Prof. Dr.

Ali Rüştü Ergür

Kadın hastalıkları ve doğum

6 görüş +ekle

Soru sorun Randevu takvimini isteyin

1986 yılında da Tıp Fakültesi’ nden mezun oldu. Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlık eğitimini 1989-1993 yılları arasında tamamladı ve 1999 yılında docent, 2008 yılında da profesör... daha fazla

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hakkımda

 • 1986 yılında da Tıp Fakültesi’ nden mezun oldu. Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlık eğitimini 1989-1993 yılları arasında tamamladı ve 1999 yılında docent, 2008 yılında da profesör ünvanını aldı. GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’ nde öğretim üyesi olarak görevine devam etti.Şu anda İstanbul’da, Florence Nightingale Hastanesi, Park 15 Muayenehaneleri ve Kalamış Tüp Bebek Merkezi’nde çalışmaktadır.

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Muhtesem bir hocadır gūler yūzū ve başarılı bir doktordur onun sayesinde cok şūkūr īkìzlerim var serpil Ertas

 • çok memnunum

  Ali Rüştü bey işinin ehli bir hekim bu zamana kadar 2 kere tüp bebek denedik olmadı.Bütün olumsuzluklara rağmen Ali Rüştü bey sayesinde 2 yaşında sağlıklı ve dünyalar yakışıklısı bir oğlum var kendisine çok teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  2004 ve 2006 yıllarında Ali Rüştü ERGÜR hocamızın yoğun ilgi ve alakaları sayesinde BİR KIZ ve BİR OĞLAN evlat sahibi oldum.Bize uyguladığı tedavi neticesinde olmaz denilen oldu.Biz KONUK ailesi olarak kendisine sonsuz şükran borçluyuz .Aradan yıllar geçti ve de yaşarsak geçecek ama biz ailece kendisini hiç unutmayacağız .Hocam okuyorsanız bu yazdıklarımı yıllar sonra size bir kez daha sonsuz teşekkür ediyoruz ailece .Sayenizde mutlu bir ailem var.İnşallah diğer hastalarınız da bizim gibi mutlu olurla r.Saygılarımızla .NİHAL -UMUT-NİGAR-HÜSEYİN KONUK(BALIKESİR)

 • çok memnunum

  Hastasına arkadaş gibi davranan, güler yüzlü bir ekibi olan Ali Rüştü Bey sayesinde inşallah çocuk sahibi olacağım. Yaklaşık 20 yıldan beri böyle bir şansımız olmadı çünkü bizimle ciddi anlamda ilgilenen bir doktor çıkmadı. Sadece parasına bakan ve sizi geri gönderen doktorlardan sonra Ali Bey ile tanışınca bir umut hissettim. Umarım onun yönlendirmesi ile çocuk sahibi olacağım.

 • çok memnunum

  bizim 20 yıldır cocuk olmuyordu bize bir umut verdi ALLAHTAN DİLEHİM İSALLAH TUTARDA BEN DOKTORUMUZDAN NİYE MEMNUNUM BEN BİR COK DOKTARA GİTTİM TALİLLERİ YAZIP PARAYI ALIP YOLLUYOR AMA ALİ RÜŞTÜ BEY SENLE OTURUP KONUSUYOR VE RAHATCA DERDİNİNİ ANLATA BİLİYORSUN VE YANINDAKİ ÇALICANLAR SİZLE ARDAŞ GİBİ DAVRANIYORLAR YANİ HASTAYA SAYGI GÜLER YÜZ VAR ALİ RÜŞTÜ BEYE BURDAN SAYGI VE SEVGİLERİMLE TESETÜR EDİYORUM

 • çok memnunum

  Kendisi bu zamana kadar gördüğüğm en iyi kadın doğum uzmanıdır. Telefonunuzu her zaman döner ve sizinle ilgili hiçbirşeyi unutmaz. Teşekkürler Rüştü Hocam (Didem Öztürk)