Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
11 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • 5 aylıkken götürdügüm kızımı baska bir prof.un verdiği agır kortizonlu iğnelerden kurtaran cocuk psikolojisine de cok onem veren mukemmel bir doktordur.Cok dikkatli ve ilgilidir.Dogru teşhis ve dogru tedavi için gözünüz kapalı güvenebileceginiz bir doktordur.Kızım sayesinde diger cocuklarla kosup oynayabiliyor minnettarız.

 • Çorluda yaşıyoruz. bebeğimize atopik dermatit teşhisi koyuldu. burada çare bulamadık ve araştırmalarımız sonucu Bülent Hocamıza ulaştık. mesleki deneyim ve bilgisini anlayacağımız dilde bize aktaran, içimizi rahatlatan muhteşem bir doktor. özellikle bizim gibi Ankara dışından gelen hastalar için istediğimiz an hocamıza ulaşabilmemiz büyük bir nimet. anlayışı ve sabrı ve ilgisi için teşekkür ederiz.

 • ilk defa bi doktordan cıktığımda kendimi rahat hissettim. en az bir saat bizi dinledi konuştu ve rahatlattı. cocugumuzun kullandığı gereksiz ilaçlardan kurtardı. kesinlikle aldığı parayı hakeden iyi bi doktor en önemlisi insan...

 • Soyadi gibi dünya şekeri doktorumuz oglumun 4 ayliktan 5 yasina kadar kullanidigi antibiyotiklerden kurtaran sadece koruyucu tedavi ile bizi hayata tekrar donduren ayni sekilde oglumun iki tane daha astimdan muzdarip arkadasinida turp gibi iyilestiren sahane doktor konyadan sana kosa kasa gelip yanindan mutlulukla ayriliyorduk.Rabbim seni karşımıza çıkardı .Amerikadayken bile telefonumuza cevap veren melek kalpli tok gözlü hocamiz seni cok ama cok seviyoruz...

 • Öncelikle çok iyi bir insan, iletişimi iyi ve çok çok iyi bir çocuk doktoru... Ablamın tavsiyesi ile kendisine gittik. 3 gün boyunca kızımı takip etti ve sadece ateş düşürücü verdi. normalde Çanakkale'de çoktan antibiyotiğe başlamıştık. Bronşit öksürük ile verdiği tavsiyeler çok değerli...Bize çok önemli öğütler verdi. Açık sözlü, kendinden emin ve belkide en önemlisi işini çok iyi yapıyor. Çok özel bir çocuk doktoru.. Herkese hiç düşünmeden tavsiye ederim. Çanakkale'den yine kendisine gideceğim. Kendisine teşekkkür ederim..

 • ben yaklaşık 7 ay önce kızımı bülent beye götürmüştüm tavsiye üzerine; çok memnun kaldık çok ilgili işinin uzmanı bir doktor.ilgili alakalı sizi dinleyen bir doktor.

 • BULENT BEY GERÇEKTEN ENDER RASTLANABİLECEK DOKTORLARDAN BİRİ.İLGİSİ NEZAKETİ ÇOCUKLARLA OLAN ÖZEL İLETİŞİMİ TEDAVİ YÖNTEMLERİ MUHTEŞEM.O İYİKİ VAR ÇOCUKLARINIZI GÖZÜ KAPALI BİR ŞEKİLDE KENDİSİNE EMANET EDEBİLİRSİNİZ.

 • Sayın Şekerel,uçağa binerken bile aramalarınıza cevap verir,sorununuzu dinler ve çözümlendirir.çocuğunuz hasta geceyarısı attığınız email sabah 8'de cevplanmıştır...Şimdi İzmirde yaşıyorum ve dr.BÜLENT ŞEKEREL'in değerini daha çok anladım.

 • Benim kardeşim2 yaşındayken astım hastalığına yakalandı ve bülent beyle tanıştırk dünyada görebileceğiniz tanşabileceğinmiz en ii dr diyebiirm mükemmel bir inasan tam 18 yıl önce tanışmıştırk kardeşim artık üzülerekten büyüdüğü için drumuzdan ayrılmak zorunda kaldık geçen 18 yıl için desteğiniz ilginiz için teşekkürler bülent bey hayatımızın her zaman en ii yerinde yer alacaksınız herşey gönlünüzce olsun saygılar sunuyorum sizeee

 • fethiye de doktorumuzun tavsiyesi üzerine bülent bey e gitmeye başladık... gerçekten çok anlayışlı, işinin uzmanı harika bir hekim. sürekli antibyiotik verilen oğlum şu anda sadece spreylerle idare ediyor... çok memnunuz doktorumuzdan

 • Eger öncelikle bir insanla tanışmak sonrada iyi bir doktorunuz olsun istiyorsaniz ilk onercegim kişidir. Sorunu ise: randevu almak zor olabiliyor.

Bu doktor musunuz?

224

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın