Aslı Akın Aslan, Psikiyatri Karşıyaka

Uzm. Dr. Aslı Akın Aslan

Kaydet

Psikiyatri

17 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

17 hasta yorumu

Genel skor

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İzmir Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama Ve Araştırma Merkezi Diğer

Aslı doktorumla içimde ki kaygı korkularla baş edebilmek için doktor arayışına girdiğim de yollarımız kesişti. İyl ki karşılaşmışız eşim ile birlikte gider, sohbet edilir sorunlarımız dikkatle dinlenilir ona göre ilaç verip takip eder olumsuzluk anında bir mail ile duruma müdahale eder hemen farklı çözüme gider bunu bilmem kaç doktor yapabilir kendimi şanslı hissediyorum zor anımda varlığını hissettirdiği için iyi ki varsınız herşey için teşekkür ederim.

M
Doğrulanmış kullanıcı

Aslı Hoca, panik atak tedavimde verdiği ilaçlar, kurduğu samimi diyalog ve ayrıca önerdiği psikolog sayesinde kısa sürede iyileşmemi sağladı.

Doğrulanmış kullanıcı

Öncelikle Aslı hanıma babam Hüseyin Ulaş'a gösterdiği ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim sayesinde bir çok doktorun yapamadığını başardı ve babam şu anda daha iyi ve bende bugün tedaviye başladım ilk izlenim olarak çok pozitif ve insan halini ve durumunu konuşarak bile anlayan onda iyileşeceğine inandıran bir izlenim bırakıyor kendisini tavsiye ederim ve başarılarının devamını dilerim hastalarına da Allah şifa versin çok teşekkürler Aslı hanım

F
Doğrulanmış kullanıcı

Özel hastaneden bir doktor arıyordum ve Aslı Hanımı bu sitede buldum. Hakkında yazılan yorumları okuduktan sonra gitmeye karar verdim. İyi ki de öyle yapmışım. Yıllardır bir çok psikiyatristle görüşmüştüm ve bir sürü de ilaç kullanmıştım. Belki benim de hatam vardır ama ilaç tedavisinden en çok sonuç aldığım doktor Aslı Hanım. Çünkü verdiği ilacın etkilerini takip ediyor. İlaç vermeden önce de duygu ve durumlarla ilgili çok ayrıntılı bilgi alıyor. Ezbere ilaç vermiyor yani. Ve verdiği ilaç eğer uygun değilse değiştirebiliyor. Konuşması, davranışları ve ifadeleri güven verici. Destek ve yönlendirmeleri ise bir harika. Henüz tedavinin başlarında sayılırız, 4 ay falan oldu ama eninde sonunda sorunu tümden çözebileceğime dair bir inanç oluştu bende.Aslı Hanımla ilgili söyleyebileceğim tek olumsuzluk(ki bu kendisinin hatası değil) randevu alabilmek için 1 hafta-10 gün beklemek gerekiyor.

F

DENİZLİDE OTURUYORUM ANNEMİN ŞİŞMELERİ ATAKLARI VARDI GUN AŞIRI BURADA GECELERİ ACİL VE POLIKLİNİKLERDEKİ DOKTORLARA GİTTİK SIRASIYLA İÇ ORGANLARINI ALMAYA BAŞLAYACAKLARDI.AMALİYAT GÜNÜ BİLE ALDIK AMALİYAT GÜNÜNDEN İKİ GÜN ÖNCE ASLI HANIMIN YANINA GİTTİK ANNEME BİR ŞURUP VERDİ ŞÜKÜRLER OLSUN OGÜN DÜR BU GÜNDÜR ANNEMİN HİÇ BİR SORUNU KALMADI. ŞİMDİ HERKESE TAVSİYE EDİYORUM.RESMEN BİZİM AİLE HEKİMİMİZ GİBİ OLDU. MÜKEMMEL ÖTESİ BİR DOKTOR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM....

M

ben izmir torbalıdan mevlüt.annemi bir kaç gün önce aslı hanıma götürdük.birçok sıkıntısı vardı.verdiği ilaçlar sayesinde çok şükür ki atlattık gibi bu rahatsızlığı aynı zamanda uyku problemini de.Allah razı olsun gerçekten iyi bir hekim bundan da öte iyi bir insan.inşallah başarılarının devamını diliyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum..

E

Başta psikiyatriste başvurmakla ilgili çekincelerim vardı ama iyi ki Aslı Hanımı tanımışım çok ilgili iyi bir doktor içten çok iyi iletişim kuruyor beni çok iyi anladı çok fayda gördüm, kendisine çok teşekkür ederim.

E

gerçekten bir hasta gibi değilde en yakın arkadaşım gibi hissettim bir psikiyatra yakışan tavırlar tamda böyle olur tebrik ediyorum yalnız kendisine ulaşmakta zorlandım başarılar

M

Çok sevimli, işini iyi yapan bir doktor. Sizi sizden daha çok düşünüyor bundan emin olabilirsiniz. Sosyal fobi rahatsızlığımdan ötürü kendisine gittim. İlaç tedavim devam ediyor. Doktoruma başarılarının devamını diliyorum.

A

Merhaba; aslı hnm oyle dogal öyle içten biri ki sanki doktora değilde ailemden en güvendiğim birine gidiip konuşuyor ve tedavi oluyor gibiyim. Bİr tesadüf eseri kendisiyle tanışmam nasib oldu , neredeyse onu tanıdığım için hastalığıma şükredeceğim ... başarılarınızın devamını dilerim aslı hnmcım sevgi ve saygılarımla

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgili aramalar