Prof. Dr.

Ali Kemal Erdemoğlu

Nöroloji, Algoloji

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde 1381 profil ziyareti var

PROF. DR. ALİ KEMAL ERDEMOĞLU, 1985 yılında TED. Ankara Koleji 1992 yılında Ankara Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. Ankara Numune Hastanesinde Nöroloji dalında uzmanlık aldı. Amer... daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Randevu almak ücretsizdir. Aşağıdan uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.
 • Merhaba,

  Öncelikle sizin dalınızla mı ilgili bilemedim. Benim birden sol kulağımda şiddetli bir ağrı başlamıştı. KBB bölümüne gittiğimde çenemle ilgili olduğunu belirtti. Diş hekimime başvurduğumda plak önerdi ve ağrımı birazda olsa hafifletti. Bu ağrı daha sonra yüzüme ve boynuma doğru… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Geçmiş olsun Evet hastalıklarınız benim dalımla ilgili, geldiğiniz için teşekkür ederim.

 • annem 55 yaşında tansiyon hastası son bir yıldır sürekli baş ağrısı çekiyor iştahsızlık ve bulantıda başladı bi türlü nedeni tespit edilemedi ne yapabiliriz

  DOKTORUN CEVABI:

  Çok geçmiş olsun. Bu konuda yardımcı olmak isterim.

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • PROF. DR. ALİ KEMAL ERDEMOĞLU, 1985 yılında TED. Ankara Koleji 1992 yılında Ankara Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. Ankara Numune Hastanesinde Nöroloji dalında uzmanlık aldı. Amerika, Chicago, Colombus Cabrini Hospital ve Diamond Headache Clinic'te doktor olarak çalıştı. 2006 yılında Doçent ünvanını, 2011 yılında Algoloji ve Klinik Nörofizyoloji uzman ünvanını ve 2015 yılında Profesör Doktor unvanını kazanmıştır. Halen Kasım 2012 'den itibaren Ankara Acıbadem Hastanesinde Nöroloji ve Ağrı merkezinde 2015 yılı sonuna kadar çalışmıştır. Halen Özel Koru Çukurambar Ankara hastanesinde çalışmaktadır

Mezun Olunan Okullar

 • Ankara Tıp Fakültesi 1992
 • TED Ankara Koleji

Deneyimler

 • Amerika, Chicago, Colombus Cabrini Hospital ve Diamond Headache Clinic
 • Ankara Acıbadem Hastanesi 2012-2016
 • Ankara Numune Hastanesi

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar

Hasta, Danışan Görüşleri:

 • Başımda 3-4 gün hiç dinmeyen bir ağrım ardı, bu nedenle doktor araştırıyordum. İnternette yaptığım araştırma sonucunda Ali Kemal Erdemoğlu ile ilgili yorumlar sonucunda randevu aldım ve muayene oldum. Gerekli tetkikleri yaptırdıktan sonra yapılması gereken tedaviyi anlattı ve uyguladı. Uzun bir tedavi sürecinden sonra sevgili hocam sayesinde ağrılarımda ciddi azalma oldu, kalan sızı şeklindeki ağrılarımın da bir süre sonra biteceğine inanıyorum. Kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sağlıklı bir yaşamı olsun ve bizler de sayesinde ağrısız yaşayalım.. Bir olumsuz durum hasta yoğunluğundan dolayı randevular biraz sarkıyor, hazırlıklı gitmeniz açısından belirttim☺)

 • Acıbadem hastanesinde zaten tedavi oluyordum ve noroloji doktoruna gitmemi önerdi gittiğim doktor. O nedenle gitmiştim. Psikiyatri doktoru gibi ilgileniyor. Hastasını dinliyor ve çok güzel ilgileniyor.Başım çok ağrıyordu ve ağrısı omuzlaıma kadar iniyordu. enjeksiyon kuru iğne tedavisi gördüm. Tüm ağrılarımdan kurtuldumHocamı herkese tavsiye ediyorum.

 • Hastaneye gittiğim için yönlendirildim. Hastasını anlayabilen ve gerekli tedaviyi uygulayan bir doktor. Migren tedavisi, kolda omuzda, boynumda ağrılar vardı. Enjeksiyon tedavisi uygulandı. Ağrılarım sona erdi. En yakınlarıma tavsiye ediyorum Hocamı.

 • İnternetten Araştırmalarım sonucunda ulaştım Ali Kemal Hocam'a Vücudumun bazı yerlerinde sebepsiz ağrılar vardı ve şimdiye kadar gittiğim hiçbir doktor teşhis koyamadı. Ali Kemal Hocam Teşhisi koydu ve tedavisinide kendisi gerçekleştirdi. Ülkenin bir numaralı doktor'u diyebilirim Hocam için. İlgisinden ve bilgisinden çok memnun kaldığım için herkese tavsiye ediyorum.

 • Fiizik tedavi için gittiğim doktorumun tavsiyesiyle ulaştım Ali Kemal Hocama. Hastalarıyla çok güzel dialog kuruyor. çok ilgileniyor. Omiriliğimde kayma vardı ,Kanallarda daralma ve yapışma oldugu için gitmiştim. İğne ile belden aşşaya iğne ile girerek tedavi edildi. Hiç ayakta duramıyor ve yürüyemiyordum. Şuanda daha rahat yürüyüp ayakta kalabiliyorum. Çok memnunum hocamdan Hem insan olarak hem de doktor olarak çok memnun kaldım.

 • Acıbadem hastanesinde ki Farklı bir branştaki doktorun tavsiyesiyle gittim Hocama. Bilgisi tecrübesi, Hastaya yaklaşımı, insani duyguları bakımından harika bir doktor.Belimdeki ağrılardan dolayı gittim. Kuru iğne tedavisi uygulandı. Ağrılarımda büyük bir azalma oldu. Bu tedaviyi çok beğendiğim için birçok yakınımı da yönlendirdim.

 • Bel fıtığından dolayı Acıbadem hastanesine gidiyordum ve Gittiğim doktorla beraber çalışıyordu Ali Hocam. Ameliyatıma da beraber girdiler. Yakından ilgileniyor. Yumuşak ve hastasını rahatlatan bir doktor. Ameliyatım sonrasında çok yakından ilgilendi ve kontrollere kendisine gittim. Tanıdıklarıma tavsiye ediyorum Hocamı.

 • Bir doktor yakınımın tavsiyesiyle gittim Hocama. Migren tedavisi için gittim.Hastasına kişisel olarak davranıyor. Bütün hastaalrını tanıyor. Gittiğimde hatırlatmak durumunda kalmıyorum direkt adımla hitap ediyor. Daha öncede doktora gitmiştim migren için.sıkıntımdan kurtulamadım. Kafama iğneler vurdu ve ilaç tedavisi uygulandı. Çok iyi geldi ,ağrılarım sona erdi. Çok teşekkür ediyorum.

 • Tavsiye üzerine gitmiştim. İlgili ve esprili bir doktor. Kollarımdaki ağrıdan dolayı gitmiştim. Elektrikli bir tedavi uygulandı, askılık verdi sonrasında ve ilaç tedavisi uygulandı. Tedavim gayet olumlu sonuç verdi. Yakınlarıma tavsiye ederim.

 • Başımda ve göz çevremde ciddi bir ağrı vardı ve doktor araştırıyordum. Ali Kemal Erdemoğlu ile bu vesile ile karşılaştım kendisi benimle kendi çocuğu gibi ilgilendi.Yapılması gereken tedaviyi ve detaylarını beni olabildiğince bilgilendirerek yaptı her sorunumda gerek hastanede gerek özel olarak telefonda destek oldu. günün hangi saati olursa olsun ilgilendi.Bu uzun tedavi sürecinden sonra Ali Kemal hocam sayesinde hastalığım düzeldi.Ailemde ben de herhangi bir sıkınıtı da öncelikle hocamıza danışıyoruz sonra gerekli birime kendisi yönlendiriyor.Bir abi kardeş gibi hissediyorsunuz .