Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin

Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi kadrosunda 6 adet çocuk alerjisi uzmanı, 11 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 6 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 5 adet çocuk enfeksiyon hastalıklar... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi kadrosunda 6 adet çocuk alerjisi uzmanı, 11 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 6 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 5 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 6 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk genetik hastalıkları uzmanı, 5 adet çocuk göğüs hastalıkları uzmanı, 9 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 3 adet çocuk ımmünolojisi uzmanı, 8 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 6 adet çocuk metabolizma hastalıkarı uzmanı, 8 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 10 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 12 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 1 adet çocuk romatolojisi uzmanı, 64 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 6 adet neonatoloji uzmanı, 7 adet tıbbi genetik uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, bulunmaktadır. Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi Ankara ilinde Samanpazarı Altındağ adresinde bulunmaktadır. Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3123055000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Adres bilgisi

 • Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi

  Samanpazarı

  Altındağ,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Can Ömer Kalaycı

  Çocuk Alerjisi, Prof. Dr.

  • G

   cocgunuzu hiç düşünmeden tereddüt etmeden götürebileceğiniz bir dr biz bir sene astımla ugraştık ve bir senedir de drumuza gidiyoruz bütüm problemlerimiz yok oldu dıyebileceğimiz kadar azaldı götürmekte geç bile kalmışız

  • Oğlum Utku Can şu an 5 yaşında.9.ayda başlayan kontrol altına alınamayan astım atakları vardı.Her ay hafif soğuk alğınlığı belirtileri ile başlayan,nefes darlığı ve morarmayla devam eden ve hastanede an az bir hafta yatışla sonuçlanan ataklar.Ömer hocamıza ilk gittiğimizde o kadar umutsuz ve endişeliydik ki,her ay aynı döngüyü yaşadığımızdan en küçük bir hapşırma bile bizi korkutmaya yetiyordu.Kullanılan poşet poşet ilaçlar,sürekli alınan antibiotikler. Herşey hocamıza gittikten sonra değişmeye başladı.En başta ilaçlarımız yavaş yavaş hayatımızdan çıkmaya başladı.Sonrasında ataklarımızın arası açıldı ve hocamıza ilk gittiğimiz günden bu yana hastanede hiç yatmadık.Şu an Utku hiç bir ilaç kullanmıyor. Geldiğimiz noktaya inanamıyorum gerçekten. Hocamızın yaptığı fedakarlıkları asla unutamam.Gece uykusunu kaç kez bölmüşümdür telefonla,hastanede çalışırken yanına gittiğimizde öğle yemeklerini yemediği çok olmuştur hocamızın. Sağolsun o kadar ilgilidir ki sizin aramanızı beklemez,bazen kendi arar çocuğunuzun durumunu öğrenmek için.Hatta beni bile tedavi etti farkında olmadan :) Panik atak başlangıcım vardı,oğlumun rahatsızlarından dolayı oluşan.Ama oda kalmadı.Şehir değiştirmeyi bile düşündük.Hocam sayesinde ona da gerek kalmadı.Hayatımızın miladı diyebilirim Ömer hoca ile tanışmamız. İyi ki tavsiye etmiş sizi tanıdığımız,iyi ki girdiniz hayatımıza hocam.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (28) göz at


 • Aysel Yüce

  Çocuk Gastroenteroloji Hepatoloji Ve Beslenme, Prof. Dr.

  • gerçek bir hanımefendi olan profesör aysel yüce hiçbir ihtimali gözden kaçımayarak araştıran, kendisine telefonla ulaşılabilen, çok ilgili, alanına son derece hakim, şefkatli bir hekimdir.hastanede çalışma arkadaşlarıyla diyaloğu ve bu diyaloğu hastaları için kullanmaktan çekinmemesi hastasını sahiplenip takip etmesi her türlü takdire şayandır.kendisi bizi 6 ay kadar yormuştur araştırarak, ama şimdi bakıyorum geçmişe hepsine değermiş, sağolsun, varolsun iyiki var böyle hekimlerimiz.


 • Hülya Demir

  Çocuk Gastroenteroloji Hepatoloji Ve Beslenme, Doç. Dr.

  • hülya hanım da o zamanlar doçentti ve tıpkı aysel hoca gibi hacettepenin yüzakı hocalarından, güler yüzü, ilgisi, mütevazi kişiliği ile hatta ilacımızın o dönemde ankarada kalmaması, ecza depolarında dahi yok satması üzerine harekete geçerek bize abisinin çocuğu için ayırttığı iki ilaçtan birini verecek kadar da cömert, merhametli ve şefkatli on numara bir hekimimiz, ne diyeyim az bile yazdım ama iyi ki var böyle hekimlerimiz.


 • Mualla Çetin

  Çocuk Hematolojisi, Prof. Dr.

  • profesör mualla çetin için ne söylesem azdır derler ya hani aynen öyle. mualla hanım gerçek bir hanımefendidir, mütevazi kişiliği, alanına olan hakimiyeti, biz anne babalara ve evladımıza olan eşsiz şefkati, güler yüzü ve sabrı ile gönüllerimizi fethetmiştir.kendisinin özeline dahi gitmediğimiz halde, aralarda sürekli karşısına çıkıp yolundan alıkoyduğumuz halde bir öff bile dememiş, güleryüzü ve şefkatiyle bıkmadan usanmadan bizi dinlemiş, anlamış, anlatmış ve aydınlatmıştır.kendisine Yüce Allahtan herdaim sağlık afiyet, başarı ve mutluluklar diliyorum.iyiki var.hacettepe ne kadar gurur duysa azdır onunla.


 • Deniz Doğru Ersöz

  Çocuk Göğüs Hastalıkları, Prof. Dr.

  • oğlum 4 yaşında..astım tanısı ile 4 yıldır tedavi görüyotduk bandırmada..en ağır ataklarından birini geçiriyordu..bir gece int den bülent şekerel hocamın mail adresine oğlumun durumunu yazdım ve çınarı görmek istediğiniz bize iletti.değerlendirmeler sonucu bizi deniz hocama yönlendirdi..tanı astım değil di..deniz hocam bronkoskopi uyguladı çınara 2 hafta evvel..bana bütün profosyonelliği ve o içten yaklaşımıyla çınarın malazi ve bronşıal kalınlaşma sonucu bu rahatsızlıkları yaşadığını anlattı....sizi karşıama çıkaran bülent hocama ve sizlere sonsuz teşekkür ediyoruz çınar ve ailesi olarak...sizinde yüzünüz hep gülsün ...bizi ne büyük bir kaosdan çıkardınız..her zaman dua edeceğim sizlere...iyi ki varsınız ve biz iyi ki sizleri tanıyabildik...


 • Turgay Coşkun

  Çocuk Metabolizma Hastalıkları, Prof. Dr.

  • Çok muhteşem bir hekim ve hocadır


 • Göknur Haliloğlu

  Çocuk Nörolojisi, Doç. Dr.

  • bölümünde mükemmel bir doktor. hastalarla diyaloğu ve ilgisi mükemmel.hasta yakınlarına yaklaşımı ise candan. hastaların tedavisinde titiz bir doktr

  • mükemmel bir doktor alanında bence geleceğin en iyi doktorlarından biri, başarılarının devamını dilerim


 • Cıhangül Bayhan

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ass. Dr.

  • HER HASTANEYE GİTTİĞİMDE İYİ VAR DEDİĞİM NADİR DOKTORLARDAN İYKİ VAR CİHANGÜL HANIM .

  • Çocuğumuzun başka hastanelerde anlaşılamayan hastalığını sadece muayene ederek anlaması ve uygun tedaviyi derhal başlatması nedeniyle doktorumuz hanımefendiye müteşekkiriz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at


 • Rezan Topaloğlu

  Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Romatolojisi, Prof. Dr.

  • sayın prf.doktor rezan topaloğlu hanfendiye çok teşekkür ediyorum. 3 yaşındaki kız çocuğumda meydana gelen romatoit atrit romatizmal bir hastalıkla yakından ilgileniyor ve istediğimiz zaman kendisine ulaşabiliyoruz. şuan tedavimiz iyi gidiyor ve tüm samimiyetiyle ilgilendiğinden şüphe duymuyoruz. kendisi bilgi birikim tecrübe olarak çok iyidir. kesinlikle öneririm. ayrıca sekreter hanımınada cok teşşekkür ediyorum. onunda ilği alakası sonucunda sayın hocamıza ulaşmakta ve sorunlarımızın giderilmesinde bir problem yaşamıyoruz.


 • Ayşe Derya Buluş Soy

  Çocuk Hematolojisi, Uzm. Dr.

  • allah böyle hekimleri başımızdan eksik etmesin