Adres

İzmir Şehir Hastanesi
Refik Şevket İnce Mh. 2148/11 Sk. No:1/11, Bayraklı, İzmir

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

3 hasta/danışan görüşü

Genel skor

T
Doğrulanmış
Konum: Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Diğer

Tüp bebek doktoruna gitmekteki amacımız, hem bende hem eşimde problem vardı. Bu süreçte doktorumuzla tanıştık. Tavsiye üzerine gitmiştik.. ilk başta kafamızda büyük bir belirsizlik, endişe ve umutsuzlukla gittik. Ahmet hocayı tanıdıkça onun o bitmeyen güzel pozitif enerjisi bütün endişelerimizi adeta potada eritti. Ahmet Hoca hastaları ile organik bir bağ kuruyor. Bazen derler ya anlamak için yaşamak gerekiyor işte tam da Ahmet hocayı özetliyor. Bir devlet hastanesinde mucizeleri gerçekleştiren bir doktor var. şuan bebeğim 7 haftalık ve her şey yolunda çıktığımız bu engebeli yolda yanımızda olduğunuz için size sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız iyi ki sizi tanıdık canım doktorumuz (BÜTÜN ANNE ADAYLARININ MUCİZESİ OLMANIZ DİLEĞİYLE)

Ö
Doğrulanmış
Konum: Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Diğer

Eşimin 1,5 yıllık tedavisi sonucunda Ahmet Bey'in değerli çabaları sonucunda eşim şu an 8 haftalık hamilelik sürecini sağlıklı bir şekilde geçirmektedir. Doktorumuzun sakin, sıcak ve samimi bir tavrı var bütün detayları atlamadan tek tek inceliyor insan ilk başta şaşırıyor devlet hastanesinde böyle yüreği güzel doktorlar var mı diye! varmış kıymetli doktorumuz Ahmet hocamız var... İlk günden beri bize abi oldu ona ve ekibine sonsuz teşekkürler.

Ö
Doğrulanmış
Konum: Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Diğer

Tüp bebek sürecinde gerek iletişim olarak gerek empati yeteneğiyle çok destekleyen bir doktor. Tüp bebek çok endişe verici bir süreç . Devlet hastanesi olmasına rağmen istediğimiz zaman ulaştık ve sorularımızı tek tek cevapladı. Desteği için çok teşekkür ederiz Ahmet hocama

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar