Adres

Fevzi Çakmak Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:10, Pendik
Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres online randevuya açık değil


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
4 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
A
Konum: Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Muayene

Hocamızın erken saatte yazmış olduğum maile hemen cevap vererek şehirdışından gelen anneme karaciğer rahatsızlığı konusunda öncelikli muayene imkanı sağlaması, çok duyarlı davranması, bilgilendirici ve çözüm getirici yaklaşımı, teşhis ve yönlendirici kıymetli görüşleri bizi çok etkiledi. İnsan sağlığını birinci sıraya koyması , bir o kadar mütevazi tavırları ,gerçek bir hekim ve bilimadamı olmanın farkını bize çok hissettirdi . Böyle değerli doktorlarımızla ayakta kalırız. Çok memnun kaldık . Hocamıza çok teşekkür eder, tavsiye ederiz.


Konum: Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Karaciğer Rezeksiyonu

Eşimin karaciğer kontrolü için gittimizde tesadüfen bendeki hastalığı teşhis etti. Ben kendimde sadece karaciğer yağlanması var diye biliyordum fakat NAS hastası olduğumu öğrendim hocam sayesinde. Şimdi tedavimi görüyorum. Tahlillerim iyiye doğru gidiyor. Hocamdan allah razı olsun.


M

Karaciğer veya safra kesesi rahatsızlığı olanlar hastane hastane gezip zaman kaybetmesinler. Ben 7 8 hastane gezdim. Teşhis koyamadılar. Yusuf hocama muayene oldum. Samimiyetine hayran kaldım . Bugüne kadar hiç kimsenin yaptırmadığı tahlilleri yaptırdı. Şu an sonuçları bekliyorum. Hastalığıma teşhis koyacağından eminim.


B

Tıp'ta Türkiye'nin parlayan yeni yıldızı.Avrupa ve dünyada söz konusu olacak ender yıldızlardan birsi.gurur duyuyorum..alanında almış olduğu Tıp ödülleri başarısının bir çok göstergesi.Hastalarıyla çok yakın ilişki kurması sevecen diyaloğu moral olarak hasta we yakınlarını tedavi aşamasın da en yüksek morale sevk ediyo.tebrikler sevgili doktorum..


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet