Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Mudanya Yolu. Fethiye Mah. Küre Sok. No : 1, Nilüfer
Özel Medicabil Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Östaki Borusu Tıkanıklığı (Östaki Disfonksiyonu)
  • Dil Yarası
  • Dil ve Konuşma Bozuklukları
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

9 hasta yorumu

Genel skor

H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Medicabil Hastanesi Diğer

Burun estetiği oldum , ilk ameliyatımdı. Haliyle çok kaygılıydım. Hem doktor bey hem asistanları çok ilgiliydiler. Sonuçtan memnun muyum ? şimdilik her şey harika ,ilerde de bir problem çıkacağını düşünmüyorum. Gönülden tavsiye ederim.

Z
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Medicabil Hastanesi Diğer

Berkan Bey’e burun ameliyatı olmak için gittim. Burnumda ciddi anlamda kırık vardı. Berkan bey öncesinde gittiğim doktorlar yüzde yüz düzelme olamayacağını yamukluk kalabileceğini söylemişlerdi. Berkan bey ise yüzde yüze yakın bir düzelme olabileceğini söyledi ve öyle de oldu hatta daha iyi oldu. Ameliyat öncesi ve sonrası profosyonel detaylı fotoğraf çekimi yaptık. Gerçekten çok ilgili bir doktor. Burnumdan çok memnunum Bursada gidebileceğiniz gerçekten en iyi doktor diyebilirim. Ameliyat sonrası şişlik ve morluk hiç yaşamadım. Sorunsuz bir süreçti.

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Berkan hocam burun estetiğimi yaptı. O kadar memnunum ki anlatamam. Ameliyata 0 heyecan girmemin sebebidir. Çok detaylı anlatımı olsun, güven vermesi olsun, isteklerinizi dinlemesi olsun 4/4’lük bir doktor. 13 gün oldu daha ameliyat olalı. Çok memnunum. Hiç morluğum olmadı. Çok az şişliğim oldu. Sekreteri Nevin Hanım da ilgisi ve verdiği cevaplarla bizi çok memnun etti.

M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Medicabil Hastanesi Diğer

Yaklaşık olarak 4 ay önce Berkan Bey'e burun ameliyatı oldum. Sonuçtan çok memnunum. Ağrısız bir ameliyat sonrası geçirdim. Morarma hiç olmadı. Süreç içerisinde de ilgili yaklaşımı, güleryüzü, ve tecrübesiyle gerçekten çok rahatlattı. Herkese tavsiye ediyorum.

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Medicabil Hastanesi Diğer

2020 Mart ayında Berkan Bey burun ameliyatımı yaptı, sıfır şişlik sıfır morluk çok az bir ödemle ameliyat sürecimi geçirdim. Çok güler yüzlü ve ilgili bir doktor çok memnunum iyi ki Berkan Bey’de ameliyat oldum.

E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Medicabil Hastanesi Öksürük ve ve burun tıkanıklığı

Öksürük ve burun tıkanıklığı şikayetiyle gittim çok güler yüzlü çok ilgili konuşmalarıyla hastasını rahatlatan bir doktor çok memnun kaldım çok teşekkür ediyorum.

Doğrulanmış kullanıcı

3.5 yaşındaki çocuğumda bademcik ve geniş etinden dolayı uyku apnesi sorunu vardı. Geceleri mümkün değil uyuyamıyordu. Kendisine muayene için gittim. Çocuğumla çok güzel ilgilendi onla konuştu rahatlattı. Ve çocuğum ameliyata moralli bir şekilde girdi. İşini çok seven ve ciddiyetle yapan pozitif enerji veren bir hekim. biz çok memnun kaldık. Çocuğum rahat nefes alıyor. Kendisine sonsuz teşekkürler. Çalışma hayatında başarılar. Doktorların borcu asla ödenmez diye düşünüyorum.

M

Çok ilgili ve saygılı bir Doktor. İşini severek yaptığı her halinden anlaşılıyor. Bütün Doktorlar Berkan bey gibi olsa, hastanelerde ne kavga olur ne gürültü. Halden anlayan ve insanlara değer vererek ilgilenen bir insan. Buradan teşekkürlerimi sunuyor ve meslek hayatınızda başarılar diliyorum. İyi ki sizin gibi Doktorlar da var.

E

Gerçekten çok ilgili ve güler yüzlü bilgili bir doktor Allah razı olsun. Doktorum herkese tavsiye ederim kendisi asistan olmasına rağmen bir çok hekimler daha bilgili koyduğu teşhis ve tanılar sayesinde bir çok hasta gereksiz ameliyatlarda kurtuluyor. Bence kişi hastalığı hakkında en az 2-3 doktor geçmelidir.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Östaki Borusu Tıkanıklığı (Östaki Disfonksiyonu)
  • Dil Yarası
  • Dil ve Konuşma Bozuklukları
Tümünü göster

İlgili aramalar