Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Son 30 gün içerisinde 150 profil ziyareti var

1996 YILINDA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ EĞİTİMİME BAŞLADIM. 2002 YILINDA TIP FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDUM. 2002 YILINDA TIPTA UZMANLIK SINAVINDA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP… daha fazla

Randevu al

Çok kolay

Size uygun tarih ve saati seçin, bilgilerinizi girin ve onaylayın. Hepsi bu kadar!

Güvenilir

Aldığınız randevu hekimin/uzmanın takviminde görünecek. Otomatik SMS size randevunuzu hatırlatacak.

Ücretsiz

Hastaların/danışanların randevu oluşturması ücretsizdir. (Muayene ücretlerini öğrenmek için hekiminize/uzmanınıza başvurun)

Hasta, Danışan Soruları (32)

Sormak istediğiniz bir soru mu var?

Sistemimizde yer alan tüm uzmanlara soru sorabilirsiniz.

Doktorlara/Uzmanlara Soru Sorun

Hakkımda

Hakkımda

 • 1996 YILINDA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ EĞİTİMİME BAŞLADIM. 2002 YILINDA TIP FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDUM. 2002 YILINDA TIPTA UZMANLIK SINAVINDA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI BÖLÜMÜNE GİRMEYE HAK KAZANDIM. 2008 YILINDA ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI OLDUM. 1 YIL ALİAĞA DEVLET HASTANESİNDE UZMAN DOKTOR OLARAK MECBURİ HİZMET YAPTIM. 2009 YILINDA YANDAL UZMANLIK SINAVINDA İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ YENİDOĞAN KLİNİĞİNDE YANDAL İHTİSASI ALMAYA HAK KAZANDIM. 2012 YILINDA YENİDOĞAN UZMANI OLDUM. 2012-2014 YILLARI ARASINDA ÖNCE ADANA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDE, SONRA ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİNDE YENİDOĞAN UZMANI OLARAK ÇALIŞTIM (MECBURİ HİZMET). 2014 YILINDA ŞİFA ÜNİVERSİTESİNDE YARDIMCI DOÇENT OLARAK NEONATOLOJİ BİLİM DALI BAŞKANI OLARAK GÖREVE BAŞLADIM. 2015 YILINDA DOÇENT DOKTOR ÜNVANI ALDIM. OCAK 2016'DA ŞİFA ÜNİVERSİTESİNDEN AYRILDIM. 10 AY İZMİR'DE KENDİ ÖZEL KLİNİĞİMDE ÇALIŞTIM.

Okullar / Eğitimler

 • Dokuz Eylül Üniversitesi, Tıp Fakültesi
 • Dokuz Eylül Üniversitesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü
 • İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Yenidoğan bölümü

Deneyimler

 • Aliağa Devlet Hastanesi (İzmir, 2008)
 • Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Adana, 2012-2013)
 • Adıyaman Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi (Adıyaman, 2013-2014)
 • Şifa Üniversitesi (İzmir, 2014-2015)
 • Aydın Erdemir muayenehanesi (İzmir, 2015-2016)
 • Özel Konak Hastanesi (İzmit, 2017 Şubat-2017 Ağustos)
 • Özel Kent Hastanesi (İzmir, 2017 - )
daha fazla

Fotoğraflar

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Çocukları, bebekleri çok seviyorum. O yüzden çocuk sağlığı ve hastalıkları bölümünü yandal olarakta yenidoğan bölümünü tercih ettim.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Çocuklar,özellikle bebekelr sıkıntılarını ifade edemiyorlar, ayrıca küvözde ki prematüre bebekler bağışıklık sistemleri oldukça zayıf ve çok narin bebeklerdir, bunların çok yakın bir şekilde, çok dikkatli olarak takip edilmesi gerekmektedir. Bu yüzden 24 saat boyunca yenidoğan yoğun bakım hemşireleri ile iletişim halinde olmamız gerekiyor. Erken doğan çok küçük bebeklerin çoğunlukla büyük sıkıntıları oluyor. Onlar sıkıntıya girince haliyle bizde onlar iyileşinceye kadar sürekli mutsuz oluyoruz.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

Prematüre bebeklerin hayata tutunmalarına yardımcı olmak, bebeklikten itibaren hastaları takip etmek ve onların büyümelerine anne ve babasıyla şahit olmak, bebeklerin en az 2 yıl anne sütü almalarını sağlamak gereksiz mama kullanmalarına engel olabilmek.

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Bundan yaklaşık 7 yıl önce çalıştığım kurumda 500 GR doğan yenidoğan yoğum bakım ünitesinde izlediğim bir bebeğin sağlıklı bir şekilde eve taburcu edilmesi beni çok mutlu etmişti.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
12 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Kerem 2 aylıkken tanıştık Aydın Beyle. 3 doktor değiştirdikten sonra sonunda aradığımız doktorumuzu bulduk. Şimdi ne zaman arasak saat kaç olursa olsun bizi bilgilendirip yönlendiriyor. Aydın bey gibi bir doktorumuz olduğu için hem şanslıyız hem de çok mutluyuz. Benim gibi panik annelere tavsiyem ; gönül rahatlığıyla tercih edebilirisiniz Aydın beyi....

 • İlknur&Mustafa Mestanlar
  30.11.2015 tarihinde kızımız Ebrar dünyaya geldiğinde Aydın beyle tanıştık.Sarılık,emme ve mama problemleri yaşadığımız kızımızda doktor beyin tecrübesi sayesinde bu problemleri çok kısa zamanda atlattık.Gayet sağlıklı devam etmekte olan kontrollerimizde göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı kendisine teşekkür eder başarılarının artarak devam etmesini temenni ederiz.

 • D

  Dr.Aydın bey ile 23 Kasım 2015'te Şifa hastanesinde ikinci bebeğimizin doğumunda tanıştık. Şuan bebeğimiz 4 aylık. Aydın Bey'in tecrübesine ve bilgisine güvendiğimiz için Şifa hastanesinden sonra da kendisiyle devam ediyoruz ve çocuğumuza karşı olan ilgisinden dolayı çok memnunuz.

 • 24.10.2015 tarihinde kızım dünyaya geldi. kızım 2 aylıkken arkadaş tavsiyesiyle aydın beyle tanıştık.kızım ve biz aydın bey gibi bir doktorumuz olduğu için çok şanslıyız.En küçük bi sorumuz olduğunda bile çekinmeden arayıp bize söylediklerini uyguluyoruz ve içimiz çok rahat ben kızım için herşeyin en iyisine layık olduğunu düşünüyorum ve bana görede en iyisi AYDIN BEY....Teşekkürler hocam iyiki varsınız.

 • Sevgili doktorumuz Aydın Bey'i oğlumuzun doğduğu gün tanıdık. Bilgilendirme konusunda her zaman olumlu, sonuç odaklı, daima güleryüzlü bir hekim. Onu tanıdığımız için çok şanslıyız.

 • 23 kasım 2014 de oğlum dünyaya geldi ilk bebeğimiz olduğundan olumsuz en küçük bir şey bizi tedirgin ediyordu bu nedenle iyi bir hekim arayışındaydık bir çok hastanede hekim araştırdık gittiğimiz doktorlardan hemen hemen hiç memnun kalmamış iken tam da bu sırada eski çalışmakta olduğu hastanede Aydın bey ile tanışmış olduk iyi ki de tanışmışız çünkü bu güne kadar tanıştığımız doktorlar içinde bize en güven vereni oldu oğlumuza ilgisi mütevazi tavırları doğru teşhis ve tedavileri ile güvenimizi kazandı kendisinden çok memnun olduğumuz için yeni açmış olduğu muayenehanesinde kontrollerimize devam ediyoruz kendisine teşekkürlerimizi sunarız...

 • Ü

  Tesadüfen gittiğimiz bir hastane karşılaştık.Çok ilgili , teşhisi hızlı ve doğru tedavi sonucun da neticeye ulaşılıyor.Başka hastanede sarılıktan dolayı bebeğim için hastaneye yatırması gerektiğini söylediler.Fakat Aydın bey yatmadan tedavi görebileceğini söyledi ve söylediği gibi de yatmadan atlatabildik uyguladığı tedaviyle.Artık doktorumuz kontrollerini takip eden başarılı bir doktor.

 • Dr.Aydın bey ile ŞİFA hastanesinde ekim 2015 de tanıştık ve iyi ki tanımisim kendisini. Çocuğa karşı ilgisi tedavi yöntemleri ve teşhis koyma noktasındaki üstün bilgisi yanında anne ve babaya açıklayıcı bilgilendirmesi açısından da çok iyi bir hekim olduğunu soylebilirim. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum bebeğimiz ve bize gösterdiği ilgiden dolayi...

 • 2015 kasım ayında 33 haftalık prematüre bir kızımız oldu, ve bu sayede Aydın Bey ile yollarımız kesişti, iyi ki kesişmiş dediklerimizdendir. Şifa hastanesinin bize kattığı değerlerdendir doktor bey. Şuan kendi muayenehanesini açtı ve tabiki takibi bırakmayacağız. Bir örnek vereyim; bebeğim prematüre olduğundan rop testine gittiğimiz gün eli kolu tutmadı emme refleksi azaldı; ilk defa başımıza geldiğinden benim içimden can çıktı...çocuğum elimden kayıp gidiyo sandım... En yakın hastanede başka bir doktora gösterdik; hatta rop tedavisine gittiğimizi belirttik fakat doktor bi fikir yürütemedi... Kaygım katlanarak arttı... Aydın Beyin ilk mesai gününde randevumuzu alıp gittik ve gördüğü gibi anladı; göz damlası bu küçük çocuklara anestezi etkisi yaratıyor dedi... Beni kendime getiren cümleydi bu. Bu küçük bir örnek ama işinin ehli dedirten çok şeyle karşılaşıyoruz ve itinayla tüm sorularımıza verdiği sabırlı cevaplar; çocuğumuza gösterdiği yakın ilgi için kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.

 • 16 Mart 2015ten yani cocugumun dogdugu ilk günden beri Dr. Aydın Erdemir e bebeğimi kontrol ettiriyorum. Eşimle ben ve minik bebeğimiz çok memnunuz çünkü bebeğimiz hasta oldugunda Dr. Aydın Bey doğru teşhis ve doğru uygulamayla iyileştiriyor. Özellikle bebek beslenmesinde anne sütüne önem vermesi ve bebeklerin sürekli ilaçlara boğmaması tercih nedenimiz. Bebeğimi her ay kendisine düzenli olarak götürüyorum kilo boy gelişimini dikkatli bir şekilde inceliyor ve öneriler sunuyor. bebegimiz önerileriyle saglıklı bir şekilde büyüyor. Ayrıca bebegimiz hakkında kafamıza takılan soruları açıklayıcı bir şekilde cevaplıyor. Bebeginiz hakkında her türlü soruyu sorabilirsiniz.

 • Ben 6 ay önce pramatüre bir bebek dünyaya getirdim.Bu sürecin ne kadar zor bir süreç oldugu kelimelerle ifade edilemez.Biz bu süreci önce ALLAH sonra doktorumuz AYDIN ERDEMİR hocamız sayesinde hamd olsun atlattık.Doktorumuzun bebegimize olan ilgisi bize olan destegi kısacası ismi gibi her adımımızda bizi aydınlatması bu sürecimizi hafifletti.Cevremize tavsiye ettigimiz tek kelimeyle cocugumuzun saglıgını emenet edebilecegimiz doktorumuz AYDIN ERDEMİR'E Ailece şükranlarımızı sunar ve daha nice AYDIN ERDEMİR gibi nesiller yeyismesi dilegiyle ....

 • 3 eylul 2015'te oğlum bartu'nun erken dünyaya gelmesiyle tanıdık AYDIN bey'i iyikide tanımışız erken doğumun verdiği bir takım sıkıntımız oldu ve AYDIN bey bu süreçte hep yanımızdaydı,olaya hemen müdahale eden ne kadar yoğun olursa olsun mutlaka zaman yaratıp kontrol eden acil durumlarda her zaman yanımızda,hep aradığımızda mutlaka cevap verir tecrübesi ve olaylara hızlı müdahalesi ve doğru yönlendirmesiyle aile olma yolculuğumuzda her daim yanımızdaydı ve hala yanımızda olmaya devam ediyor.İzmir'in en iyi doktorlarindan biri AYDIN bey biz onu tanıdığımız için gerçekten çok şanslıyız gözümüz kapalı güvenebilceğimiz tek doktordur...AYDIN BEY...