugu müdahele sonucu beni akcigerimdeki kistten kurtarmış olup yaklşık 20 gündür süren öksürügümünde kesilmesine vesile oldugu için kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletirim.

 • Hastaneniz Doktorlarından sayın Yusuf Arısoy’ un yapmış olduğu özverili çalışma ve başarılı bi ameliyat sonucunda hastamız Elif Günal’ ı tekrar hayata tutunmasını sağlamada çok önemli rolü bulunmaktadır.Doktorumuza çok teşekkür ediyoruz.Başarılarının devamını diliyoruz.Hasta yakınları olarak tüm tanıdıklarımıza bu durumu ilettik ve tüm içtenlikle iyi niyet dileklerimizi sunuyoruz ve hastanenize ve sizin adınıza tekrar tekrar teşşekür ediyoruz. İyi günlerde kalmanız ve nice başarılı ameliyatlar geçirmeniz dileğiyle HOŞÇAKALIN. Elif Günal Ve Yakınları….. allah böyle doktorlarla tanışmayı herkese nasip etsin.

 • 24.12.2011 TARİHİNDE TRAFİK KAZASI SONUCU AĞIR YARALANARAK HASTANEMİZE GETİRDİĞİMİZ ANNEM ELİF GÜNAL'I BAŞARILI BİR AMELİYAT SONUCU TEKRAR HAYATA DÖNDÜREN GÖĞÜS CERRAHİ UZANI SAYIN YUSUF ARISOY'A ÇOK TEŞEKKÜR EDER BAŞARILAR DİLERİM. GÜNAL AİLESİ ADINA ELİF GÜNAL'IN KIZI CENNET AÇIKGÖZ.

 • sayın dr yusuf arıso.ya.abim gönen özdağ,ı amaliyatını başarıyla gerçekleştirdiğinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunar.kendisine sağlık,huzur,ve başarılarının devamını diliyorum.allah böyla dotorları başımızdan eksik etmesin.çok tşk ediyorum

 • sayın yusuf arısoy,ya abibim gönen özdağ,ı başarılı amaliyatından dolayı çok teşekkür eder.çalışma hayatında sağlık,mutluluk,huzur ve başarılarının devamını diliyorum.çok tşk ederim

 • yusuf beyi tanıdıgım için çok mutluyum gerçekten çok iyi bir doktor kendisi ameliyat oldum ve ilgisinden ve gülüryüzlülügüyle çok iyi bir doktor allah size uzun ömürler versin

 • Dr.Yusuf ARISOY'u tanıdığımızdan belli,hayatımız değişti diyebilirim...çok ilgili bir doktor.ayrıca hasta ayrımı yapmıyor.Babamın tedavisini üstlendi...ve gerçekten üstlendi yani...onun gibi bir Dr.la tanştığımız için gerçekten çok şanslıyız...Allah'ım doktorumuzun da gönlüne göre versin!!!!

 • babam 2gün önce yusuf bey tarafından ameliyat edildi biz çok memnun kaldık ilgilenmesi ameliyattan sonra sorun çıkmamması bizi rahatlattı kendisine teşekkür eder başarılar dileriz.m.ziya onur

 • kesinlikle teşhis , tedavi, ameliyatları süper her hastalanmam'da bana uyguladığı tedavi iyi geldi,ona ameliyat olan akrabamda memnun kaldı,göğüsle ilgili şikayeti olan bütün tanıdıklarımı yusuf beye gönderiyorum, ona sağlık mutluluk ve başarı diliyorum.