Son 30 gün içerisinde 1 652 profil ziyareti var

Adres

Akdeniz Mah. Turunçlu Cad.No:5, Hatay
Özel Doğu Akdeniz Hastanesi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı
0850 333.....

Randevu

Aile Terapisi

Bilişsel Davranışçı Terapi +2 daha fazla

Cinsel Terapi

Çift Terapisi

Özgeçmiş

Hakkımda

1997 - 2004 yılları arasında Tıp eğitimini Marmara Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi'nde tamamladı. Uzmanlık Eğitimini 2005 - 2010 yılları arasın...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Depresyon
 • Panik Bozukluğu
 • Yaygın Anksiyete Bozukluğu
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Marmara Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi
 • Ord. Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Hastalıkları E. A. H.

Fotoğraflar


Hizmetler

Başlıca Hizmetler

Randevu


Akdeniz Mah. Turunçlu Cad.No:5, Hatay

Özel Doğu Akdeniz Hastanesi

Diğer Hizmetler

Aile Terapisi


Akdeniz Mah. Turunçlu Cad.No:5, Hatay

Özel Doğu Akdeniz Hastanesi


Bilişsel Davranışçı Terapi


Akdeniz Mah. Turunçlu Cad.No:5, Hatay

Özel Doğu Akdeniz Hastanesi


Cinsel Terapi


Akdeniz Mah. Turunçlu Cad.No:5, Hatay

Özel Doğu Akdeniz Hastanesi


Çift Terapisi


Akdeniz Mah. Turunçlu Cad.No:5, Hatay

Özel Doğu Akdeniz Hastanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
27 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
M
Konum: Özel Doğu Akdeniz Hastanesi Normal Randevu

Çok düşünceli ve zeki bir doktor. Derdimi kimseye bu kadar rahat anlatamadığımı fark ettim. Maalesef yapı itibariyle çoğu şeyi içimde çözmeye çalısır ya da tavsiye alsam da burnumun dikine giderdim. Şimdi doktorumun ağzından çıkan tek kelimeyi bile kırk kere düşünüp tavsiye almaya ve uygulamaya çalışıyorum. Depresyon başlangıcında olduğum kanısına vardı ve umarım artık doktorum ve verdiği ilaçlarla toparlanacağım. Henüz ilaca başlamamış olsam da daha ümitli çıkıyorum odadan. Son olarak her şeyi tam anlatmalısınız ki size en iyi desteği versin; çünkü konuşulanların hasta doktor arasında kalacağının garantisini veriyor.


N

Ben 5 yıl önce babamı kaybettim.Sonra bunalıma girdim ve o dönemde tanıştım Alper Bey ile.Alper Bey üç hastane değiştirdi ve ben hep kendisini aradım.Neredeyse bulup yanına gittim.Hekimliğinden çok memnunum. Her zaman ulaşabiliyorum, mesajlarıma kendisi dönüş yapıyor. Tedavisinden memnunum. Ara ara bende rahatsızlık yaratan ilaçlar oldu.Kendimle ilgili o dönemlerde haftasonu mesai dışında hep kendisine bir şekilde en kısa sürede ulaşmışımdır.Şu an ilacımın dozu da azaldı ve gayet iyiyim. Çevremdekiler de bunu fark ediyor. İyi olduğum görünüyor. Gayet huzurluyum.5 yıl önce başlamıştım.Çok kötü depresyondayken şimdi çok iyiyim.İletişimi, moral vermesi ve hastaya karşı geniş olması güzeldi. O anlamda çok memnunum. Alper Bey kendini de eleştirebiliyor. O da çok hoşuma gidiyor.Örnekler verip nelerde başarılı olup olmadığımızı,mesleğiyle ilgili kendisine de özeleştiri yapan biri. Hastalarını geniş yüreklilikle dinleyip cevap veren biri.Çok gerginken farklı giriyorum ama farklı bir psikolojiyle çıkıyorum yanından. Sadece ilaç değil, terapisi,konuşması çok iyi geliyordu.Telefon ile görüştüğümde bile çok kötüyken aradığımda çok iyi geliyordu bana.


E

Alper Bey'e bir doktorumuzun aracılığı ile ulaştım.Alper Bey'i baya övünce kendisini tercih ettik.Ben kendimin farkında değildim.Kendimi farketmemi sağladı. Kendi değerimi bana hissettirdi. O açıdan memnun kaldım.Bir sorunun çözümünde çok farklı yollar olabileceğini,tek bir çözüm yolu olmayacağını gösterdi. Bu da bende memnuniyet sağladı.Her zaman dinleyen taraf oldu.Tavsiye vermekten ziyade kendimi açmamı sağladı. Kendi sorunlarıma kendim çözüm bulmamı sağladı.Bunlardan dolayı da başarılı buluyorum kendisini.İstediğim her an sekreterine de, özel telefonuna da ulaşabiliyordum.Ulaşılabilirlik açısından çok iyi.Yol göstericiliği çok iyi.Tavsiye ederim kendisini.


T

Ben 3 yıldır Alper Bey'in hastasıyım.Benim temizlik takıntım var. Kendisine başladıktan sonra insanlarla da toplumda da sıkıntı yaşamıyorum.İnsanlara dokunabilmeye başladım.Önceden alışverişten sonra eşyaları yıkıyordum, dolaba öyle koyuyordum.Poşetleri bile yıkıyordum.Alper Bey ile tanışmaya başladıktan sonra biraz daha ilerleme oldu.İstediğim zaman kendisine ulaşabiliyorum. Telefon numarası da bende kayıtlı.Birkaç defa sıkıntı yaşadım.Mesai dışında kendisine ulaştım.İlgilendi benimle sağolsun. Çok dakik biri.Genelde sabah 09:00da randevumuz oluyordu ama kendisi 8:30 gibi gelip hemen alıyordu beni.İletişimi çok iyi, elinden geldiği kadar benimle ilgileniyor.Devam ediyorum hala kendisiyle ve mutlaka herkese tavsiye ediyorum.


M

Alper Bey eşi bulunmayan bir doktor.Bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine kendisiyle tanıştık ve son derece memnunuz.Nokta atışları çok güzeldi.Son derece iyi bir doktor.Güzel bir tedavi gördük.Çok mütevazi ve canayakın bir insan.Hastasına karşı son derece yakın bir insan.Her saat ulaşabiliyoruz kendisine.Gece yarısı bile olsa bir kere çaldırdığımız zaman telefonu açan bir doktor.Tavsiye ediyoruz kendisini.Çok sevdiğimiz bir doktor.


E

Bir tavsiye üzerine geldim kendisine.Ben Alper Bey'den önce 3-4 farklı doktora gittim ancak hiçbir sonuç alamadım.Hiçbir şekilde değişiklik olmadı. Alper Bey ile tedavi sürecimi tamamlamak üzereyim.Mesleğini para için yapmayan bir insan.Mesleğine aşık olduğu için yapan biri. Ben çok kötüydüm gittiğimde ama şu an daha iyiyim.Hastalarıyla çok ilgili,her türlü sorununda hastasıyla ilgilenen, hatta muayene dışında bir sorun yaşadığımızda cep telefonuyla ulaşabildiğimiz bir doktor.Yönlendirmeleri çok olumluydu.Kendi görüşme seansımdan sonra ilaç kullanmıştım ama konuşmaları benim için daha etkili oldu.Yüzde yüz herkese tavsiye ediyorum kendisini.


A

Başka insanların memnuniyetlerinden dolayı tavsiye üzerine geldik kendisine.Alper Bey'den çok memnunuz.Her türlü hasta takibi,yardımcı olma ve teşhisleri konusunda çok memnun kaldık. Benim çocuğum otizmli.Görüşmelerden sonra baya gelişmeler oldu.Çocuğum sakinleşti, her türlü sıkıntımızda rahatça konuşabileceğimiz kişiliğe sahip. Her türlü dinleyip yardımcı oluyor. Beraber çözümler buluyoruz.Çocuğumuzla olan iletişimi de çok iyi.


G

Alper Bey çok memnun kaldığım bir doktor. Devamlı gidiyorum kendisine. Doğru teşhis,doğru tedavi ile her zaman doğru bir şekilde tedaviyi bana karşı uyguladı. Gayet memnun kaldım.Çok agresif, sinirliydim, baya sıkıntılarım vardı.Depresyon başlangıcı vardı. Şu an gayet iyiyim. İlaçları düzgün bir şekilde kullanıyorum.Alper Bey de ilaçlara devam etmemi istedi.Şu an güzel, olumlu sonuçlar aldım.Kendisinin konuşma üslubu, hastasına yaklaşım tarzı, anlatma şekli, her yönüyle çok beyefendi birisi.Kesinlikle tavsiye ediyorum kendisini.


S

Ben doktorumdan çok memnunum. Her fırsatta dile bunu dile getirip birçok hastanın gitmesini sağlıyorum.Ben 4 yıldır kendisinin hastasıyım ve kendisinden çok memnunum.İlgisi,alakası, sıcakkanlılığı,yaklaşımı, özellikle en başta hastalarına karşı iyimserliği çok iyi. Bu sebepten dolayı çok kişinin de memnuniyeti var.Antakya'da psikiyatri olarak benim için bir numara kendisi. Ben panik atak hastasıyım.Normalde çok iyiydim ama benim kendi hatalarımdan dolayı rahatsızlığım tekrar etti.Ahmet Bey ile görüştükten sonra ben oradan güle oynaya çıkıyorum. O kadar çok güzel motive ediyor. En iyi tarafı kendimi kötü hissetiğimde onu aradığımda seansta değilse, hemen dönüş sağlar. Resmi tatil dinlemeden, saat önemsemeden hemen yanıt veren bir doktordur.Aradığımda ne yapmam gerektiğini anlatıyordu. Çok iyi motive ediyordu. Ben doğum gününü bile unutmuyorum.O kadar memnunum. Devam ediyoruz kendisiyle. Çok şükür ilaç düzeyim en düşük dozda.Kullandığım ilacın yarısını içiyorum ve günde bir defa alıyorum.Çok memnunum kendisinden.


S

Çok iyi bir doktor olduğunu düşünüyorum. Antakya için büyük bir şans. Hem bilgisi, hem hastalarına karşı yaklaşımı çok iyi. Hem çok iyi bir hekim, hem de çok insancıl. Hümanist bir hekim.Aynı zamanda hastalarını bir yerden alıp, daha iyi bir yere taşıma yetkisine sahip ve bunu çok hızlı şekilde başarabiliyor. Çok iyi destek veriyor.Görüşmelerimizden sonra her zaman için daha bir umutla ayrıldım ordan.Daha iyi hissederek ve daha güvenli bir şekilde çıktım.Sorunlara çok iyi çözümler buluyor.Yaklaşımı, bakış açısı,yaşam pratiğine yönelik yani uygulanabilecek çözümler öneriyor.Çok sık olmasa da devam ediyorum hala.İhtiyacı olan herkese şiddetle öneririm. En azından şans vermelerini, ön yargılı olmadan bu alanı da mutlaka denemelerini isterim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1997 - 2004 yılları arasında Tıp eğitimini Marmara Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi'nde tamamladı. Uzmanlık Eğitimini 2005 - 2010 yılları arasın...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Depresyon
 • Panik Bozukluğu
 • Yaygın Anksiyete Bozukluğu
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Marmara Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi
 • Ord. Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Hastalıkları E. A. H.

Deneyimler

 • Özel Samandağ Güney Park Hastanesi

Fotoğraflar