Prof. Dr.

Aynur Özge

Nöroloji, Algoloji

Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Prof. Dr. Aynur Özge, Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji AD öğretim üyesidir. Kendi muayenehanesinde sağlık hizmeti vermektedir.
Muayenehane adresi;
Güvenevler…
daha fazla

 • Yürüme bozukluğu ,

  Babam by pass sonrası (2 yıl önce) safra kesesi ameliyatı sonra zatüre simdide yüremede problem yaşıyor saga sola yalpalıyor.

  VERILEN YANIT:

  MUTLAKA NÖROLOG GÖRSÜN

 • aynur hanım merhaba. çocuklugumdan süregelen kol,kalça ve bacaklarda ciddi agrılar yaşıyorum. 5 sene önce bel fıtıgı teshısı konuldu ve bel kalca bolgemdekı agrılar buna baglandı. agrı kesıcıler fayda etmeyınce hekımler benı psıkıatrıste yonlendırdı 4 senedır tedavı goruyorum fakat agrılarım devam edıyor… Daha fazla

  VERILEN YANIT:

  FİBROMYALJİ BU ŞEKİLDE ORTAYA ÇIKAN BİR HASTALIK DEĞİL. AĞRI TEDAVİSİ KOMPLİKE BİR İŞLEMDİR. UYGUN OLDUĞUNUZDA ALANINDA UZMAN BR MERKEZDEN YARDIM ALMANIZI ÖNERİRİM.

Adresler

 • Aynur Özge Muayenehanesi

  Güvenevler Mahallesi. 1914. Sokak. Bospoint İş Merkezi A Blok Kat:2, Yenişehir
  Mersin

  İletişim bilgileri

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

  Geçerli Sigortalar
  Nakit, Kredi kartı

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • Prof. Dr. Aynur Özge, Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji AD öğretim üyesidir. Kendi muayenehanesinde sağlık hizmeti vermektedir.
  Muayenehane adresi;
  Güvenevler mah. 1914 sok. Bosspoint iş merkezi. A Blok. D:5 Yenişehir-Mersin şeklindedir.
  Randevulu hasta kabul etmektedir.

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
8 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • A

  Vertigo ,migren ,fibromiyalji, nevralji.Hayatınızı kabusa çeviren dörtlü.Zaman kaybı ve çektikleriniz cabası.Tam ben bu aşamada ne yapabilirim derken güzel Allah ım karşıma Aynur Hocamı çıkarttı.Pozitif şekilde sizi iyileştiriceğim demesi,ulaşılabilir olması ve sizi bir yakını gibi dinlemesi mükemmel.böylece kendinizi iyi hissediyor,rahatlıyor ve güven duyuyorsunuz.biliyorsunuz ki bu süreç Allah ın izniyle geçici.ve siz emin ellerdesiniz.
  Aynur Hocam ve ekibi gerçekten ellerinden geleni yapıyorlar.
  Teşekkür ederim Aynur Hocam..Allah sizden razı olsun...
  Zaman ve sağlık satın alınmazmış.Siz sihirli ellerinizle sağlık dağıtıyorsunuz...
  Saygılarımla ve tüm kalbimle sevgiler...

 • Vertigo teşhis i ile gitmediğim doktor kalmazken, değerli hocamla tanıştıktan sonra hiç aklıma bile gelmeyen bir hastaligi fark etti Allah ondan razi olsun.huzur verici bir enerjisi var.

 • Bilgisi ve ilgisine hayran kaldığım doktorumuza sonsuz teşekkürler. Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz doktorlardan iyiki varsınız.

 • süperrrrrrrrrrrrr.bu enerji nereden geliyor acaba.babamın teşhisindekeki başarısını sevecenliğini her zaman hatırlayacagım.çok basarılı alakalı ilgili bilgili bır doktor ve insan. teşşekkür ederim. F.Berna Aral

 • Babam göz felci geçirmişti,dünyamız yıkıldı sanki,babamın hastalığı aynur hanım ne dedıyse aynı şekilde seyretti ...Aynur hanım ve birkaç doktorumuz sayeside düzeldi çok şükür....İyki onu tanımışız...eşide de vetigo çıktı yine ona götürmeyi düşünüyoruz.....

 • MÜKEMMEL BİR DOKTOR.RABBİM İLMİ AYNUR HOCAYA VERMİŞ ODA KENDİNİ İLİM ADINA VATANINA,VATANDAŞA HALKA VE AİLESİNE ,ÖGRENCİLERİNE ADAMIŞ .26.10.2013 TARİHİN DE BABAMI DR.HANIMA GETİRDİM VE YARABBİ ÇOK ŞÜKÜR 05.11.2013 TARİHİ BABAM 0/090 ESKİ HALİNAE GELDİ 80 YAŞINDA BABAM YAKATA ÇOK ŞÜKÜR İLMİ VEREN ALLAH DERMANINIDA AYNUR HOCA İLE VERMİŞ..BU KELİMLER AZ BİLE İZAH ETMEDE ..İLMN HAYIRLISINI NASİP OLAN PROF.DR.AYNUR HANIMA SONSUZ SELAMLAR

 • Aynur hocam sizinle tanışan dünyanın en şanşlı insanlarından biridir bence çünkü nörolojinin tek adresi sizsiniz hem tedaviniz süper hem anlayışınız... hastalarla ilgilenmeniz; sorunlarını dinlemeniz; ağrıları dindirmeniz; yaa hocam her şekilde süpersiniz söyleyecek söz bulamıyorum.

 • harika bir bilim insanı ilkeli,dürüst,özverili,fedakar bir insan.maneviyata özen gösteren bir anne.dalında otorite bana göre ordinaryus prof.