Buradasınız: 
Ana Sayfa
Created with Sketch.
Nöroloji
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Ayşe Bilgin
Uzm.Dr.

Ayşe Bilgin

Nöroloji

Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Uzm. Dr. Ayşe Bilgin 1991 yılında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur.Uzmanlık eğitimini yine Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalında tamamlam... daha fazla

Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hakkımda

  • Uzm. Dr. Ayşe Bilgin 1991 yılında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur.Uzmanlık eğitimini yine Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalında tamamlamıştır.Nöroloji uzmanlığında kendi özel muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Hasta değerlendirmeleri:

3 görüş

  • DoktorTakvimi.com adresinden ziyaret edin

    Sayın Hocam Uzm. Dr. Ayşe BİLGİN Hastayla ilgilenme yönünden olsun muayene yönünden olsun Uzmanlık alanındaki tıbbi bilgiler konusunda harika eşsiz bir Doktor. Babamın Bir ayı aşkındır devam eden sağlık yönünden sıkıntıları Allahın izniyle Uzm. Dr. Ayşe Hocamın tedavisiyle son buldu. Hastaya gerek davranış yönüyle olsun gerekse muayene yönüyle olsun bilgi ve tecrübe konusunda uzmanlık alanının gereğini en iyi şekilde hastalarına aktarabilen Uzm.Dr. Ayşe BİLGİN'e sonsuz Teşekkürlerimi iletmek ve saygılarımı sunmak isterim. Allah ondan razı olsun.

  • sn.hocam kendim veeşim annem için uğraş verdiğiniz allah razı olsun.sizi allah başımızdan eksik etmesin.başarılarınızın devamını allahtan temenni dierim hayırlı günler.noroloj, dalında 10 numarasınız .

  • noroloji dalında konyada 1 humara ayşe hocam sağolsun bütün hastalarıyla iloileniyor. bu gibi doktolrlar zor yetişiyor kıymetini bilmek lazım.sayğılarımla