Uzm. Psk.

Asım Eren

verifiedCreated with Sketch.

5 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 225 profil ziyareti var

KLN.PSK Asım Eren; 25 yıllık tecrübe ile danışanlarına Panik Atak, Aile İçi sorunlar, Depresyon, alt ıslatma, sosyal fobi, sınav kaygısı Konuşma bozuklukları, Cinsel Terapi (vajinismus)… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
5 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • N
  Konum: Asım Eren Kliniği

  Kekemelik tedavi süresinde samimiyetiyle profesyonelligiyle gercekten cok iyi insan daha iyi psikolog ve konuşma terapisti bulamazdık bize kısa sürede katmış olduklarından dolayı kendisine cok teşekkür ederim.

 • T
  Konum: Asım Eren KliniğiHizmet: Kekemelik

  Kekemelik için birçok yere gitmeme rağmen çözüm bulamadım. Asım hoca sayesinde kurtuldum şükür. Kekemelik ve konuşma bozukluğu tedavisinde tereddüt etmeden ulaşabilirsiniz. Uzman tekniklerin yanında terapi sonrası da destek vermesi beni mutlu etti.

 • A
  Konum: Asim Eren Kliniği

  Merhabalar...Benim oğlum 10 yaşında kaygı sorunu yaşıyordu.Son zamanlarda korkularında da artış olunca geceleri bizle yatmak istiyordu.Yatana kadar saatlerce yanında kalıyorduk.Artik bu bir sorun diye düşündüm internetten araştırıp Asim Eren Beye gittik.iyi kide gitmisiz ilk seansta oğlum kendi yatağında yattı.sadece kitap okuduk.2 seansta ise artık iyi olduğunu birdaha seansa gerek olmadığını herşeyin yolunda olduğu söylendi.Bu kadar kısa bir sürede sıkıntılarimizdan kurtulduk.Asim Bey çok ilgili bir psikolog gerçekten sorunu bulup kısa bir sürede çözüme ulaştık.Çok ama çok teşekkürler.Ayrica bizi güler yüzüyle karşılayan Bahar Hanımda ayrıca teşekkürler.

 • A
  Konum: Asim Eren Kliniği

  İnternette sorunumuza ne yapabiliriz diye araştırma yaparken denk geldim Asım beye.

  Bir fikirde ondan alayım derken kendisini aradım, etraflıca beni dinledi ve seansına kabul etti. Kocaeli, İzmitteki Psikolog ofisinde eşimle birlikte seanslara katıldık.

  Psikolojik Terapilerde olaylara, düşüncelere bakış açılarımızı değiştirdi. Negatif değil pozitif yaşam felsefesi üzerine terapi uygulayarak ilk seansı tamamladı.

  Daha önce devlet hastanelerinde gördüğüm psikologlarla karşılaştırdığımda tavır, davranış ve seanstaki alakası ile dört dörtlük İzmit'teki en iyi psikologlar arasındadır diyebilirim.

  Terapide bizi incitmeden, kırmadan güler yüzünüzle uğurladığınız için tekrar tekrar teşekkür ederim.

 • P

  Merhabalar, Asım Eren'e yaklaşık 15 gün önce tedavi için başvurdum.Görüşmelerimiz sonrasında vajinismus probleminden 3 gün içersin de kurtulacağımı söyledi.Uzun süredir eşimle yaşadığımız bu sorundan 3 günde kurtulma fikri bana uzak gelse de kendisi tedaviye beni ikna etti son çare olarak düşündüm.Bu tedavi sürecinde beni en düşündüren şey güvendi.Asım Eren'in sakin güler yüzlü ve güven verici konuşması ile ikna oldum. Hayatımın en zor günlerini kendisi sayesinde geride bıraktım. Vajinismus bir hastalık değilmiş bunu öğrendim.Kendisini benim gibi aynı problemi yaşayanlara tavsiye ediyorum

Hakkımda

Hakkımda

 • KLN.PSK Asım Eren; 25 yıllık tecrübe ile danışanlarına Panik Atak, Aile İçi sorunlar, Depresyon, alt ıslatma, sosyal fobi, sınav kaygısı Konuşma bozuklukları, Cinsel Terapi (vajinismus) gibi... psikolojik sorunların çözümündde sizlere yardımcı olmaktadır.

Okullar / Eğitimler

 • Hacettepe üniversitesi psikoloji - uzm. klinik psikolog, 1989 - 1993, Maltepe üniversitesi örgüt ve endüstri psikolojisi 2006 - 2008, klinik psikoloji esenyurt üniversitesi 2015 - 2016 Yeditepe üniversitesi hipnoz eğitimi, şema terapi eğitimi, cinsel eğitim CSED,

Makaleler

 • Panik Atak

  19 Temmuz 2018

  Beklenmedik bir yerde ortaya çıkabilen yoğun kaygı, bunaltı, korku, sıkıntı ile görülebilen nöbetlerdir. İçinizde ani yükselen endişe hissiyle birlikte...