Uzm. Dr.

Abdullah Cevahir

Radyoloji

24 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

4 boyutlu ayrıntılı / detaylı gebelik ultrasonu ve rahim filmi ( HSG ) ihtisas yıllarımdan beri özel ilgi alanlarım arasındadır. Son 7 yılda hastalarıma ayrıntılı/ detaylı gebelik ultrasonu… daha fazla

Adresler

Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Hakkımda

Hakkımda

 • 4 boyutlu ayrıntılı / detaylı gebelik ultrasonu ve rahim filmi ( HSG ) ihtisas yıllarımdan beri özel ilgi alanlarım arasındadır. Son 7 yılda hastalarıma ayrıntılı/ detaylı gebelik ultrasonu ve rahim filmi ( HSG ) çekimi yaptım. Balonlu ve balonsuz kateterler ile 'Ağrısız Rahim Filmi ' tekniğini kullanarak rahim filmi (HSG ) hizmetini vermeye devam ediyorum.

Okullar / Eğitimler

 • Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi ( Adana, 2001 )

Deneyimler

 • İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi(İstanbul, 2004)
 • Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi (İstanbul,2010)
 • Yedikule Göğüs Hastanesi ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (İstanbul , 2011)
 • Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi (İstanbul , 2015)
daha fazla

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Teknolojik cihazlara olan ilgimden dolayı radyolojide her zaman ileri medikal teknoloji kullanıldığından tercih ettim.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Radyoloji genel anlamda bir teşhis birimi olarak ele alındığında hastalarıma teşhisini koyduğum hastalığı söylemek. Özellikle bu bir kötü huylu hastalıksa yada anne karnında kaybedilen bir bebeği annesine söylemek en çok zorlandığım noktalar.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

Hastalarıma mutlu haberler vermek. Hastalığından eser kalmadığını yada şüphelenilen hastalığın onda olmadığını söylemek onların mutluluğunu görmek. Anne karnında ultrason ile gördüğüm bebeğin doğduktan sonra beni ziyarete getirmeleri. Özellikle ileri yaştaki hastalarımın onlara güzel haberler verdiğimde bana güzel dileklerde bulunmaları ve dua etmeleri .

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Bir hastam karnındaki bebeğinin kalp atışları net seçilemediği için göz yaşları içinde bana gelmişti bu gebeliği izledik ve o anne bebeğini normal olarak doğurdu bebeğini doğumdan sonra bize getirdi bu tarif edilmez bir mutluluk.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
24 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • O
  Yer: Hekimoğlu Görüntüleme MerkeziHizmet: HSG

  Ilgi alaka ve saygı süperdi korkarak baya kendimi kasmama rağmen beni konuşarak baya sakinleştirdiler ve tüm gerekli açıklamaları sormadan anlatmaları beni rahatlattı bayanların ilgilenmesi de ayrıca beni memnun etti çok teşekkür ederim hepinizden kolay gelsin.

 • S
  Yer: Hekimoğlu Görüntüleme MerkeziHizmet: HSG

  Hsg için geldim internetten araştırdım. Çok memnun kaldım çekim sırasında hastayı sakinleştirip korkularını alıyolar .teşekkür ederim.herkezetavsiye ederim

 • Ben de HSG icin gitmistim Abdullah Bey'e. Internette cok agrili ve acili bir islem oldugunu okuyup tedirgin olmustum. Fakat o kadar kolay ve çabuk bir islemdi ki okuduklarimin hicbirini yasamadim. Kendisi isinde cok iyi bir doktor.

 • F

  Çok araştırdım ilk kez hsg filmi çektirdim internet üzerinden yorumlara güvenerek geldim gerçekten yorumlarda daki gibi varmış doktorum ve personelleri gerçekten çok iyi ve sıcaklar dı çok teşekkür ederim

 • S

  Bir arkadaşımın yönlendirmesi ile gittim.Gittiğimde en çok ben sormadan bebeğimle ilgili her bilgiyi detaylı anlatması ve oradan çıkarken kafamda hiç soru işareti kalmadı.Renkli ultrason için bir kaç arkadaşımı yönlendirdi.Genel anlamda çok memnun kaldım ve çevremde yönlendirme yapıyorum.

 • Y

  Gerçekten çok memnun kaldım.Rahim filmi çektirdim.Daha öncesinde de 2 defa bu işlemi başka hastanelerde yaptırmıştım ve her ikisinde de çok ağrılarım oldu.Fakat Abdullah gittiğimde hiç ağrım olmadı hemen sonrasında çok rahattım.Aynı zamanda gittiğimde doktorum ve ekibi tarafından çok samimi ve güler yüzle karşılanmam beni ayrıca rahatlattı.Kendisine ve ekibine tüm ilgisi ve desteği için teşekkür ederim.

 • Z

  Bir hastane tarafından yönlendirildim.Hastasını karşılamasından ve hastasını bilgilendirmesinden çok memnun kaldım.İnternetten hsg çekimleri hakkında okudum yorumlar pek iç açıcı değildi.Çok ağrılı ve acı hissedildiği yazıyordu.Fakat ben bu işlem yapılırken ne bir acı nede ağrı hissetmedim.Çok rahattı.Abdullah bey işinde gerçek anlamda çok başarılı.Kendisine çok teşekkürlerimi iletirim.

 • M

  Bir doktorum tarafından yönlendirildim.Çok ilgilendiler ilk olarak hastayı çok rahatlatıyorlar ki ben çok endişeli ve korkarak gittim.Gitmeden çok bana hsg çekim hakkında çok ağrılı olduğunu söylemişlerdi.Ama gittiğimde ağrısız ve çok rahat bir şekilde gerçekleşti.Aynı zamanda doktorum tarafından adım adım bilgilendirildim.Doktorum ve tüm ekibinden her konuda çok başarılı buldum ve çok memnun kaldım.Her birine ayrı ayrı teşekkürler.

 • A

  Arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim.Güler yüzlü bir doktor.Hsg çekimi başka bir hekim tarafından daha öncede yapılmıştı.Ama çok ağrılı olmuştu.Abdullah beyde hiç ağrım olmadı.Son derece rahat oldu.Kesinlikle çok başarılı ve herkese tavsiye ederim.

 • M

  Gittiğimiz hekimin tavsiyesiyle gitmiştik. İlgisinden memnun kaldık ve işlemlerimiz kısa süre içinde tamamlandı. Renkli görüntüleme işlemi için gittik ve açıklamalarıyla aydınlattı bizi. çok memnun kaldık.

 • K

  Eşim çocuk olabilmesi için tedavi görüyordu ve gittiği hastanedeki doktor'un tavsiyesiyle Abdullah Hocam'a gittik. Çok yakından ilgilendi,hoş sohbet bir doktor. Detaylı olarak bilgilendirmelerde bulundu. Konu hakkında kimin talebi olursa tavsiye edebileceğimiz bir doktor.

 • H

  Daha önce gittiğimizde çok memnun kaldığımız için tekrar tercih ettik Abdullah Bey'i. Sorduğum sorulara gayet net yanıtlar alabildim. Ayrıca rapor yazarken tıp terimleri kullanmadan yazdığı için rahatça okuyup anlayabildik. Çok memnun kaldığımız için herkese tavsiye ediyoruz.

 • Y

  Hizmet verdiği kurum evime yakın olduğu için doktorları araştırıp gittim.Hastasına karşı çok ilgili ve çok cana yakın ve hastasını rahatlatan bir doktor.Bütün aşamalarla ilgili detaylı olarak bilgilendirdi.Hsg filmi çektirdim.Teşhisi doğruydu.Başarı bir doktor herkese tavsiye ederim.

 • İ

  Eşim hamile ikili test için internetten araştırma yaparken Abdullah beyi buldum kendisine gittik çok memnun kaldık detaylı olarak herşeyi açıklayan ve işini iyi yapan biri

 • S

  Rahim filmi çekilmek için internet üzerinden araştırıyordum. Araştırmalarım neticesinde Abdullah Cevahir Beye rastladım yorumlarını okudum ve kendisine gitmeye karar verdim. Zaten çok memnun kaldım iyi ki gitmişim. Bana iyi yaklaştı Abdullah bey pozitif yorumlarıyla güven verdi. Korkumu yenmeme çok yardımcı oldu. Çünkü 2 yıl sırf çok korktuğum için bu rahim filmini çekilmedim. ama kendisi benimle konuştu güzel güzel izah etti . ve sayesinde korkumu yenip çekildim.

 • S

  Memnuniyetsizlik bir durum hiç olmadı Abdullah Beye giderken çok stresliydim ama doktor bey sağolsun güleryüzüyle beni rahatlattı. Hastalarıyla diyaloğu kuvvetli bir hekim bana karşı davranışı bu şekildeydi .

 • G

  Tiroid biyopsisi yaptırmam gerekiyordu eşimin arkadaşı tavsiyesi ile Abdullah beye gittim zor bir işlem ve işinde çok başarılı titizlikle yapıyor ve eli çok hafif doktor beyden memnun kaldım

 • Ş

  22 haftalık hamileyim doktorumun önerisi ile ultrason için Abdullah beye gittim kendisinden Allah razı olsun çok ilgililer sorduğum tüm sorulara benim anlayabileceğim şekilde cevap verdi çok memnunum

 • Ö

  Arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittiğim Abdullah beyden çok memnun kaldım bebeğim için renkli ultrason çektirdim çok kibar çok ilgili bir hekim mutlaka tavsiye ederim

 • T

  Eşim hamile bebeğimizin ultrasonu için gittiğimiz doktor beyden ve ekibinden çok memnun kaldık sorduğumuz tüm sorulara açıklıkla cevap verdi çok ilgilendi işini iyi bir şekilde yapıyor

 • F

  Bebeğimizin ultrasonu için eşimle beraber gittik ve çok memnun kaldık tam randevu saatinde sizi alıyor bekletmiyor ayrıntılı bilgi veriyor hatta yakınlarımızdan iki kişiye de tavsiye ettik Abdullah beye gittiler

 • S

  Kız kardeşim kendisine gidip memnun kaldığından dolayı ultrason için Abdullah beyi tercih ettim kendisi çok ilgili sizin soru sormanıza gerek kalmadan her şeyi açıklayarak anlatıyor çevremdekilere de tavsiye ediyorum

 • B

  3 boyutlu ultrason için kendisine gittim çok memnun kaldım birçok tanıdığımı da yönlendirdim çok ilgili bir hekim en ince ayrıntısına kadar bilgilendiriyor aydınlatıyor

 • N

  Hamileyim detaylı ultrason çektirmem gerekiyordu Abdullah beye gittim kendisinden çok memnun kaldım çok ilgili detaylı olarak bilgi veriyor her şeyi anlatıyor