Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Özgeçmiş

5 hasta/danışan görüşü

Genel skor

L
Doğrulanmış
Konum: A Life Hospital Sağlık Grubu Diğer

Randevu saatine uygun olarak detaylı muayenem yapıldı. Eklemlerde ağrı şikayeti ile gittim. Adım adım tahlil ve görüntülemeler yapılarak sonuca ulaştık. Hocamız çok güzel bilgilendirdi.

P
Doğrulanmış
Konum: Ankara Özel Akropol Hastanesi Diğer

Dizde ağrı ve şişlik şikayeti ile tavsiye üzerine gittik, menisküs teşhisi vardı önceden. Dr. atroskopi ye karar verdi. İlk müdahale olarak iyiydi, sıvıyı çekti, rahatlattı, teşekkür ederiz. Ancak asıl operasyonun prosedürleri hakkında düzgün bir şekilde Dr tarafından bilgilendirilmedik ve hiçbir yere yönlendirilmedik. 1 hafta sonrasına ameliyat tarihi oluşturduktan sonra gidebilirsiniz, ameliyat sabahı aç gelin dediler sadece. Ameliyat tan 1 gün önce teyit amaçlı aradığımızda tamamen farklı cevaplar aldık. Tekrar hastaneye gittik ancak Dr bizi azarlayan bir tavırla karşıladı. Biz durumu anlatmaya çalışırken kendisi daha da kabalaşınca olayı büyütmemek adına artık üstelemedik ve hastaneden ayrıldık. Operasyon gerçekleşmedi.

Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

Doğrulanmış
Konum: Ankara Polatlı Duatepe Devlet Hastanesi Kalça ameliyatı

Dr bey ve ekibine sonsuz teşekkürler annemle çok güzel ilgilendi ve sayesinde annem aksamdan ağrısız bi şekilde yürüyecek ekibide saygılı ve çok ilgiliydi biz çok memnun kaldık Allah ondan ve ekibinden razi olsun harika ötesi bi doktor herkese tavsiye ederim.

Doğrulanmış

Sakarya'da on yıldan beri iki dizimden rahatsızlık çekerken dört il de beş doktora muayene olup, hepsi de ameliyat dedikleri halde müsterih olamadım.

Nihayet Polatlı Devlet Hastanesi doktorlarından, Ortopedi Uzmanı Alp Korkuttaş Arifoğlu bey bana önerildi.

Gittim, muayene ve tetkiklerden sonra kesinlikle ameliyat olmamın gerekliliği samimi bir şekilde ifade edildi. Bu ifade bana itimat sağladı ve 18 Nisan 2017'de başarılı bir operasyonla iki dizimden ameliyat olundum. 2. gün koridorlarda gezmeye başladım.

Rabbime hamd ederim. Alp Korkuttaş Arifoğlu beye, yardımcıları Tarık Uçman ve arkadaşlarına tekrar tekrar teşekkür ederek saygılar sunarım.

78 yaşında Necmi Yıldız dede

D

Online randevu sisteminden 19 Aralık 2013 saat 09:00 için Polatlı Devlet Hastanesi Ortopedi bölümünden randevu aldım. Bölüm doktorlarından Alpkorkuttaş Arifoğlu'nun göstermiş olduğu muameleden hiç memnun kalmadım. Monitörde ismim gözükmediği için 9'a birkaç dakika kala bir sorun olmaması açısından sormak istediğimde kendisinin gayet kaba ve sesini yükselterek resmen fırçalamasına maruz kaldım. İnsanlık konusunda sınıfta kaldığı kesin!! Bir doktorun öncelikle güler yüzlü ve üslup konusunda dikkatli olması gerekmektedir. Hastalar sabah streslerini atacakları kum torbaları değiller!!! İlgisi de çok kötüydü, röntgene bakıp "sıradaki" mantığında olan bir doktor. Kesinlikle tavsiye etmiyorum!

Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

Hata oluştu, tekrar deneyin

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

Sıkça Sorulan Sorular