Son 30 gün içerisinde 73 profil ziyareti var

Adres

Tahtakale Mah. Güldefne Sokak İnnovia Ispartakule SitesiNo:2/I Ispartakule Bahçeşehir, Avcılar, İstanbul
Dr. Öğr. Üyesi Ayhan Önal Muayenehanesi


Ofiste alınan güvenlik önlemleri

Göster
Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar

SGK


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı, Banka Havalesi
0850 333..... Numarayı göster

Göz Hastalıkları Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

MEDICAL INTERESTS AND ACTIVITIES: 1- RETINA 2- BLEPHAROPLASTY 3- GLAUCOMA 4- EYELIDS 5- CATARACT 6- REFRACTIVE SURGERY 7- ...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Katarakt
 • Glokom
 • Astigmatizm
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • ERCİYES ÜN. TIP FAKÜLTESİ
 • ANKARA NUMUNE E.A.H.
 • BOGOMOLETS NATIONAL MEDICAL UNIVERSITY, OPHTHALMOLOGY DEPARTMENT

Fotoğraflar


Bilinen Diller

İngilizce, Rusça, Almanca, Ukraynaca

Hizmetler

Göz Hastalıkları Randevusu


Tahtakale Mah. Güldefne Sokak İnnovia Ispartakule SitesiNo:2/I Ispartakule Bahçeşehir, İstanbul

Ücretler Hakkında

Dr. Öğr. Üyesi Ayhan Önal Muayenehanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
18 görüş

I

Ayhan Bey' kızım ve kendim için başvurduk. Genel göz muayenesi yaptırmak istemiştik. Yüzeysel bir muayene yapmadı, gözün bütün kısımlarına baktı, daha önce yapılmamış tetkikleri yaptı ve aydınlattı. Kendisini herkese tavsiye ediyorum.


A

Göz doktoru Ayhan Bey'le tesadüfen tanıştık bundan yaklaşık 4 yıl önce. Kendisinin hastaya yaklaşımı, dikkat ve titizlikle muayenesi bize güven verdi ve bizi doğru olarak bilgilendirdi, yardımcı oldu. Bir gözümde meydana göz içi kanamasını da tespit ederek, gerekli operasyonu gerçekleştirerek tedavi etti. Kendisine her zaman müteşekkiriz. Tedavinin yarısının doktora güven olduğu kanaatindeyim. Sizlere arz ederim.


K

Gayet ilgili bizimle.Tanıdık vasıtasıyla Ayhan Bey ile tanışmıştık. Babamın gözünde göz tansiyonu, glokom rahatsızlığı vardı. Ameliyatını Ayhan Bey yapmıştı.Şu an bir problem yaşamıyoruz.Ameliyattan gayet memnun kaldık. Hasta doktor ilişkisinde gayet başarılı kendisi.Bilgilendirme aşamasında da gayet iyi bilgilendirdi.Tavsiye ediyoruz kendisini.


G

Ben hem kendim hem de kızım için Ayhan Bey'in muayenehanesine geliyoruz .Kızımın göz tembelliği vardı.Ayhan Bey son derece ilgili alakalı .Çok da memnunum.Çocuğumu 6 veya 3 ayda bir kontrole getiriyorum.Baya ilerlemeler kaydettik tedavisinden.Bu şekilde devam edersek 1-2 sene sonra tamamıyla gözlükleri çıkarırız.Doktorluğuyla alakalı çok ilgiliydi.Biz çok memnun ayrılıyoruz yanından.Benim de sol gözümde tembellik vardı. Bana ilaç tedavisi uygulamıştı.Ayhan Bey'in iletişimi çok güzel.Çocuğum 5 yaşında. Benim çocuğumu doktora götürmek çok zor hatta her gittiğimizde çok ağlıyor.Ayhan Bey tamamen rahat hissetmesi için elinden geleni yapıyor.Odasında da çocuklar için abur cubur şeyler var.


G

Ayhan Bey'i uzun zamandır takip ediyoruz. Kendisinden memnunuz. Kızım görme sorunları yaşadı.Ayhan Bey kontrollerini yapıyor.Çok şükür daha iyi.Benim de gözlüklerim değişecekti.Yapıcı yönlendiriyor, güzel bilgiler veriyor. Biz kendisine inanıyoruz.Allah işlerini daha iyi etsin.Biz tavsiye ediyoruz kendisini.


Y

Şimdiye kadar benim karşılaştığım en iyi, en ilgili, işini iyi bilen mütevazi ve çok başarılı bir doktor. Tedavilerinden de hep cevap aldık.Sıhhat bulduk.Kayınpederimde katarakt vardı, o ameliyat oldu.Ben de sarı nokta rahatsızlığımdan dolayı ameliyat oldum.Çocuklarında göz bozukluğu vardı.Ailece çok memnunuz.Ailemizde bütün herkesi iyileştirdi.İşini çok iyi bilmesi, işinde başarılı olması, yaptığı işi dikkatlice ve özveriyle yapması çok güzel. Tedavi sonrası, ameliyat sonrası inanılmaz bir ilgi alakası var. Sürekli işini takip ediyor. Böylelikle kesin sonuca ulaşıyorsunuz.Ayhan Bey iyi bir doktordur.


E

Ben Ayhan Bey'e 2005 yılından beri kızımı götürüyorum, gayet memnunuz kendisinden.İlgilenip ne gerekiyorsa yapıyor kendisi.Benim kızımın gözünde kayma vardı, ablamın çocuğu Ayhan Bey'e geliyordu. Ablamın aracılığıyla geldik ve memnun kaldık.Gereken testler yapıldı.Kızıma göz kapama yapıldı.Bunda çok ilerleme kaydettik ve gözlüğe dönüş yaptık.Şu anda kontrollerimi düzgün bir şekilde yapıyoruz.Ayhan Bey'in her şeyinden memnunuz. Tedavi süreci haricinde de arar sorar .Biz Ayhan Bey'i beğeniyoruz. Bizimle ilgileniyor.Herhangi bir sıkıntıyla karşı karşıya kalmıyoruz.


A

Ben oğlumu götürdüm kendisine. Güzel ilgilendi bizimle, kontrolümüzü yaptık.Oğlumuzda göz tembelliği vardı,takip altındaydı zaten, tekrar geldik.Muayene oldukan sonra gözlük aldık.Ayhan Bey güzel ilgilendi bizimle, yapılması gereken testleri yaptı.Memnunuz kendisinden.


A

Ayhan Bey sert görünüyordu ama tanıştıktan çok babacan, sevecen hastalarına yaklaşımı çok iyi. Tetkik, teşhis ve tedavi yöntemlerini çok beğendim.Eskişehir'de olmama rağmen kendisine muayene oluyorum. Arkadaşlarımı da yönlendiriyorum kendisine.Bende miyop ve hipermetrop var. Devamlı her gittiğimde takibimi sağlıyor.Çok memnunuz kendisinden.Çocuklarımı da getirdim Ayhan Bey'e.Çocuklar küçük olduğu için cihazlara yaklaşmaya korkuyorlardı.Ayhan Bey öyle bir yöntem denedi ki oyun oynuyor gibi muayene oldu çocuklar.


N

Ayhan Bey'i yaklaşık 15 yıldır tanıyorum.Hangi hastaneye giderse gitsin peşinden ben de gitim. Özverili ve titiz çalışmalarını gördüm.Hastalığın üzerinde mutlaka duruyor.Tedavi yollarını araştıran bir doktor. Aile boyu eş dosta tavsiye ettim.Ben de hala hastasıyım.Göz tansiyonu,göz kuruluğu,görme kaybı ile alakalı sürekli kontrol amaçlı kendisine geliyorum.Önceki gitmiş olduğum yerlere göre daha iyi ilgilenen bir doktordu.Hastaya özverili yaklaşıyor.Zaman konusunda baştan savma yapmıyor. Detaya inip araştırıyor.Bu özverisini beğeniyorum.Kendi iletişim bilgisini de paylaşıyor hastasıyla ve her zaman ulaşabiliyorum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

MEDICAL INTERESTS AND ACTIVITIES: 1- RETINA 2- BLEPHAROPLASTY 3- GLAUCOMA 4- EYELIDS 5- CATARACT 6- REFRACTIVE SURGERY 7- ...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Katarakt
 • Glokom
 • Astigmatizm
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • ERCİYES ÜN. TIP FAKÜLTESİ
 • ANKARA NUMUNE E.A.H.
 • BOGOMOLETS NATIONAL MEDICAL UNIVERSITY, OPHTHALMOLOGY DEPARTMENT

Deneyimler

 • Birinci Göz Hospital
 • Avcılar Hospital
 • Medikal Park Hastanesi
Tümünü göster

Fotoğraflar


Bilinen Diller

İngilizce, Rusça, Almanca, Ukraynaca

İlgili aramalar