Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Mimar sinan caddesi, İzmir
Mimar sinan cad. 1432 sok.No.1D.2(Trt yan sokagı)Alsancak izmir

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm.Dr. Zeynel Abidin Altınay, Özel Su Hospital'da sağlık hizmeti vermektedir.


İlgi alanları

  • Gluten Enteropatisi
  • Anüs kanama
  • Safra Yolları Hastalıkları
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

12 hasta yorumu

Genel skor

Ş

Doktorumuzu internetten araştırdım öyle buldum Babamın bağırsak problemi için gittik doktor beyin hastaya yaklaşımı çok güzel babamın parkinson hastası olduğunu hemen anladı ve onu sabırla dinledi kolonoskopisini titiz bir şekilde yaptı çok memnun kaldık mutlaka tavsiye ederim


G

Karnımın üst tarafında sürekli şişlik hissetmemden dolayı doktora gitmiştim fakat memnun kalmamıştım arkadaşımın tavsiyesi üzerine Zeynel Beye gittim kendisi çok ilgili bir doktor detaylı olarak muayene ediyor neden kaynaklandığı ile ilgili bilgilendiriyor


M

Abidin beye 5 yıl önce de gitmiştim gazi hastanesinde olmadığını öğrenince nerede olduğunu araştırıp tekrar kendisine mide şikayetim için gittim mükemmel bir doktor öncelikle güven verici karşısındakini çok iyi dinliyor ve güler yüzlü biri çok memnunum


E

Annemin doktoruydu ve tedavim için ben de tercih ettim. Kolonoskopi işlemi yapıldı ve tedavim olumlu sonuç verdi. Kendisinden çok memnun kaldım. İlgi ve alakasından dolayı herkese tavsiye ediyorum.


M

Annem de böbrek yetmezliği,kalp,şeker gibi bir çok Rahatsızlık vardı bu nedenle arkadaşlarımızın tavsiyesiyle Zeynel Abidin beye gittik. Zeynel Abidin Bey bir kaç ilaç verdi ilaçlar anneme iyi geldi hoca iyi bir hoca memnun kaldık .Zaten tavsiye ediyorum şikayeti olan yakınlarıma da .


Ş

Zeynel Abidin hocamıza miğde ağrısı,sancısı sürekli spazm şikayetiyle birşey yiyip içemiyordum. O nedenle Özel Su Hospital'a gitmiştim . Zeynel Abidin Beyden çok memnun kaldım çok ilgilendi sağolsun kendisine gittikten sonra bir iki gün sonra sonuç almaya başladım . Oysa ki daha önce de başka gittiğim doktorlar oldu ama sonuç alamamıştım . Ayrıca o süreçte yaklaşık 10 kilo vermiştim ama Zeynel hocamızın da tavsiyelerine uyarak istediğim sonuca ulaştık . Doktor olarak yaklaşımı konuşması ilgilenmesi yeterli bilgi vermesi ve bilgi anlamında tatmin edici konuşmaları hoşuma gitti.


F

Gayet memnun kaldık.Hastasına gayet ilgili bir doktor göstermiş olduğu ilgiden ve alakadan dolayı kendisine çok teşekkür ederim.Başarılarının devamını dilerim.


Doğrulanmış kullanıcı

hasan ÖZGÜR ikikez endoskopi bir kez de kolonoskopi oldum çok başarılı bir hekimsiniz.başarılarınızın devamını diler sevgi ve sağlıklar dilerim.


A
Doğrulanmış kullanıcı

Bende tavsiye üzerine kendisine gittim işini cok iyi yapan guven veren babacan bir insan beni cok iyi tedavi etti su an su hospitalde arayanlar bulabilir uk hastasi a.yazici


S

Hemen hemen bir senedir çekmiş olduğum gaz sorunum , karın ağrım ve sürekli ishal sorunum vardı.Ne tür bir rahatsızlığım olabileceğini bilmiyordum.Ama kalın bağırsak ile ilgili bir sıkıntım olduğu aşinaydı.Daha önce başka bir gastroentoloji doktoruna da gittim direk kan idrar tahlili ile verdiği ilaçlar daha da rahatsız ettiğinden tedavi olamadım ve iyileşemedim.Doğal olarak bu sorun beni psikolojik olarak ta etkilemekteydi.Kendisine tavsiye üzerine gittiğim sayın doktor Abidin Bey ,beni bu sorunumdan dolayı rahatlatmıştır.Doktor Bey sağolsun yaptığı testler ve kolonoskopik inceleme sonucunda herhangi bir riskli durum olmadığını verdiği ilaçlar ile tedavi etmeye başlamıştır.İlaçlara başlayalı 9 gün oldu ve 2 hafta sonunda da kontrole gideceğim. Abidin bey ,derdime derman olmuştur.Hem psikolojik olarak hem de sağlık olarak kendimi iyi hissediyorum.Bir senedir süren rahatsızlığım nihayet iyiye gidiyor.Hocam sizin bir dahi olduğunuzu düşünüyorum.Yardımlarınız için teşekkürlerimi iletmek istedim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm.Dr. Zeynel Abidin Altınay, Özel Su Hospital'da sağlık hizmeti vermektedir.


İlgi alanları

  • Gluten Enteropatisi
  • Anüs kanama
  • Safra Yolları Hastalıkları
Tümünü göster

İlgili aramalar