Son 30 gün içerisinde 84 profil görüntülenmesi var
Tahmini yanıtlama süresi:

Adresler (3)

Merve D. Aslan
Erenköy Mahallesi Kutup Caddesi No:41, Selçuklu


Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Banka Havalesi

Randevu


Online Danışmanlık


Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Banka Havalesi

Online Danışmanlık

Online Danışmanlık

Online Terapi +75 daha fazla

Psikoloji Randevusu

Aile Danışmanlığı

Aile Terapisi

Tümünü göster

Gmb
Erenköy Mahallesi Kutup Caddesi No:41, Selçuklu, Konya

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Randevu


Özgeçmiş

Hakkımda

Psikolog Ahmet Aykut UÇAR Konya doğumludur. Babasının mesleği sebebiyle öğrenim hayatı boyunca Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde yaşamış ve farklı kül...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Psikoloji Bölümü

Fotoğraflar


Videolar


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Online Danışmanlık


Online DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkErenköy Mahallesi Kutup Caddesi No:41, Selçuklu

Merve D. Aslan


Erenköy Mahallesi Kutup Caddesi No:41, Konya

Gmb

Diğer Hizmetler


Online DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline Danışmanlık


Online DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline Danışmanlık

27 hasta/danışan görüşü

Genel skor

S
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Aykut Hoca ile olan görüşmemiz yaklaşık 1 yıl sürdü. Bu süreçte yaşadığım yeme bozukluğu ile çalıştık. Sürekli bedenimle ilgili bir şikayetim vardı. Ve bu durum beni yemeden içmeden alıkoyuyordu.
Aykut Bey ilk seanstan itibaren beni dikkatlice dinledi. Sakin tavrı ve empati yeteneği benim için önemli bir nokta olmuştu. Seanslarımız ilerledikçe daha da farkındalığım artıyor aynı zamanda düşüncelerim değişiyordu. İyi ki Aykut Bey ile yollarımız kesişmiş.

B
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Aykut bey ile görüşmemiz yaklaşık 7 ay sürdü. Geçmişte yaşadığım kayıpların bende yarattığı olumsuz duygu durumundan çıkmama yardımcı oldu. Seansımızda gayet bilgilendirici, açıklayıcıydı. Olumsuz anıları emdr tekniği ile çalıştık. Şu an geçmiş kayıpları kabullendim ve kendimi iyi hissediyorum. Psikolog arayışı içerisinde olanlara tavsiyem Aykut beydir.

A
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Terapi

Aykut Bey ile olan sürecimiz yaklaşık 1 sene önce başladı.
O zamanlar farklı bir şehire taşımıştım, bazı adaptasyon problemleri ve aidiyet duygusunu kuramıyordum.
Aykut Bey ile bu problemim üzerine seanslarımıza başladık. Ve problemleri hallettikçe yeni terapi hedefleri belirledik.
Kendimi keşfetme yolunda yanında rehber isteyenlere tavsiyem Aykut Hocadır

M
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Aykut Beye öfke problemim dolayısı ile başvurmuştum.
Bu problemimin kaynağının çocukluk hayatımda ebeveyn ilişkilerimden kaynaklı olduğu seans sürecimizde ortaya çıktı. O çocuklukta eksik kalan tarafları yönleri iyileştirmeye başladık. Kısa zamanda güzel bir sonuçlarla terapi sürecimi verimli bir şekilde sonlandırdık. Aykut Bey kesinlikle tavsiye edeceğim bir uzman.

E
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık EMDR Terapi

Terapi sürecimde hayata farklı bakış açısıyla bakmam sağlandı. EMDR ve Şema terapisi ile travmalarımın çözülebildiği ve dönüşü olmaksızın artık bana etki etmediklerini fark ettim. İlgi, alaka ve desteği için Aykut Hocama teşekkür ederim.

G
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Terapi

Ahmet Aykut Bey ile bazı yaşadığım olayları EMDR terapisi ile çalıştık, çok iyi geldi. Psikoterapi sürecim sağlıklı ve olumlu bir şekilde ilerledi.

S
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Ahmet hocayla 12 seans birlikte çalıştık hayat kalitemi düşüren birçok konunun üstesinden geldik. Bazı tabularımı kırabilmek için kendimle kavga ederken Ahmet hocaya da seanslarımız da zorluklar yaşattığım oldu kendisi inanılmaz naif hoşgörülü biri kendimi anlatırken gösterdiği yollar bambaşka bakış açılarıyla görmemi sağladı olayları hayatımın bir noktasında Ahmet hocayla çalışmaktan çok mutluyum

M
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Danışmanlık

Ahmet Hocaya dışarıya çıkamam nedeniyle başvurdum. Kendisi iyi bir dinleyici, empati yeteneği yüksek ve çözüm odaklı. İlk önce dışarı çıkamama nedenlerimi birlikte sorguladık. Ve bu nedenlerin kaçının gerçek sebepler olduğunu bulduk. Daha sonrası zaten çorap söküğü gibi geldi. Geçmişteki anı çalışmalarımız ve ödevlerimiz ile seanslarımız devam etti.
Psikolog arayışı içinde olanlara tavsiyem kesinlikle Ahmet Bey.

I
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Terapi

Aykut Bey ile sürecimiz yaşadığım dini takınlarımdan dolayı başladı. Hayatımı kısıtlayan büyük bir problemdi benim için. Namaz kılarken içimde ki ses yanlış namaz kıldığımı evden sağ ayakla çıkmadığım da başıma kötü şeyler geleceğini ve buna benzer şeyler söylüyordu.
Aykut Bey'in ilk sorusu "Davranışlarımızdan mı yoksa düşüncelerimizden mi sorumluyuz?" oldu. Ve bu sorunun ardından sürecimiz devam etti. Seanslarımız ilerledikçe aslında bunun zihinsel hata da kaynaklandığını fark ettim. Şuan gayet iyiyim. Aykut Beye çok teşekkür ediyorum.

Ü
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Psikoloji Randevusu

Ahmet beye bir arkadaşımın tavsiyesi ile başvurdun. Hayattan zevk alamıyordun. Dışarı çıkmak istemiyordum. Hatta ilk seansa bile zorla gitmiştim. Ahmet bey ilk seansta samimi ve dikkatli bir şekilde beni dinledi bana o güveni verdi. Seanslarımız da bana bazı ödevler veriyordu. Hafta boyunca o ödevleri yapıyordum ve bidaki seans ödevleri takip ediyorduk. Seanslar ilerledikçe kendimi daha iyi hissediyordum. Yaklaşık 5 ay görüştüm. Şimdi ayda 1 sadece kontrol seansına gidiyorum.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Psikolog Ahmet Aykut UÇAR Konya doğumludur. Babasının mesleği sebebiyle öğrenim hayatı boyunca Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde yaşamış ve farklı kül...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Psikoloji Bölümü

Deneyimler

  • Yüz yüze ve Online Psikoterapi- Antalya (2021-2023)


Fotoğraflar


Videolar


İlgili aramalar