Yüz Estetiği

Temel ilgi alanlarımın başında yüz estetiği gelmektedir. Yüz estetiğindeki deneyimim uzun yıllar ilgilendiğim doğumsal yüz anomalilerin düzeltilmesi, trafik kazaları ve yüz yaralanmalarının rekonstrüksiyonundan edinmiş olduğum bilgi birikiminin estetik nosyonu ile birleşmiş son halidir. Rekonstrüksiyonu yani onarım işini çok iyi bilen kişi çok iyi bir estetik cerrah olur.

Dünyadaki tanınmış estetik plastik cerrahlara bakacak olursak hepsinin ortak geçmişi çok iyi birer rekonstrüktif plastik cerrah olmalarıdır.

Yüz estetiği içinde yer alan

  • Yüz germe,
  • Boyun germe,
  • Orta yüz germe ( midface lift) göz kapağı estetiği,
  • Kepçe kulak,
  • Yağ enjeksiyonları,
  • Dermabrazyon

Gibi ameliyatlar anatomik bilgi, modern güvenli cerrahi teknik,deneyim ve en önemlisi belirgin estetik sanat anlayışı gerektiren girişimlerdir.

Yüz estetiği ameliyatlarında modern ve güvenli teknik kullanarak doğal ve yüze yakışan estetik sonuçlar almak temel prensibimdir. Cerrahi teknik moda gibidir, zamanla değişebilir. Bu nedenle güvenilirliğini kanıtlanmış modern teknikleri kullanmaktayım. Ancak temel prensipler değişmez ve yaptığınız işin esasını oluşturur. Ben yüz estetiği ameliyatlarında bu prensiple hareket eder ve doğal, kişiye yakışan estetik sonuçlar almayı amaçlarım.

 

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Yazar

Muhitdin Eski Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Ağız Yüz Ve Çene Cerrahisi Prof. Dr.

Randevu al Profili görüntüleyin

Yorumlar: (0)

Yazar

Muhitdin Eski

Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Ağız Yüz Ve Çene Cerrahisi Prof. Dr.

Randevu al