Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
23 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • G

  Yumurtalıklarımda kist vardı düzenli adet göremiyordum ve şişkinliğide cabası. Yumurta büyüklüğünde kistim varmış. Polikistik over sendromu. Doktorumu burdaki yorumlardan araştırıp seçmiştim. İyi ki de öyle yapmışım. Ameliyatlık denilen hastalığımı ilaçlarla 2 ayda küçültüp 4 ayda yok denilecek büyüklüğü getirdi. Şimdi 2 aylık ilaç kullanımı sürecindeyim. Bitince tekrar kontrole gideceğim. Allah bin kere razı olsun. İşini hakkıyla yapan muhteşem bir doktor. Başarılarının devamını dilerim. Herkese doktorumu şiddetle önermeye devam edeceğim.

 • Abdulkadir bey , SIZE Amerikadan selamlar saygilar ... emin bir doktarin ellerinde beni sagligima kavusturdugunuz icin size candan tesekkurlerimi iletmek istedim . ,, sizin gibi bir doktor bu dunyaya fazla gelmez bunun icin diger insanlara sizin kiymetinizi bilmelerini tavsiye ederim , tekrar tesekkurler Bn Semra Rudner FLORIDA AMERIKA BIRLESIK DEVLERI tekrar tesekkurler saygilar

 • cok mutevazi kendinden emin isinin ustası 5 yıildır guvenerek kkendimin ve tüm ailemin kontrollerini onsa yaptırıyorum ilgisine insanlara sevgisine tesekkür ederim

 • Abdülkadir Bey son derece işinin ehli ve özverili bir hekim. Beni ameliyat edip sağlığıma kavuşturduğu için kendisine teşekkür ederim. Rabbim kendisini ve sevdiklerini her iki cihanda afiyette ve selamette eylesin inşallah.

 • Sevgili doktorum Abdülkadir Bey'e arkadaşımın tavsiyesi üzerine gitmiştim, iyi ki de gitmişim. Gerçekten mükemmel bir doktor olmasının yanı sıra çok iyi bir insan. Bana inanılmaz bir güven verdi, iyi ki de ameliyatımı olmuşum. Karşıyaka Devlet Hastanesindeki çalışanlara ve hemşirelere de sonsuz teşekkürlerimi sunarım. İyi ki tanımışım sizi Doktorum.

 • Dr.Abdulkadir Gök beye içten yaklaşımı ilgisi bilgilendirmesi psikolojik desteği için çok teşekkürler. Ameliyata inanılmaz mutlu girdim . uzun sözün özü heryönüyle mükkemmel bir insan tekrar tekrar emeği ilgisi yaklaşımı için çok çok teşekkürler.

 • hayatımda gördüğüm en mükemmel doktorlardan birisi Abdülkadir Bey gerçekten ettiği yeminin hakkını sonuna kadar veren işini en iyi şekilde yapan ender bir uzman şu an daha yeni tedaviye başladık bebek için bakalım hayırlısı umarım en kısa zamanda hayırlısıyla bir evlat sahibi olmamızda bize yardımcı olur Allah'ım hep böyle doktorlarla karşılaştırsın bizi

 • Geçtiğimiz eylül ayında kalça kemiğimi kırmıştım. Kendisiyle hastanede tanıştım. Kendisiyle tanışmamız tam bir tesadüftü...Kendisi sayesinde kısa sürede toparladım. Bir daha yürüyeceği mi düşünmezken beş ay sonra hayatıma kaldığım yerden devam ettim.Tedavim süresince ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim Gerçekten mesleğini hakkıyla icra eden bir hekimsiniz .Biz hastaların sizin gibi hekimlere her zaman ihtiyacı var .Umarım hayatınızda başarılarınız daim olur .

 • İkizlerimin doğumunu gerçekleştiren ve ayrıca diğer rahatsızlıklarımda da gittiğim başarılı bir doktor. Kendisini herkese tavsiye ediyorum. Umarım doktorum uzun seneler iş hayatına devam eder.

 • Çok bilgili muhteşem bir doktor ikizlerimin doğumunu yaptıran ayrıca diğer tüm rahatsızlıklarimda gittiğim çok bilgili bir doktor herkeze tavsiye ederim umarım uzun seneler devam eder

 • merhaba arkadaşlar ben doktorumu başka bir doktor tavsiyesiyle tanıdım ve bi arkadaşımın annesi de abdulkadir beye ameliyat olmuştu oda anlattı.bende 8 cm miyon vardı 3 değişik hastaneye gittim ve kesinlikle ameliyat denildi fakat hiç biri olacakları direk söylemedi.Abdulkadir beye gittiğimde işin ciddiyetini anlattı ben yeni evliyim ve 28 yaşındayım doktorum miyonun büyük alınmazsa 6 ay sonra rahimine yapışır ve rahimide almak zorunda kalırız dedi.çocuğun olmaz dedi bende hemen kararımı verdim ve ameliyat için gün aldım şuan 3 hafta oldu ameliyat olalı ve çok iyiyim ayrıca doktorum 2 yumurtamın yapışık olduğunu ve ameliyatta bunlarıda ayırdığını söyledi.çok iyi bir doktor muayeneye gidincede baba kız gibi konuşuyoruz.ameliyattan korkmayın zaten belden uyuşturuyorlar hiç birşey anlamıyorsunuz.uyuşma geçince ağrı oluyor fakat sürekli antibiyotik ve ağrı kesici iğne vuruyorlar.kesinlikle tavsiye ederim ben kurtuldum darısı sizin başınıza herkese çok geçmiş olsun.

 • ABDÜLKADİR BEY'E ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM 7YIL BOYUNCA BAŞKA DOKTORLARDA BEBEK İÇİN TEDAVİ GÖRDÜM AMA OLMADI. KADİR BEY'E SADECE 1 YIL TEDAVİ GÖRDÜM ŞİMDİ 2 YAŞINDA DÜNYALAR GÜZELİ BİR KIZIM OLDU. GÖBEK ADINI BİLE KADİR BEY KOYDU ZEYNEP. DÜNYADA TANIDIĞIM EN İYİ DOKTORLARDAN BİRİ ALLAH RAZI OLSUN. HERKESE TAVSİYE EDİYORUM.

 • sayın dr abdülkadir gök etmiş olduğu yemininin hakkını, inanlığın hakkını veren, yüreği güzel bir insandır. gülen yüzün hiç solmasın sayın doktorum. amaliyata girerken güvenerek girmiştim ama çıktıktan sonra güvenim iki kat erttı. şekermi şeker babamı baba en önemlisi gönül dostu, allah dostu hekimliği,yüreği,sözü,özü,imanı tartışılmaz onu anlatmama kelimeler yetmez onu tanımanız lazım.

 • dr Abdülkadir bey dalında bir uzman pratik hastalarını devamlı takip eden ve unutmıyan bir doktor.doktor kimliğinin yanısıra insani yönü sıcak samimi sevecen yardımsever, saygı ve sevgi duyuyorum doktoruma beni ameliyat edip sağlığıma kavuşturduğu için kendisine müteşekkirim. allah uzun ve sağlıklı ömür versin daha çok insanlığa hizmet verebilsin saygılar doktorum abdülkadir beye.

 • Dr. Abdülkadir bey şimdiye kadar gördüğüm en iyi doktorlardan biri böyle insalcıl doktorlara her zaman ihtiyacımız var teşekkürler

 • DR. A.GÖK' E GÜVENDİĞİM İÇİN ESKİ FOÇADA OTURMAMA RAĞMEN TEDAVİMİ KARŞIYAKA SEMT 2 POLİKLİĞİNİNDE SÜRDÜRÜYORUM.DOKTORUMDAN MEMNUNUM LAKİN CİHAZ EKSİKLİĞİ VAR.RAHİM İÇİ ULTRASON YOK.BU KONUDA UZMAN VE YETKİLİ DEĞİLİM AMA MEVCUT OLAN ULTRASONUNDA SAĞLIKLI ÇALIŞTIĞI KONUSUNDA ŞÜPHELİYİM.YİNE DE DOKTORUMA GÜVENİYORUM.BAZEN ULTRASON GÖREVLİSİ BİLE YOK.DOKTORUMA KOLAYLIKLAR DİLİYORUM.SAYGILAR

 • Mesleğinde ilgili ve bilgili bir hekim olup hastasına gerekli tedavi ile birlikte moral vermektedir.Güler yüzlü olup hastasını yakinen takip etmektedir.

 • kadir bey sayesinde çocuk sahibi oldum .her zaman dua ediyorum .hsede tavsiye ediyorum.

 • kadir bey sayesinde çocuk sahibi oldum .her zaman dua ediyorum .hsede tavsiye ediyorum.

 • DR.ABDÜLKADİR GÖK BENİM VE BİRÇOK ARKADAŞIMIN TEDAVİ ETMİŞTİR GÜVENİYORUZ KENDİSİNE

 • muazzam biri nadir doktorlardan biri

 • böyle doktor dünyaya 1 kere gelir .bu doktora muayene olan özeliklede hastanenin bu doktorun kıymetini bilmesini isterim saygılarımla ben bir hastasıyım...

 • hasta olarak hem hastalığımızı ciddiye alması hemde bizi insan olarak değerli görmesi ve bunuda hissettirmesi bana kalırsa doktor beyin hekimlik bilgisinin ve ahlakının çok sağlam olduğunun bir göstergesidir hasta olarak ben emin ellerde olduğumu hissettiğimi söylemek istiyorum.

Bu doktor musunuz?

284

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın