Son 30 gün içerisinde 102 profil ziyareti var
Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

İstanbul
Aliya İsgandarova Şeneldir Muayenehanesi


Sigortasız hastalar


0850 333..... Numarayı göster

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

Randevu

Aşılama Yöntemi +1 daha fazla

Bilateral Ooferektomi


Özgeçmiş

Hakkımda

Aliya Isgandarova, Azerbaycan Cumhuriyeti N.Narimanov Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur. İ.M. Seçenov Moskova Tıp Akademisi, Azerbaycan Cumhuriyeti N....

Daha fazla

İlgi alanları

 • Gebelik
 • Doğum
 • Riskli Gebelik
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • Azerbaycan Tıp Üniversitesi
 • Moskova Tıp Akademisi kadın hastalıkları ve doğum ihtisası
 • Şişli Etfal Hamidiye EAH kadın hastalıkları ve doğum ihtisası

Fotoğraflar


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Aliya İsgandarova Şeneldir MuayenehanesiAliya İsgandarova Şeneldir Muayenehanesi

Diğer Hizmetler


Aliya İsgandarova Şeneldir MuayenehanesiAliya İsgandarova Şeneldir Muayenehanesi

15 hasta yorumu

Genel skor

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Aliya hanım'a ilk hamilelikte gitmeye başladım sorunlu bir hamilelik geçiriyordum ama kendisine başladığım süreçte bana hem psikolojik hem de her konuda yardımcı oldu ve ilk doğumu mu kolayca Atlattık şimdi ikinci gebelik dönemindeyim ve hallen devam ediyorum kendisine herkese de tavsiye ediyorum hastalarına karşı o kadar güzel duruş sergiliyor ki samimi sıcak kanlı iyikiii tanımışım iyikiii bizim biricik doktorumuz olmuş


C

Doktorumuza direk hastaneden ulaştık. Doktorumuza gebelik takibi için başvurduk. Doktorumuz bu zorlu geçirdiğim hamilelik döneminde tüm tedavi sürecinde her aşamasında sınırsız motive ve bilgi vererek bu süreci atlatmamızı sağladı. Doktorumuzun en beğendiğim özelliği muhtesem bir pozitif enerjisi var ve kaygılı anne adayını sakinleştirme gibi üstün yeteneği var çok guzel iletişim kuruyor kendisine çok güveniyorum. Doktorumu yakın çevremdeki herkese tavsiye ederim.


B

Aliya Hanım'a çalıştığı hastane sayesinde ulaştım. Hamilelik şüphem için kendisine muayeneye geldim.Aliye hanım doğum süreci tamamlanıncaya kadar desteklerini esirgemedi,tüm sorularıma içtenlikle yanıt verdi.Aliye hanımda en beğendiğim özellik güleryüzlü oluşu.Doktorumu çevreme her zaman tavsiye ediyorum


A

Dr.Aliya İsgandarovaya ikinci hamileliğimde kendi yoğun araştırmalarım sonucu ulaştım ve eşimle randevuya gittik.Daha ilk randevuda tam isabet dedik eşimle beraber.İlk muayedeneden başlayan güven, samimiyet, profesyonel yönlendirme ile karşılaştık.Kendisi mesleğinde uzman olmanın yanı sıra bebek bekleyen bir annenin tüm psikolojisini anlayan , sadece bebek için değil anne içinde düşünen bir doktor.Sorunlu riskli hamileliklerde tercih edilebilecek bir doktor.Sizi yapılacaklar konusunda aydınlatan telaşlandırmayan , sanki kendi yiğeni doğacakmış gibi sizinle gülen mutlu olan ultrasona bakarken bebeğinizi seven bir doktor daha ne olsun.Erken doğumdan dolayı sezeryan oldum herkes şiş kaldı göbek kaldı derken ben zayıf olmamama rağmen sezeryan yerim dümdüz sorunsuz.Her an telefonunuza geri döner zaman fark etmez, telefonu kapalı olmaz.Doğum sonrası o kadar çok yanınıza gelir kontrollerini yapar ki doğum yapan anne için bu çok önemli.Çevremde kim varsa hemen onu öneriyorum ve ilk randevudan sonra hep teşekkür telefonu alıyorum çünkü anne olmak gebelik zor süreç kaçıncı çocuğu yaparsanız yapın her şey başa dönüyor acemi oluyorsunuz.Bu süreçte en önemli şey doktorunuz.Allah tüm anne adaylarını Aliya hanım gibi doktorla karşılaştırsın, kendisi hep hayatımızda olacak iyi anılarak.


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Avcılar Hospital Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

Bilgisi, deneyimi ve naifliği ile hastaları için çok ilgili bir doktordur.Sayesinde zorlu gebelik dönemimizi atlattık ve 2.bebeğimizi sağlıkla kucağımıza aldık.Sizin yerinize herşeyi önceden düşünür planlar hafta hafta.Tereddüte gerek olmayan çok tatlı bir doktordur.


S

Aliya Hanım eşi bulunmaz, mükemmel bir insan.Ben doğum yaptım, gebelik takibini kendisi yaptı.Bilgilendirmeleri harikaydı.Gebelik sürecimden de doğumumdan da çok memnun kaldım.Çok güzeldi. İlgi alaka gösteren, hastasına değer veren, işinde çok başarılı, bilgi sahibi ve tecrübeli bir doktor.


G

Bir doktordan daha fazlası benim için.Kadınlar olarak doktora gittiğimiz zaman içtenlik, samimiyet ve daha fazlasını istiyoruz.Saatlerce anlatırım, Aliya Hanım dinler.Doktor olmasının dışında her türlü desteğini esirgemiyor.Saat kaç olursa olsun en ufak bir telefonla hemen geri dönüş sağlıyor.Ben 2 sene oldu doğum yapalı.Muayene olmuş olmamama rağmen ulaşmak istediğimde geri dönüp çok rahatlatıcı cevap veren bir doktor.Dünyanın en iyi doktoru.Ben çok tesadüf eseri gittim. Normalde farklı bir doktora gidiyordum. 2.gebeliğimde başladım.Gebelik sürecimde manevi anlamda mükemmel yardımcı oldu.İlk doğumum farklı bir yerde sezaryendi. İkincisini normal istiyordum. Çok güzel açıklamalar yaparak, kız kardeşimmiş gibi bana herşeyi çok güzel anlattı ve ilgilendi.Sezaryenle doğuma aldı, çok mutlu çıktım doğumdan.İletişimimizi sonra hiç kesmedim..Alanında mükemmel biri.Allah razı olsun kendisinden.Mesleğini aşkla ve en iyi şekilde yapan biri.Daha iyisine şu ana kadar denk gelmedim.


I

Ben Aliya Hanım'dan çok memnunum, yaklaşık 3 yıldır kontrolündeyim. Tüp bebek tedavisini başka merkezde görmeme rağmen kendisiyle sürekli irtibat halindeyiz.Kendisine geliyorum.Öncesinde çatlatma tedavisine başlamıştık.Kontrolünde devam ediyorum.Bazı problemlerim oluyordu, başka merkezde tedavi olmama rağmen kendisinin fikirlerine güvendiğim için kendisini tercih ediyorum. Nokta atışı oluyor fikirleri.Yanında çok rahat hissediyorum kendimi.Yaklaşımı çok iyi, güveniyorsunuz Aliya Hanım'a.Mükemmel bir insan.


G

Benim 2.doğumum, ilk doğumumu da kendisinde yaptım.Gebelik sürecimde herhangi bir sıkıntı yaşamadım. İkinci gebeliğimin takibini yapıyor.Kadın hastalıkları konusunda çok iyi olduğunu düşünüyorum.İlk gebeliğimde kanama durumlarım olmuştu.O zamanda çok yardımcı olmuştu.Çok dürüst bir doktor.Çoğu arkadaşlarımı da kendisine yönlendirdim.


D

8 ay boyunca gayet memnun kaldım.İletişimimizde problem olmadı.Gece geç bile olsa cevap alabiliyordum kendisinden.Hep ilgiliydi gebelik sürecimde.Doğumdan sonra hastanede kaldığım zamanlar, erken doğum nedeniyle ekstra kaldığım zamanlar oldu.O zaman da gayet iyi ilgilendi.Annemin de ameliyatını yaptı.Annemle ikimiz aynı zamana denk geldik.Ayrı odalarda aynı zamanda Aliya Hanım bizimle ilgilendi.Herşeyden önce güleryüzlü, odasına girdiğinizde yeni tanışmış olsanız bile veya 2.kez de olsa güleryüzü hep aynı. Birkaç doktor deneyimim oldu, tesadüfen geldim.İlk odasına girdiğimde güleryüzle karşılaması ekstra cezbetti.O güleryüzü hiç kaybetmedi.İnsanı daha motive ediyor, yabancılık çekmedim. Kendinizi daha doğru ifade edebilme güveni veriyor. Doğumumu da kendisi gerçekleştirdi, gece kendisini aradığımda hastanede beklediğini belirtti.Bu süreçte de çok yardımcı oldu.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Aliya Isgandarova, Azerbaycan Cumhuriyeti N.Narimanov Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur. İ.M. Seçenov Moskova Tıp Akademisi, Azerbaycan Cumhuriyeti N....

Daha fazla

İlgi alanları

 • Gebelik
 • Doğum
 • Riskli Gebelik
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • Azerbaycan Tıp Üniversitesi
 • Moskova Tıp Akademisi kadın hastalıkları ve doğum ihtisası
 • Şişli Etfal Hamidiye EAH kadın hastalıkları ve doğum ihtisası

Deneyimler

 • Özel Avcılar Hospital
 • Acibadem Sağlık Grubu Acıbadem Atakent hastanesi
 • S.B.Ü. Şişli Hamidiye Etfal Eğitim Araştirma Hastanesi Kadın Hastalikları ve Doğum Kliniği
Tümünü göster

Fotoğraflar


İlgili aramalar