Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi kadrosunda 6 adet çocuk alerjisi uzmanı, 11 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 6 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 5 adet çocuk enfeksiyon hastalıklar... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi

Samanpazarı

Altındağ ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi kadrosunda 6 adet çocuk alerjisi uzmanı, 11 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 6 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 5 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 6 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk genetik hastalıkları uzmanı, 5 adet çocuk göğüs hastalıkları uzmanı, 9 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 3 adet çocuk ımmünolojisi uzmanı, 8 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 6 adet çocuk metabolizma hastalıkarı uzmanı, 8 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 10 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 12 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 1 adet çocuk romatolojisi uzmanı, 64 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 6 adet neonatoloji uzmanı, 7 adet tıbbi genetik uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, bulunmaktadır. Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi Ankara ilinde Samanpazarı Altındağ adresinde bulunmaktadır. Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3123055000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Banu Anlar Diğer

  18 aylıkken epilepsi teşhisi konulan kızımı 1995-96 da Hacettepe çocuk nöroloji hastanesi muayene maceramız başladığında kızım sık sık nöbet geçiriyordu ilk muayenede Banu hanım henüz uzman dr.idi çok geniş kapsamlı muayene ve ilgi gösterdi. Düzenli kontrol ilaç ayarları derken ilerleyen yıllarda sevgili hocamız profesör oldu bizde ilacı azalttik derken sadece hayata tutunsun diye başladığımız macera da kızım iyileşme sürecine girdi hocamız da artık kızımız yaşını doldurdu uzak yollara da ihtiyacı kalmadı bulunduğunuz yerde kontrollü tedavi olabilir dedi. Şimdi kızım hastalıktan önce Allah'ın izni hocamızın da emekleriyle kurtuldu. Şükürler olsun ilaç kullanmiyor yalnız geçmişte nobetlerden kaynaklı gözlerinde hasar oluştu kismi görme engelli, engelliden memur oldu evlendi torunum var. Hayata daha rahat huzurlu ve sağlıklı bakıyoruz. Bu güzelliklerde bize bizden çok katkı sağlayan sevgili hocamız profesör Dr. Banu Anlara şükranlarımızı sunuyorum. Darısı ömrünü evlatlarına adamış sevgili cefakar anne ve babalara inşallah

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. İnci Nur Saltık Temizel Diğer

  İnci hanımla bugün tanıştık. 13 yaşındaki oğlumun mide şikayetleri için kendisini ziyaret ettik. İlk dakikadan itibaren oldukça sıcakkanlı, anlayışlı ve naif davranarak, özenle muayenesini yaparak gerekli açıklamalarda bulunarak tedavi başladı oğluma. Kendisine sonsuz teşekkürler....

  U
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. H.Hakan Aykan Diğer

  Harika bir insan ve çok iyi bir doktor 4 yıldır çocuğumuzu takip ediyor gerçekten minnettarız ona her konuda çok anlayışlı ve yardımsever birisi böyle insanlar ve doktorlar kolay bulunmuyor.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Elmas Nazlı Gönç Diğer

  Nazlı hocam ile oğlumun rahatsızlığı olan konjenital adrenal hiperplazi tedavisini takip eden, oğlumun nazlı teyzesi. Herşey den önce güvendiğimiz mütevazi,sıcak kanlı,dünya tatlısı doktorumuz, sorduğumuz soruların cevabını detaylıca anlatan,çocukları ve işini çok seven ses tonu ve güler yüzlülüğü ile pozitif yaklaşımı ile hastalığı hocamız sayesinde takip ediyoruz.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ali Düzova Diğer

  Ali Hoca’mızın, alanında son derece uzman ve tecrübeli, hastasını dikkatle muayene eden, tetkiklerini titizlikle kontrol eden , hem anne hem babayı ayrı ayrı bilgilendiren çok naif ve değerli bir doktor olduğunu düşünüyorum.
  Kızımın kötü huylu yumurtalık tümörünün böbreklerini olumsuz etkilemesi sebebiyle kendisine muayene olduk. Kızımın onkoloji tedavisinin de devam ettiği bu hassas dönemde, bizi vakit kaybetmeden kabul etti sağolsun. Titizlikle kızımın hastalığı ile ilgili tüm eski tetkikleri kontrol ederek, durumu hakkında bizi bilgilendirdi. Hala takibine devam etmekte, gerektiğinde kızımın hastalığı ile ilgillenen diğer branşlardaki doktorlarımızla bizzat irtibata geçmektedir.
  Böylesine kıymetli bir hocamızın kızımızın tedavisini yakından takip ediyor olması bize çok büyük güven veriyor. Kendisine tüm ailemiz adına çok teşekkür ederim.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Tevfik Karagöz Balon Valvüloplasti

  Kızıma doğuştan aort damarında darlık olduğunu ve balon yapılması gerektiğini söylediler.Ancak çok riskli olduğunu başarı oranının çok düşük olduğunu da eklediler . Sonra tavsiye üzerine Tevfik hocayla görüştük bize umut veren ilk doktordu. Kızım 2 aylıkken aort damarına anjiyo ile balon yaparak tedavi etti.Allahın izniyle olabilecek en iyi sonuçla çıktı.Kızım şu an 12 yaşında ve çok sağlıklı .Allah Tevfik hocamdan razı olsun sayılarını arttırsın her zaman duacıyım.

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Ass. Dr. İdil Rana User Diğer

  15 aylık kızımda aniden başlayan hirilti nedeniyle Hacettepe Hastanesi ne götürdük.İdil Hocam ve ekibi bir şey yutmuş olabileceğini düşünerek burundan endoskopi yaptılar.Neticede kızımin nefes yolunda darlık farkettiler.Tetkikler neticesinde nöroblastom teşhisi kondu.Eger İdil hocam a rastlamasaydik belkide endoskopi gerekli gorulmeyip başka tedavilerle zaman gecirecektik. Bize açıklamayı yaparken de gözlerinin içinden ne kadar üzgün olduğunu hissettim.Aciklamalari tane tane ve sakin şekilde yaptı.Her sorumuza sabırla cevap verdi.Allah razı olsun..İnşallah onlarin sayesinde yine bebeğim sağlığına kavuşur.

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Zeynep Alev Özön Diğer

  Hastalık sebebiyle tanışmış olsakta iyiii ki tanımışız dediğimiz nadir mesleğine aşık olan ve gösterdiği ilgi özenle hayran bırakan hocamız.. Oğlumu doğumdan beri takip etmekte.. Keşke tüm Doktorlar sizin gibi olsa..

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ali Düzova Diğer

  Bebeğimizin doktoru ali hocamız. Kendisine minnet borçluyuz allah ondan razı olsun. Hamileyken multikistik olduğunu öğrendiğimiz bebeğimizin bir de reflüsü olduğu tanısını koydu. Detaylı bir şekilde bebeğimizin durumunu anlattı. Bundan sonra ne yapılacağını açıkladı. Her sorumuza mailimize anında dönüşler yapar ilgilenir çocugumuzla. Kendisi alçakgönüllü, ilgili, sakin, alanında uzman bir doktor.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Ass. Dr. İdil Rana User Diğer

  Bebeğimiz bağırsak düğümlenmesi sebebiyle ameliyat edildi düzelme olmayınca Hacettepe ünv gittik Saniye hocam ve Rana hocamın başarılı ameliyatı sayesinde sağlığına kavuştu haklarını asla ödeyemeyiz. Rana hocam her zaman bitmek bilmeyen sorularımıza sabırla açıklayarak cevap verdi her zaman güler yüzlü, ilgili. insani vasıfları ön planda olan doktorlardan. Her şey için çok teşekkür ederiz

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar